Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Velké finále Mistrovství v boxu o titul šampiona
Vydáno dne 01. 02. 2010 (1604 přečtení)

Uplynul další rok od dob, kdy se naposledy utkali odvážní boxeři o náležitý titul Šampiona pro rok 2009. Tento ročník přinesl hodně bolesti a zklamaných tváří nad zmačkanými sázenkami se jménem šampiona. Mnoho bojovníků se utkalo, ale jak je tomu už několik stovek let, z boje vyšel jen jeden vítěz. A vítezem pro rok 2009 se stal Gunnar. Přináším ohlédnutí za celým turnajem v boxu za rok 2009.

Co to vlastně Velké finále znamená? Hodně lidí si neumí takové finále na Kelevaru představit, ale představte si oslepující záři reflektorů, jak oslňují diváky i samotné šampiony.

V letošním šampionátu v boxu se utkalo 42 boxerů a i z této hromady soutěžících nakonec vyšel jen jeden. Ovšem všichni boxeři si vedli stejně perfektně a uctivě se bili za získání slávy, nebo jen proto, že nebylo zrovna nic jiného na práci.

Ovšem přejdeme k samotnému finále, ve kterém se utkali 4 favorité. Jessie, Chosenx, Gunnar, Ornis. Všichni tito finalisté předvedli vše, co je v jejich silách, avšak u některých byla ztráta rovnováhy a nedokonalost pohybu úplnou ztrátou kontroly nad ringem.

Pokud se ohlédneme za jednotlivýmy vítězstvími soutežících, tak nám výsledky vyjdou najevo. Ovšem nebudu tu někomu nějak nadržovat nebo uvádět někoho do rozpaků, ale naopak všechny soutěžící pochválím, i ty, co se neumístili v žebříčku vítězů, ale jejich účast byla důležitější než vítězství.

Ikdyž všichni bojovali statečně, jako jediný však zvítezil Gunnar, který byl ve výborné formě i na samotném začátku finále. Na jeho kontě je samozřejmě i pár druhých míst, ale od začátku vévodil ringu on. Sláva nepatří samozřejmě jen jemu, patří i ostatním zůčastněným i těm kteří boxovali byť jen jednou.

Děkuji mnohokrát, redaktor Sephirothturnaje_leden_01

Zachycená myšlenka: Výherce v mistrovství, druhé a třetí místo..

turnaje_leden_02

Zachycená myšlenka: Hlavní ceny pro výherce!
[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sephiroth | Počet komentářů: 74 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist