Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Kapitula a obchodní embargo
Vydáno dne 01. 02. 2010 (1440 přečtení)

Náš nový redaktor Dextr si pro Vás připravil článek týkající se obchodního embarga.

Psal se den 11. září 2009 a světlo světa spatřila myšlenka přitvrdit v boji proti nepravostem a zlu v zemi. Tribun lidu se chopil svých pravomocí a začal konat dle slibu, který dal lidu. Jednou z jeho zbrání byla myšlenka zavedení obchodního embarga na lidi bojující proti dobru. I zlo, které číhá mezi námi na svou příležitost, potřebuje suroviny, zbraně a povozy ke svým záměrům. Zamezit jim v přísunu těchto materiálních věcí se stalo jedním z prvořadých úkolů. Kde vlastně nalezneme takřka vše co chceme? Odpovědí je Královská tržnice. Jakoby tu vzkvétaly nekalé obchody. Vrah se prochází vedle počestného člověka a ruku v ruce si předávají peníze za zbraně. Již se na to nedalo dívat. Tribun El Cid oslovil zástupce „odboru pro obchodníky“ Mordala. Tento „odborář“ vyjednal mezi obchodníky možnost zamezení prodeje věcí lidem označeným za zlo země. Spolek zvaný Kapitula souhlasil rovněž s touto myšlenkou a začali prosazovat obchodní embargo. Na stánkách mezi obchodníky se začala ozývat slova jako zákaz, neobchoduj, neprodávat. Obchodníci tak přestaly svými tovary podporovat ty jež tento krok měl postihnout. Snahou bylo odříznout Temný kult a jeho přisluhovače od materiálních věcí a zabrzdit tak jejich myšlenky na zvrat vlády v zemi. Mnoho obchodníku nezůstalo jen u těchto lidí a rozšířilo své zákazy na všechny vrahy a vyvrheli v zemi. Kapitula se snažila a snaží v čele s tribunem bojovat proti temné straně i touto cestou.


Embargo1

Jaký že je výsledek z odstupem času ? Dnešního dne při průchodu tržnicí bylo napočítáno 154 obchodníků z tohoto počtu 33 obchodníků patří členským cechům Kapituly. Tedy Kapitula ovlivní sotva 1/5 obchodování. Jedná se pouze o královskou tržnici, kde podplacené stráže přehlíží různé skupiny lidí. Tržnice obou frakcí jsou pod dohledem frakčních stráží.

Frakce nechtějí zůstat po zadu a chytají se nově vzniklých možností. Frakce Chaos, ovládající 5 obchodních zástupců, nemá sice na královské tržnici mnoho obchodníku, ale dle slov se snaží neobchodovat s vrahy a nepřáteli. Frakce Chaos dále odmítá prodávat i svému nepříteli frakci Order, která je na tom podobně, jako jejich nepřátelská frakce Chaos. Nepřipouští obchod s vrahy a s nepřátelskou frakcí. Obchodní zastoupení mají v počtu 6 obchodníků. Skutečnost je u obou frakcí vskutku jiná.

Dle všeho může být tribun lidu pyšný. Jeho myšlenka se ujala. Mnoho těch co v dobro věří, ujali se svých možností. Problémem stále zůstává otázka nájemných osob. Mnoho různých vrahů má ve svém okolí někoho, kdo ochotně vykoná co vrah nemůže. Zašlo to i tak daleko, že někteří vrazi se přímo směji do očí tomuto embargu. Tam ,kde vrah nemůže, pošle svého pomocníka.

I přes všechnu snahu lidu dobře smýšlejícího, královský trh ovládají vrahové, jejich obchodníci a jejich pomocníci. Jedinou otázkou je, jak král pohlíží na trh. Trh jenž se stává černějším. Trh, kde převládá zlo, lapkové a vrazi. Je to místo zamořené věcmi na zabíjení, věcmi určenými ke smrti a zkáze. Málokdo vám prodá dům či krumpáč. Málo kdo vám podá pomocnou ruku. Pohled na tržnici ovlivní jen zářivé mince. Ucho lidské či elfí slyší jen na cinkot zlatek.


Embargo2

Obchodník odmítavě pohlíží na kupce


Embargo3

Vrah si neláme hlavu s nakupováním a prohlíží si zboží u frakčních obchodníků


[Akt. známka: 2,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Dextr | Počet komentářů: 309 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist