Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Temný Kult převzalo kontrolu nad městem Moonglow
Vydáno dne 02. 11. 2009 (1893 přečtení)

Je to pro Vás novinkou, že Temný Kult vyhnal z Moonglow stráže a převzal jej? Čtěte dál…

25. října ve večerních hodinách se v Moonglovském okolí dělo mnoho tajemných a temných věcí. Jakmile slunce zapadlo se prvně ozvalo světem, že Temný Kult se snaží o nějaký tajemný rituál a že nikdo neví kde bude. Jediné, co se vědělo bylo, že rituál by měl být uskutečněný půlnoci. Kolem 21:30 se začalo nad Moonglovským ostrovem dít něco nekalého. Moonglow zakryla mlha a na neby se vyskytla vážně „černá“ tma, kterou nešlo nic vidět, ani hvězdy či měsíc. Jakmile si toho všimnuli dobrodruzi z řad Chaosu, Řádu a Paladinů s neutrálními obyvateli, tak začala bitva. Vrahové ze všech koutů světa bránili Moonglovský hřbitov. Paladinové a někteří příslušních z řad Chaosů a Řádu se snažili bílou magií, zabránit v čarování temných zaklínadel, které některé dobrodruhy zaháněli do záhuby. První vlna, kterou dobrodruzi udělali, byla vyhraná a vrazi vyhnaní a zabití. Liche King se v komnatách hřbitova snažil uskutečnit rituál, který se mu dařil do doby, než mu ho někteří dobrodruzi snažili zabránit silou magie a mocných zbraní. Vše šlo jak po másle, až do chvíle než se vrahové znova vybavili a začali přebírat hřbitov do svých rukou. Bohužel pro dobrodruhy to bylo klíčové, což jim zapříčinilo ztrátu hřbitova po dokončení rituálu. Temný Kult vyhrál nad dobrem se svými přisluhovači, vrahy z cechů Enemy a Nemesis. Jakmile rituál skončil a Liche King odešel svou cestou po boku Temmného Kultu, se temná skvrna na obloze přemístila nad Moonglow. Stráže Moonglow z dálky pozorovali, co se dělo na hřbitově. Jak si všimnuli, že se vše přemístuje nad Moonglow, tak vzali nohy na ramena a utekli z města. Moonglow byl nehlídaný. Tedy byl, skupinkou nezkušených dobrodruhů, kteří čekali na tu pravou chvíli, kdy zaútočit. Bohužel, za zády se jim ocitli Stráže Temného Kultu a pro skupinku to bylo osudné. Vrazi zjistili, že by mohli využít protekce svých vlastních stráží, jenže malá skupinka vrahů byla na velkou převahu dobrodruhů poměrně málo. Vrazi tedy skonali. Netrvalo dlouho a Stráže Temného Kultu převzali kontrolu nad Moonglovem, který je momentálně pod správou Temného Kultu. Mnoho vrahů poté sice umřelo, ale již to nic nezachránilo. Dobrodruzi jen doufají, že do příštího rituálu budou lépe připravení a nenechají Temnému Kultu další město.

moonglow_rijen_01

Zachycená myšlenka: Shromážďování dobrodruhů ve městě Moonglow.


moonglow_rijen_02

Zachycená myšlenka: První pořádný útok na hřbitov.


moonglow_rijen_03

Zachycená myšlenka: Převzetí kontroly nad hřbitovem.


moonglow_rijen_04

Zachycená myšlenka: Někteří vrazi se snažili utéct, avšak neutekli.


moonglow_rijen_05

Zachycená myšlenka: Strany se obrátili a Temný Kult převzal kontrolu nad Moonglowem.


moonglow_rijen_06

Zachycená myšlenka: I přesto, že Moonglow Temný Kult ovlkádl, tak vrahové v něm nebyli v bezpečí. Početná převaha dobrodruhů vyhnala všechny vrahy.


moonglow_rijen_07

Zachycená myšlenka: I Strážci Temného Kultu a Temní elfové měli smůlu, avšak posili jim chodili stále a stále...


moonglow_rijen_08

Zachycená myšlenka: Paladiné promlouvají ke statečným dobrodruhům.


moonglow_rijen_09

Zachycená myšlenka: Jak vypadá teď Moonglow.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 178 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist