Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Město Trinsic
Vydáno dne 03. 01. 2010 (1891 přečtení)

Mesiah si pro Vás představil článek o městě Řádu.

Milí čtenáři,
Tento článek bude pro Vás jakési seznámení s městem, které je v rukou Řádu.
Trinsic je malebné město, které nabízí mnoho lákavých míst, která je škoda nenavštívit.
Město je obehnáno silnými hradbami, za kterými jsou strážci města. Proto není důvod se v tomto městě obávat nějakých kriminálních živlů.
V Trinsicu si najde snad každý své. Najdete zde Tržnici, kde mají své obchodníky cizinci, ale i členové Řádu. Najdete zde taky místní řemeslníky, kteří Vám rádi prodají nějakou věc za lidovou cenu. Kdo neholduje obchodu může navštívit Truhláře Františka, který shání fůru věci a bude velmi rád když mu je pomůžete sehnat. Jsou tu také místa významná pro Řád a to Svatyně Řádu a Trinsický palác.
Někdo si může jen tak zajít na skleničku s přáteli do Hospody ,,U Zlatého kolovratu‘‘.

leden 010 hospoda

U Zlatého kolovratu


leden 010 _ franta

Truhlář František


leden 010 trznice

Trinsická tržnice


leden 010 straz

Trinsická stráž


Trinsic je město, které nepodporuje vrahy, lapky či členy Chaosu. Vrahy zabíjejí stráže bez váhání. Jedná-li se o lapku, který je odsouhlasen starostou Dionysiem z Halikarnasu je připsán na černou listinu města. Stráže jej pak zabíjí stejně nelítostně jako vrahy. Co se týče členů Chaosu, jakožto odvěký nepřítel Řádu nemají v městě co pohledávat.

leden 010 mapka trin

Mapa Trinsicu


Ptáte se jak se do města dostat? Rád Vám tuto otázku zodpovím. Jedna z nejjednodušších cest je přes Královskou tržnici, kde je umístěna v samotném centru braná v nápadné světle modré barvě, která směřuje do našeho města. Můžete ale narazit na město když půjdete pěšky. Třeba na jih od Britainu, nebo ze Scara Brae na jihovýchod.

Snad Vám tento článek přinesl aspoň trocha poznání tohohle jedinečného města. S pozdravem Mesiah, redaktor frakce Order.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Mesiah | Počet komentářů: 50 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist