Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Diamant Řádu
Vydáno dne 03. 01. 2010 (1863 přečtení)

Diamant Řádu a jeho představení... Rukou Mesiaha.

Vážení čtenáři,
připravil jsem si pro Vás seznámení s Diamantem Řádu.
Mnozí lidé možná ani netuší, že něco takového existuje. Někteří o Diamantu slyšeli, ale neví k čemu je potřeba. Tento vzácný kámen je pro Řád velmi důležitý. Není mu každý hoden a pro získání kamene je zapotřebí hodně síly, odvahy a statečnosti.
Kámen je pro člověka, který není členem Řádu, nebo Akademie téměř bezcenný pro Řád má však silnou moc. Všichni jenž jsou členové Řádu musí tento kámen získat.
Jedinec jenž ho nezíská, není hoden být členem. Už v samotné Akademii Řádu se snažíme své chovance nabádat, aby měli Diamant co nejdříve ve svých rukou. Diamant vypadá jako kámen ctnosti z výjimkou barvy, která je nádherně bílá.

Pro získání Diamantu Řádu je zapotřebí zabít:
Vydat se zabít strašlivého tvora Flambuse, který se skrývá v jeskyni v zemi Ilshenar.
Dále je zapotřebí zabít 200 ohnivých hadů, které jsou k naleznutí ve Fire Dungeonu, ve stejné jeskyni také naleznete ohnivé elementy, které jsou taktéž potřeba zabít a to 150 z nich.

Získání symbolů a to:
Deklarace Logiky:
Hůl Disciplíny
Candle of Love

Sami můžete posoudit, že získání kamene není příliš jednoduché. Pro nás však je toto povinností, kterou děláme rádi a s chutí.

Získá-li člen Diamant Řádu:
Předloží ho své Královně Patricii, která mu slavnostně předá Talisman Řádu.
Talisman Řádu dostane člen, výměnou za Diamant. Talisman je obdařen jakousi mocí svěřenou pro Řád. (Cold Damage Bonus +10)
Určitě jste si všimli, že dosti členu Chaosu mají také Talisman. Je v nich však rozdíl. A to v barvě, která je v případě Talismanu Řádu modrobílá. Chaos má svůj Talisman v barvě červené. Najde se ale ještě jeden rozdíl a to v moci svěřenou pro Chaos. (Fire Damage Bonus +10)

Doufám, že jsem Vám o Diamantu Řádu řekl dosti věci a přiblížil jsem Vám věci ohledně něj.
Děkuji, že jste přečetly tento článek. S pozdravem Mesiah.

leden 010

Diamant Řádu


leden 010 talisman

Talisman[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Mesiah | Počet komentářů: 183 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist