Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Akademie Řádu
Vydáno dne 01. 12. 2009 (1316 přečtení)

Druhý článek, který si pro Vás Mesiah spolu s Akademií Řádu připravil je o samotné Akademii Řádu...

Ke každému obyvateli země Kelevarské se snad donesla, alespoň zmínka o Akademii Řádu. Ano, hádáte správně. Jedná se o uskupení, či chcete-li guildu, avšak ne ledajakou, se kterou se běžně setkáváme. Lidé tvořící tento spolek jsou udatní, čestní, vytrvalí a v neposlední řadě disciplinovaní. Není divu. Jde o jakousi školu Řádu, kde jsou takové vlastnosti předpokladem. Ne každý je hoden těchto hodnot.
Na počátku je tedy nutné zamyslet se, jak já, jako jedinec, mohu něco dokázat či být přínosem a příkladem pro ostatní. Pokud se chci stát Akademikem, musím si nejprve určit priority, které mě nadále povedou; zda chci chránit ctnosti či uznávat kodex Řádu. Jak jsem již řekl, Akademie je školou, a proto je nutné předpokládat neustálý vývoj a učení se. To by taky měl být hned na začátek jeden z motivů. Akademie je také místo, kde se člověk učí ze svých chyb, ale i z chyb druhých. V budoucnu se taková zkušenost náramně hodí. A to jak v bojích, tak v běžném životě. Jak sami Akademici tvrdí, ne vždy je všechno ideální, ale každá situace a nesnáze má řešení.
Každý člen je do jisté míry osobností, avšak bez týmového ducha a synergie by Akademie nemohla existovat. To je také jedna z velice silných stránek této guildy, kterou se může pyšnit. Ve spolupráci s Řádem má tato vlastnost nebývalý význam.
Nakonec ti z vás, kteří se s Akademií setkali, mohou některá má slova potvrdit. Stát se Akademikem není jen o členství, ale o cti a vnitřním přesvědčení…

S pozdravem Mesiah a kolektiv Akademie Řádu.

mesiah_03


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Mesiah | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist