Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj Řádu Světla 2009
Vydáno dne 03. 01. 2010 (1559 přečtení)

Řád Světla alias neutrální uskupení bílých mágů uspořádalo dne 5.12. turnaj pro veřejnost…

4.12. se na veřejné vývěsce objevila velice zajímavá informace pro lidi, kteří rádi porovnávají síly s ostatními dobrodruhy a válečníky. Informace zněla v podobě „5.12. kolem 17:00 se uskuteční turnaj Řádu Světla, zváni jsou všichni, kteří nejsou vrahy, lapky, příslušníky Temného kultu a lidé vedení na Paladinském listě hříšníků.“.
5.12. kousek po 17:00 hodině světem zazněla zpráva „Začíná veřejný turnaj. Řád Světla Vás srdečně zve. Gate v Britainu u Hlavní banky.“. Před bankou již čekalo mnoho lidí na onu magickou bránu, která je přenese na místo, kde se utkají se svými protivníky o zajímavé ceny. Po úvodním uvítání příchozím Haldir z Cerisu vysvětlil pravidla a jak bude vše probíhat.
Informoval o tom, že turnaj bude rozdělený na tři disciplíny, kde se začne první disciplinou a to Soubojem, kde dostanou soutěžící výbavy v podobě železného brnění a všech druhů železných zbraní s kovovým štítem. Druhou disciplinou bude lukostřelba, kde soutěžící dostanou kožené zbroje s kušemi, obvazy a pár lahvičky na vyléčení silného zranění. Jako poslední disciplinou bude box, povídal. Již netrpělivý soutěžící stepovali před zahajující arénou, kde čekal člen Realizačního týmu Mordal. V druhé aréně se o chvíli později ukázal člen Realizačního týmu Renfier, který z počátku Mordalovi pomohl se souboji a lukostřelbou.
První disciplina odsýpala poměrně rychle. Z počátku byl okolo organizace trocha chaos, avšak čas vše vyřešil. V soubojích, jakožto první disciplíně vyhrál Damian Gray, který si odnesl 4 body. Na druhém místě se umístil El Commandante, který si odnesl 3 body. Na třetím místě se umístil Haldir z Cerisu, který si odnesl 2 body a na poslední a to bramborovém čtvrtém místě, se umístil Ornis, který si odnesl 1 bod. Ano, v tomto turnaji se hodnotilo i čtvrté a to „bramborové“ místo.
Následovala druhá disciplina, kterou po Renfierovi převzal Mordal a byla taktéž poměrně rychle hotová. Soutěžící byli nervózní a hlavně netrpělivý, kdy na ně dojde řada a jestli vůbec postoupí. Nejvíce byl asi nervózní El Commandante s Damianem Grayem, protože měli nejvíce bodů z první discipliny.
Výsledky druhé discipliny byli „obdobné“, avšak na prvním místě se umístil El Commandante, který si odnesl 4 body. Na druhém místě se umístil Walius, který si odnesl 3 body. Na třetím místě se umístil Wokous, který si odnesl 2 body. Na čtvrtém místě se umístil Damian Gray, který si odnesl 1 bod. Do vedení se díky této disciplině dostal El Commandante se 7 body, na druhé místo Damian Gray s 5 body…
Nastal čas na třetí disciplinu a to box. Box byl poměrně těsný a byl hodně o štěstí. Avšak rozhodnul konečné pořadí. Na prvním místě se umístil Walius, který si odnesl 4 body. Na druhém místě se umístil Sinuhet, který si odnesl 3 body. Na třetím místě se umístil Ornis, který si odnesl 2 body a na posledním bramborovém místě se umístil Damian Gray, který si odnesl 1 bod a pro něj, taktéž rozhodující součet bodů na třetí finální místo.
Jinými slovy v tuto dobu bylo ve finále 5 lidí. A to první (7) a druhé (7) si museli dát boj, o to kdo se umístí na těchto příčkách, bojovníci měli být El Commandante a Walius. Na třetím (6) místě se umístil Damian Gray, který měl své umístění jisté. Na konečném čtvrtém místě se stejným počtem bodů (3) umístil Sinuhet a Ornis.
V rozhodujících 2 bojích, kde si dala každá dvojice jeden souboj v lukostřelbě, kde El Commandante rapidně vyhrál nad Waliusem a tím si získal 1 bod, který ho vynesl na zlatou pozici. O prvních třech místech bylo rozhodnuto. Ale co čtvrté místo? Sinuhet a Ornis na tom byli ve finálním kole poměrně stejně. Každý se trefil poměrně stejně, ačkoli na konec měl Sinuhet o jednu lahvičku víc a díky ní vyhrál.
Vzhledem k tomu, že Sinuhet přišel jen na poslední a to třetí disciplínu a v ní se účastnil a vyhrál, tak potvrdil heslo, které jeden člen z Řádu Světla říkal před zahájením „Každý může vyhrát.“.

Výsledky tedy byli:
El Commandante s 8 body se umístil na krásném zlatém místě.
Walius se 7 body se umístil na stříbrném místě.
Damian Gray s 6 body se umístil na bronzovém místě.
Sinuhet se 4 body se umístil na bramborovém místě.

Gratuluje Řád Světla.

turnaj_leden_01

Zachycená myšlenka: Uvítací řeč.


turnaj_leden_02

Zachycená myšlenka: Jeden z prvních bojů.


turnaj_leden_03

Zachycená myšlenka: Shromáždění...


turnaj_leden_04

Zachycená myšlenka: Lukostřelba.


turnaj_leden_05

Zachycená myšlenka: Hlavní ceny.


turnaj_leden_06

Zachycená myšlenka: Box.


turnaj_leden_07

Zachycená myšlenka: Výherci.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 59 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist