Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Snaha Temného Kultu
Vydáno dne 01. 12. 2009 (1897 přečtení)

Snaha Temného Kultu o druhé Královské město v podání Mesiaha, člena Řádu...

Temný kult po prvním rituále, který probíhal na Moonglowském hřbitově ovládl celé město Moonglow. Poslové Sciona byli ve velké výhodě. Nejen díky svým spojencům vrahům, ale i svou myšlenkou že vyhrají.
Modré obyvatelstvo možná tento první rituál vzalo příliš lehkomyslně. Možná si myslelo, že je to jen jakési strašení ze strany Temného kultu, ale opak se stal pravdou. Po urputné snaze modrého obyvatelstva nakonec Temné síly vyhráli. Do města Moongloow nasadily své nelítostné stráže. Sám Scion a jeho bojovníci si určitě už mnuli ruce.
Chystal se druhý rituál. Oznámení o druhém rituálu Scion svým bojovníkům nechal v jedné z mnoha jeskyní ve světě. Vzkaz byl však objeven a rozluštěn. Byl psán jakýmsi neznámým písmem. Našli se však lidé, co vzkaz přečetli a dali vědět každému, který byl ochoten bojovat proti Temnému Kultu. Ve vzkazu bylo psáno ,,V Sobotu v 7 hodin se uskuteční rituál na Jhelomském hřbitově‘‘. Tento vzkaz, který se podařilo objevit předem, byl pro všechny výhodou. Frakce, cechy, ale i neutrální obyvatelstvo se začalo zbrojit.
Přišel osudný den, který měl rozhodnout o osudu města Jhelom. Všichni, jenž chtěli zabránit Temnému Kultu ovládnout další z měst, se pomalu zbíhali kolem tamějšího hřbitova. Z počátku poslal Scion svou silnou část stráže. Ta však byla bez milosti pobyta. Pak přišel okamžik, kdy přišli Ti, kteří Temnou silou jsou obdaření. Byli lstivý, přinesli s sebou dračí mláďata, aby odpoutali pozornost nad svým Lichem, který mezitím prováděl rituál. Draci však byli do jednoho pobyti a členové Temného kultu rozčtvrceni. Jejich kosti byly roztroušeny po celém hřbitově. V tu chvíli bylo jasné, že Temný kult prohrál. Poslední překážkou bylo zabít Liche Kinga, který nakonec padl a upustil Urnu z chrámu Ra. Jeden z temných magických artefaktů, který Scion potřeboval k ovládnutí celého města…
Lidé začali jásat, že se nekonalo, to co před pár dny v Moonglow. Všichni bojovali statečně. Členové Řádu a Akademie Řádu byli na tomto druhém rituálu ve velmi hojném počtu, tímto bych chtěl taky poděkovat, že jsme se společně Temnému kultu postavili a pomohli tak celému Království.

S pozdravem Mesiah.

mesiah_01

Hřbitovmesiah_02

Čest[Akt. známka: 4,33 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Mesiah | Počet komentářů: 79 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist