Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Guildy se představují – Úvod
Vydáno dne 02. 11. 2009 (1737 přečtení)

Frog si pro Vás připravil dlouhodobé téma a to o guildách a jak by právě Vás mohli nalákat k nim...

Rád bych Vás seznámil se svým nově připravovaným pořadem s názvem “Guildy se představují“. Jak určitě sami víte, rozhodně není jednoduché najít tu správnou partu lidí, kteří mají stejné zájmy a koníčky jako vy. Přesně tento problém se Vám budu snažit odstranit. Budete si moci vybrat tu guildu, která Vám bude vyhovovat. Cech, který pro Vás bude ten nejlepší z nejlepších.

O co se jedná?
Jak již název napovídá, mělo by se jednat o představování jednotlivých guild na Kelevaru. Tento program by měl sloužit pro lepší výběr guildy, jak pro nováčky, tak pro zkušenější hráče. Dále může posloužit i jako podrobný přehled kelevarských cechů. Nyní se můžete dozvědět na stránkách Kelevaru pouze pár základních informací, ovšem tento pořad by vás měl s každou guildou velice podrobně seznámit. Každý měsíc bude mít prostor pro svou prezentaci jedna až dvě guildy. Jako první se představí guildy neutrální, poté přijdou na řadu guildy vrahů a nakonec se představí frakce, tedy Order, Chaos a Nekromanti. Ke guildám budu přistupovat náhodně. Nebude určitý seznam, kdy se kdo bude představovat. Začnu u guild, které mají dlouholetou historii a tradici. Rozhodně to budou aktivní, slušné a největší cechy působící zde na Kelevaru, u kterých jsem si jist, že mají světu co říci a nabídnout. Žádný cech ovšem není povinen se prezentovat. Je pouze na něm, zda bude mít chuť spolupracovat a bude chtít ukázat lidu, co je zač. Pokud bude cech neaktivní nebo nebude mít zájem o představení, jednoduše si vyberu jiný.

Co budou obsahovat jednotlivé články?
Náplň jednotlivých článků si představuji jednoduše. Nejprve bych po zpovídané guildě požadoval, aby prozradila něco ze své historie. Kdo byl první guildmaster, jaká byla jména prvních zakládajících členů či jací slavní hrdinové byli v guildě vychováni. Dále by nám měla říci o co se na Kelevaru zajímá nebo na co se zaměřuje. Po cechu budu požadovat i představení pár členů a vysvětlení jejich funkcí, kterou v guildě vykonávají. Další bod bych nazval zajímavosti. Měli bychom se dozvědět nějaké zajímavosti, tradice, přednosti nebo výjimečnosti guildy. Například různé kodexy, guildovní oblečky, barvy, weby či města. Ke konci bych vám rád předložil rady, ohledně náboru adeptů do dané guildy. Komu psát, podmínky pro přijetí, povinnosti, úkoly, apod. Poslední bod bude mít název guildovní slovo. Tento bod bude věnován zpovídané guildě. Bude jen a pouze na ní, co bude chtít lidu sdělit a vysvětlit proč zrovna ona je ta správná volba právě pro vás.
To je stručný přehled toho, co vám k úvodu prozradím, a zbytek bude překvapením.

Vím, že pro hraní je nejdůležitější skvělá parta lidí, proto se vám budu snažit ulehčit hledání té pravé. Věřím, že ji dřív nebo později najdete a hraní vás bude stále bavit a společně si užijete spoustu zábavy.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Frog | Počet komentářů: 72 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist