Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Guildy se představují – Circle of Protection
Vydáno dne 01. 02. 2010 (2193 přečtení)

Druhé pokračování představení guild pod výtečném podání redaktora Froga.

Milí čtenáři,
po měsíční odmlce Vám přináším další článek z pořadu Guildy se představují. Níže se dočtete o jednom z nejstarších cechů zde na Kelevaru, o cechu, který se nazývá Circle of Protection, zkráceně C.o.P. Veškeré informace mi poskytl dlouholetý člen a nynější guildmaster Daywalker. Ale dost již k úvodu.

Guildstone - CoP
Guildstone

Přistupme tedy pomalu k historii cechu.
Historie Circle of Protection se datuje již od roku 2005. C.o.P. vzniklo jako většina starých guild na Kelevaru. Pod původní jádro cechu se může podepsat těchto šest jmen: „Annie, Rurouni Kenshin, Menthior, Jaturgenzersirch, Manowar a Zell”. Sám Daywalker vstoupil do guildy, ale až v roce 2007. Guilda měla vždy obrovský potenciál, který jí zůstal až dodnes. Cech je Kelevarem proslaven jako uskupení hráčů s dlouhouletou zkušeností a velkým talentem. Zajímavostí je, že C.o.P. jako jediná guilda vždy akceptovala pouze modré hráče a nebrala ohled ani na druhé postavy.

Založení guildostonu
Postavení guildstonu

Ke stručnému objasnění začátků „Copáků“ by to bylo asi vše. A nyní bych se rád přesunul k aktuálnímu zaměření guildy.
Guilda se převážně zaměřuje na výpravy do podzemních chodeb a jeskyní. Tím trénuje své budoucí členy, tedy adepty. Circle of Protection jsou podle slov Daywalkera jedna velká rodina. A já s tímto musím jen souhlasit. Podle mého názoru je tento cech vůbec nejvíce „rodinný“ ze všech cechů zde na Kelevaru. Aspoň tak na mne „Copáci“ působí.
C.o.P. je čistě neutrální guilda, která je momentálně blíže nakloněná ke Králi. To potvrzuje i členství v Kapitule, kde se všichni snaží, a to nejen z C.o.P., nastolit hlavně klid a mír v zemi.

Copaci
Všichni pohromadě

Určitě Vás zajímá, kdo se o co v guildě stará. Proto Vám přináším stručný přehled funkcí.

Daywalker – Guildmaster – takzvaná „hlava guildy“. K jeho úkolům patří například svolávání schůzí a porad. Samozřejmě guildu také prezentuje, jak na fóru, tak ve hře.

Daywalker
Daywalker

Aninka, Vitori – Rada starších – takzvaná „guildmasterova pravá ruka“. Rada starších řeší s guildmasterem například interní věci guildy. Je pravidelně volena a skládá se z dlouholetých členů cechu.

Vitori s Aninkou
Vitori s Aninkou

Parůžek – Starosta města Skalky a Pokladník – myslím si, že tyto funkce jsou dostatečně jasné a není třeba k nim cokoli dodávat.

Parůžek
Parůžek

Taoki – Starostka města Dragon city – myslím si, že tato funkce je dostatečně jasná a není třeba k ní cokoli dodávat.

Taoki
Taoki

Banka CoP
Banka

Myslím, že bychom se měli dostat k zajímavému bodu, který bude poukazovat na město „Copáků“, které se nazývá Skalky.
Skalky leží na odvrácené straně jeskyně zvané Destard. Název tohoto města je snadno odvoditelný z místa, kde se nachází, tedy u skály. Skalky jsou zajisté chlouba každého pravého „Copáka“. Město je pod správou C.o.P. již od počátků jeho působení na Kelevaru.

Strazny Skalky
Strážný

Nyní nás čeká nejdůležitější bod tohoto článku. Bod se nazývá přijetí k cechu. To znamená návod, jak postupovat pokud se chcete stát adepty Circle of Protection.
Jak bylo již zmíněno, členství v C.o.P. je podmíněno absolutním distancováním se od vrahů. Přijetí do této skupiny je samozřejmě také podmíněno uměním. Pokud se chcete stát jedním z „Copáků“ musíte zvládat určité dovednosti na velmistrovské úrovni. Dále musíte projít takzvaným poznáním guildy a poté již stačí být jen odhlasován.
Adeptství trvá 2 měsíce. Každý nový adept získá na svém začátku svého patrona, který mu pomáhá v začátcích. Od adepta se očekává hlavně iniciativa a zájem o guildu. Adept by měl svolat výpravu do podzemí a celou guildu v něm provést.
Více informací naleznete na velmi pěkném webu http://cop.mysteria.cz/ v sekci Podmínky přijetí.

Guildstone, Townstone
Guildstone s Townstonem

Pomalu, ale jistě bych přešel k bodu s názvem zajímavosti.
„Copáci“ jsou rozhodně známí svým guildovním oblečkem. Jak jste si již mohli všimnout výše, tak jejich oblíbená barva bude určitě tmavě hnědá. Jejich oblek se skládá z kompletu ukovaného z agapitové rudy. Každý správný „Copák“ si ke svému obleku vezme černě obarvenou šerpu a tmavě hnědý plášť, který dokonale vyladí jeho visáž.
Zajímavosti slovy Daywalkera: *usmál se*

“Daywalker je strašnej, ale všichni ho mají rádi.”
“Annie je sluníčko guildy, taková naše maminka.”
“Parůžek je náš klasik.”
“Bakly je nejstarší COPák na Kelevaru.”
“Pajus a Wzet jsou Copatí bratři”

Na závěr zajímavostí bych ještě rád přidal pár “Copatých” pokřiků a hesel.
“Čemu se ještě divíte?"
“Vždy pro dobrou věc."
“Zbugni to, když nevíš jak na to."
"Držte řadu!"

Guildovní oblek
Guildovní oblek

Přiblížili jsme k poslednímu bodu tohoto článku. Bod se nazývá guildovní slovo. Každopádně posuďte sami jak Daywalker využil volného slova za svou guildu.

No, rád bych vzkázal všem, že guilda Circle of Protection je jedna velká skupina hráčů, která si věří, pomáhají si a hledají do svých řad novou krev. Rád bych dodal, že guilda pomůže všem, kteří chtějí konat dobro a chtějí se dobře pobavit.
Ano, ano, takto znějí poslední Daywalkerova slova. Tímto bych mu chtěl poděkovat za jeho ochotu a poskytnutí informací. A “Copákům” ? Snad jen mnoho dalších úspěchů v dění zde na Kelevaru.

Společné foto
Závěrečné společné foto


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Frog | Počet komentářů: 215 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist