Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Guildy se představují – Templars
Vydáno dne 01. 12. 2009 (2370 přečtení)

První cech, který si Frog vybral byl cech Templářů, je to velice pěkný článek...

První guilda, kterou Vám představím má název Templars. Tuto guildu jsem si pro začátek vybral z mnoha důvodů. Guilda má podle mého názoru dlouholetou historii a je jedna z nejslušnějších na Kelevaru. Většinu informací mi poskytl mluvčí Templářů, dlouholetý člen guildy, hráč jménem Saty.

Templars Guildstone

Guildstone


Nejprve bych vám rád pověděl pár řádků z historie.
Od založení Templářského řádu uplynulo již mnoho dnů. Zbyla již jen hrstka lidí, která tuto událost pamatuje. Většina zakládajících členů je už dávno mrtvá, proto bylo docela obtížné vyhledat historické prameny této guildy. Avšak přeci jsem něco vypátral.
Psal se 25. den 5. měsíce roku 2003, když vznikl Templářský Řád. První z velmistrů nově vzniklého Řádu položil základní kámen na rozlehlých planinách mezi Yewskými lesy a Vesperským přístavem. První velmistr Templářů se stal Larzuk. Tehdy pocházel, v té době z velmi známého cechu jménem Marchants from Vespern. Věděl, že tato guilda již nemá budoucnost, a proto se pokusil navázat, tam kde skončil, právě založením Templářského Řádu. Na založení se ale nepodílel pouze Larzuk. Cech mu pomohli založit velcí hráči, jako byl Rudý Legionář, Bouncer, Dakan nebo Loki.
Cech fungoval skvěle, ale co by to bylo za cech, kdyby taky někdy nedošlo k převratu. Z důvodu dlouhodobého onemocnění Larzuka se cech začal bouřit, a někteří členové si začali dělat nároky na post velmistra. Cech se nakonec rozdělil, pokud se dá tak říci, na dvě poloviny. Na Templáře & Stalkery. Stalkery si tenkrát převzal za své doby všemi známý The.Day.X. Templářům začal velet Elrond z Roklinky, který se stal druhým velmistrem Templářského řádu. Bohužel už ani on není mezi námi. I na něj dolehlo stáří času a Templáři se museli vypořádat s další změnou, a to novou volbou velmistra. Podle slov Satyho bylo zvolení nového vůdce velmi náročné a zdlouhavé. Volby nakonec vyhrál Dextr, který se stal třetím, a zároveň posledním velmistrem Templářů.

Garda

Templářská garda


Myslím, že historie byla stručně objasněna a nyní bych přistoupil k současnosti. Blíže k zaměření Templářů.
Templáři se vždy snažili o absolutní neutralitu. Nikdy se nesnažili vměšovat do dění na Kelevaru. Nyní je to jinak. Cech spíše podporuje krále a to z jediného prostého důvodu. V jejich řadách velí Paladin Dextr, který guildu samozřejmě vede k podpoře krále. Chloubou Templářů může být i hrstka adeptů na paladiny, kteří se snaží dostat do této elitní skupiny. Cech se zaměřuje převážně na výpravy do jeskyní. Ovšem je i pár vyjímek, které vyrazí do boje proti vrahům a vyvrhelům.

Možná by Vás zajímalo, koho v této čestné guildě můžete potkat a jakou funkci daný člen vykonává. Přináším Vám tedy ukázku funkcí u Templářů.
Larzuk – Starosta města a Zakladatel guildy
- Podřízen pouze velmistrovi, jeho povinností je se starat o město a o všechno s ním spojené.
Saty – Senešal
- Takzvaný mluvčí guildy. Poskytuje rozhovory, píše veškerá prohlášení, oznamuje důležitá hlášení členům a podobně.

Remo – Preceptor
- Jedná se o vybavování cechovního domu.
Wokouš – Kumtor
- Má na starosti adepty a veškeré věci související s tím. Navíc vybírá veškeré peníze, které jsou potřebné.

Na žádost cechu by neměli být opomenuti tito členové, a to svojí aktivitou. Jejich jména jsou: Miguel, Vykosťovač, Sony, Galahad, Caleb, Dead.boy, Demetra, Haldir z Cerisu, Elischa, Morphenius II., Anduriel, Urahara Kisuke a Servac.

Ale dost již o jménech. Dostáváme se k bodu, řekl bych pro Vás důležitému. Jedná se o informace k přijetí do Templářského řádu.

Pokud jste se rozhodli, že zkusíte svoje štěstí právě u tohoto cechu, pište nejlépe Wokoušovi, který má přijímání adeptů na starosti. Ovšem pokud ho nezastihnete, nezoufejte. Stačí napsat, kterémukoli členovi Templářů a o zbytek se již nemusíte starat.
Nejprve obdržíte formulář, (http://saty.hustej.net/Formular.txt ) který pečlivě vyplníte a odešlete. O zbytek se opět nemusíte starat. Odpovědný člen, nejspíše Wokouš, Vás zřejmě upozorní a seznámí s bližšími informacemi ohledně přijetí. Ovšem, málem jsem zapomněl. Co by to bylo za cech, který by neměl své zajímavosti.
Jako typickou zajímavost pro Templáře považuji jejich guildovní obleček.


Oblečení

Ramena, nohy a rukavice jsou jednotvárně ukovány ze stříbrných prutů. K nim skvěle padne kroužková tunika vykovaná z krvavé horniny zvané blood rock. Úžasným doplňkem je plášť rudé barvy. Celý stejnokroj je doladěn látkovou tunikou bílé barvy. Zbraň a štít jsou jen a pouze na výběru nositele. Guildovní stejnokroj není povinný, je pouze doporučený.

Vážení, blížíme se k poslednímu bodu. Bod se nazývá Guildovní slovo. Posuďte sami, jak Saty využil vlastního prostoru pro vyjádření.

Nejsem na mazání medu kolem pusy. *Mrkl*
Nebudu nic nějak zveličovat, ať hráči posoudí sami za sebe, co je pro ně nejlepší.

Více informací o guildě můžete nalézt na webu http://www.larzuk.unas.cz/web2/

Rád bych ještě zmínil, že Templáři vlastní překrásné město zvané The Lost Temple. Nyní si můžete na samý konec článku vychutnat krásy tohoto města z pohodlí svého domova.

Townstone

TownstoneStrazny

StrážnýArena

ArénaJezirko

Jezírko
No řekněte není to krása?
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Frog | Počet komentářů: 246 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist