Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Listopad a něco navíc
Vydáno dne 01. 12. 2009 (2721 přečtení)

V měsíci Listopad jsme se mohli zúčastnit na 12 turnajích a přijít si zasázet na druhé semifinále v boxu.

První den v měsíci začal velmi zajímavě.
Na prvním turnaji neboli na nedělním turnaji se v lukostřelbě stalo něco, co jsem ještě na vlastní oči nezažil. Pět lidí nastřílelo stejné body. Ansidor z Dienu, Nacelnik II, Dromedr, Haldir z Cerisu a Zembla nastříleli 515 bodů. Rozstřel proběhnul poměrně rychle. Na pátem místě se umístil Nacelnik II. Na čtvrtém s 480 body se umístil Haldir z Cerisu. Na třetím se umístil o pět bodů víc Dromedr. Opět o pět bodů víc se umístil na druhém místě Ansidor z Dienu. Na prvním a to nejvyšším místě se umístil Zembla s 515 body. V soubojích se zúčastnila trojice soupeřů Temný Mstitel, Haldir z Cerisu a Zembla. V „prvním kole“ trojice porazil Haldir z Cerisu Zemblu, Zembla porazil Temného Mstitelte a Temný Mstitel porazil Haldira z Cerisu. Jinými slovy „zapeklitý kruh“. V „druhém kole“ trojice změnil Temný Mstitel taktiku a porazil Haldira z Cerisu a Zemblu, to mu zaručilo první místo. V souboji Haldira z Cerisu a Zembli, vyhrál Haldir z Cerisu a to mu zajistilo druhé místo a Zemblovi třetí.

turnaje_listopad_01

Zachycená myšlenka: Umístěná pětka v lukostřelbě.


Den na to v pondělí se mnozí zúčastnili sedmého kola šampionátu v boxu, nejen jako boxeři, ale i jako diváci. Prvním boxerem v tomto kole byl Crenshaw, který v duelu porazil DarkSoula. Na třetím místě se umístil Anduriel a na čtvrtém Abny.

O týden později probíhal další nedělní turnaj v tomto měsíci, kde se nedělo nic zvláštního. V lukostřelbě se na prvním místě umístil Sponer s 525 body, na druhém místě se umístil Legolas z Ithilienu s 520 body a na třetím místě se umístil Qenoger s 510 body.

10. 11. se osm zaregistrovaných účastnilo na šampionátu v boxu v osmém kole.
První místo si vybojoval Dextr, který to pořádně nandal Dromedrovi. A na posledním a třetím místě se umístil Haldir z Cerisu, který vyhrál, tak, tak…

turnaje_listopad_02

Zachycená myšlenka: Tři finalisté v šampionátu v boxu.


12. 11. Bylo zahájeno zápisné na Kavalerii. Ze začátku to bylo poměrně hodně z matkové, zaregistrovaní nepřicházeli, náhradníci nereagovali, kopí nebyla. Naštěstí netrvalo dlouho a bylo vše v pořádku. O třetí místo bojoval Archerier a taktéž jej vybojoval. O první dvě místa se poprali členové z cechu Fianna a to Walius, který podlehl na zranění a nechal první příčku Gunnarovi, který po té hrdě odešel se Štítem Kavalerie v rukou.

Při dalším nedělním turnaji se v lukostřelbě umístil na prvním místě s neuvěřitelnými 565 body Gargamel, na druhém místě se umístil Haldir z Cerisu o pouhých deset bodů méně a na třetím místě se umístil Shaguar, který měl taktéž o deset bodů méně než Haldir z Cerisu. V soubojích se opět zadařilo Dionysiosovi z Halikarnasu, který vyhrál nad Zemblou, který si odnesl druhé místo. Třetí místo si obhájil Nagasi.

Dva dny na to se účastnili Dostihy.
Tyto dostihy byli velmi napínavé. První místo si „vyběhal“ žokej Dobromil, který o půl kola utekl Haldirovi z Cerisu, který obhájil druhé místo. O téměř kolo po Dobromilovi přijel na svém mustangovi Ansidor z Dienu, který obhájil tímto třetí místo.

turnaje_listopad_03

Zachycená myšlenka: Finální osmička před zahájením dostihů... "Jste všichni připraveni?"turnaje_listopad_04

Zachycená myšlenka: První ulička.turnaje_listopad_05

Zachycená myšlenka: Překážky.


Den na to se uskutečnilo druhé semifinálové kolo v boxu, kde se účastnili Dextr, Chosenx, NeRo a Crenshaw, výherci z předešlých čtyř základních kol. Jako čtvrtý se umístil Dextr, který byl poražen nad NeRem. Druhé a první místo si tedy mohl odnést Crenshaw, nebo Chosenx. Crenshawovi nepřálo štěstí a byl poražen Chosenxem v obou kolech. Takže to pro Chosenxe skončilo 2:0.


turnaje_listopad_07

Zachycená myšlenka: Většina diváků fandila jen jednomu, Paladinu Dextrovi.


V následujícím nedělním turnaji se v lukostřelbě umístil na prvním místě El Commandante s 560 body. Na druhém místě se umístil Dead.Boy s 530 a po rozstřelu 485 body. A Nagasi po rozstřelu s 450 body se umístil na třetím místě. V soubojích vyhrál Nagasi, který porazil ve finálním boji Dionysiose z Halikarnasu a na třetím místě se umístil Zembla.

O den později se uskutečnilo deváté základní kolo v šampionátu v boxu. Kde se na prvním místě umístil Hakrikus, na druhém místě Anduriel a na třetím místě Temný Mstitel.

O dva dny později se uskutečnilo desáté základní kolo v šampionátu v boxu. Na prvních dvou příčkách se umístili členové z Fianny. Gunnar na prvním místě a Nagasi na druhém místě. Na třetím místě se umístil Wokous člen cechu Templářů.

27. 11. se uskutečnil Mimořádný turnaj v boxu, na kterém se mohlo zapsat 32 účastníků. Mohli jsme tam zahlédnout jména Smajdák, Dionysios z Halikarnasu, Ratl, Fronzen, Fergas, Temný Mstitel, Abny, Ornis, Bongarka, Anduriel, Petrendil, Sinuhet, Galeon. Avšak do finálních kol se dostali pouze čtyři a to Daffy z Cerisu, který porazil Galeona a díky tomu se umístil na třetím místě. Na druhém místě se účastnil Frost, který dvakrát za sebou prohrál nad Haldirem z Cerisu.

turnaje_listopad_06

Zachycená myšlenka: Sázení, před zahájením finále.


Poslední nedělní turnaj v měsíci byl s velmi malou účastí díky které si Rocker vystřílel první místo s 520 body, druhé místo po rozstřelu Sinuhet s 410 body a třetí místo Lumpy s 400 body po rozstřelu. V soubojích si první místo obhájil Zembla, druhé místo Bongarka a třetí místo Nagasi.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 177 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist