Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Prosinec a něco navíc
Vydáno dne 03. 01. 2010 (1798 přečtení)

V konečném měsíci tohoto roku, prosinci… Jsme měli mnoho příležitostí se účastnit na mnoha turnajích.

2. prosince se uskutečnilo jedenácté kolo šampionátu v boxu. První místo si vybojoval Ornis, druhé místo Haldir z Cerisu a třetí místo Aribeth.

5. prosince se na turnaji Řádu Světla umístilo ve třech disciplínách v součtu na prvním místě El Commandante, na druhém místě Walius, na třetím místě Damian Gray a na čtvrtém místě Sinuhet.

jarmark_leden_07

Jedna z mála zachycených myšlenek.


6. prosince nedělní turnaj, se mi bohužel ztratili zápisky, tak Vám je nemohu dodat…

7. prosince… Den na to se uspořádalo dvanácté kolo v šampionátu v boxu, na který přišli a vyhráli Fronzen na prvním místě, Tomboh na druhém místě a na třetím místě Arkan.

10. prosince se uspořádalo třetí semifinále v boxu, které vyhrál Gunnar. Na druhém místě se umístil Ornis a na třetím místě se umístil Fronzen.

12. prosince se uskutečnila Kavalerie, která proběhla jako po másle. První místo obhájil Carver, druhé místo obhájil Daffy z Cerisu a třetí místo obhájil Nagasi.

13. prosince na nedělním turnaji v lukostřelbě se na prvním místě umístil El Commandante s 550 body, dále na druhém místě se umístil Ansidor z Dienu s 520 body a na posledním třetím místě se umístil Elias s 515 body. V soubojích opět vyhrál Dionysios z Halikarnasu, na druhém místě se umístil Nagasi a na třetím místě se umístil, taktéž jako v lukostřelbě Elias.

prosinec_02

Zachycená myšlenka: Čekající lukostřelci na povel ke střelbě.


14. prosince se uskutečnilo čtrnácté kolo šampionátu v boxu. První místo obsadil Anduriel, druhé místo obsadil Fronzen a třetí místo obsadil Dark Kalypsso.

17. prosince se uskutečnilo patnácté kolo šampionátu v boxu, na kterém vyhrál Zembla, druhé místo obhájil Haldir z Cerisu a třetí místo obhájil Sirius de Black.

20. prosince nedělní turnaj, proběhl svižně v čele v lukostřelbě s Kennym, který nastřílel 555 bodů. Druhé místo obhájil Gargamell s 535 body. Třetí místo Nagasi s 510 body. V soubojích se svou mrštností vyhrál Odysseus, druhé obhájila Jessie a třetí místo Temný Mstitel.

22. prosince se uskutečnilo patnácté kolo v boxu, kde vyhrál Ornis, druhé místo vyhrál Mendea a třetí místo vyhrál Hakrikus.

27. prosince se na nedělním turnaji se umístil na prvním místě v lukostřelbě Arkan s 535 body, na druhém místě se umístil Sargas s 520 body a na třetím místě Red Wait s 510 body. V soubojích se umístil na prvním místě Odysseus, na druhém místě se umístil Dionysios z Halikarnasu a na třetím místě se umístil Henks.

27. prosince se uskutečnilo šestnácté a to poslední kolo v boxu, kde se na prvním místě umístil Carver, na druhém místě Kvari a na třetím místě Ludra.

29. prosince se uskutečnilo poslední čtvrté semifinále v boxu, na kterém vyhrál s pořádnou ránou Ornis, na druhém místě se umístil Anduriel a na třetím místě Zembla.

Finále v boxu se uskuteční v prvním měsíci nadcházejícího roku.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 75 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist