Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Říjen a něco navíc
Vydáno dne 02. 11. 2009 (1981 přečtení)

Měsíc Říjen byl za celý rok, nejvíce k zabavení a to jak v turnajové stránce, tak i v ostatních. Box,Turnaj Guild, Kušařský turnaj, Kavalerie…

4. října nedělní turnaj zahájil celou řádku turnajů… V lukostřelbě si první místo po rozstřelu (515 bodů) vystřílel Temný Mstitel s 545 body. Druhé místo si vystřílela Janea po rozstřelu s 485 body. Na třetím místě se umístil Fransoas s 535 body. V soubojích si první místo vybojoval Zembla, druhé Temný Mstitel a třetí Emhyr var Emreis.

O dva dny později, neboli v úterý následující týden se uskutečnila Kavalerie. Ve 20:00 se na Kolbišti sešlo 16 bojovníků a náhradníci, kde se začali boje o Štít Kavalerie. Po uskutečnění všech bojů konečně došlo na finále, kde se uskutečnil Thomas Zluthi a Chosenx, kde vyhrál Thomas Zluthi. Třetí místo obhájil Sinuhet.

Den na to se uskutečnilo třetí kolo v základních kolech v boxu. Registrovaní byli ze všech skupin, jak vrazi, tak i běžní lidé. Avšak vrah nevrah. V aréně si byli všichni rovni. Nakonec dal poslední ránu Fast Dead. Poslední ránu utržil Abny. Na třetím místě se umístil Kovar Ludvik.

8. října ve 20:00 se uskutečnil další Kušařský turnaj. Výherce Kušařského turnaje byla Lucy Liu. Druhým v tomto turnaji byl Carver a třetí Runcais. Swift jakožto výherce minulého turnaje musel tedy předat kuš Lucy Liu, protože neobhájil první místo.

11. října na nedělním turnaji v lukostřelbě se umístil na prvním místě El Commandante s 560 body. Na druhém místě se umístil Dionysios z Halikarnasu s 535 body a po rozstřelu s 485 body. Na třetím místě se umístil Kovar Ludvik po rozstřelu s 470 body. V soubojích vyhrál „opět“ Dionysios z Halikarnasu, druhé místo si obhájil Temný Mstitel a na třetím místě se umístil Haku.

13. října se uskutečnilo čtvrté základní kolo v boxu. Toto kolo mělo uzavřít „čtyřku“ výherců v prvních základních čtyřech kolech. První místo si vyboxoval Uragius, druhé místo si vyboxoval Chosenx a třetí místo Swift.

Následující neděli, na nedělním turnaji v lukostřelbě na prvním místě umístil Runcais s neuvěřitelně málo body a to 515. Snad poprvé v tomto roce, co se s tak malým počtem někdo umístil na prvním místě, avšak i tak mu gratuluji a i tak si zaslouží cenu za první místo. Druhé místo si po rozstřelu vystřílel El Commandante s 510 body, po rozstřelu 470 body. A třetí místo si vystřílel Rendorf, který po rozstřelu nastřílel 400 bodů.

V prvním semifinálovém kole v boxu, který se odzápasil 20. Října, na kterém jsme mohli shlédnout v boji čtyři výherce prvních čtyř zahajovacích kol, Jessie, Gunnar, Fast Dead a Uragius. Poměrně s překvapením vyhrála Jessie, na kterou si vsadilo poměrně hodně málo lidí. Naopak hodně lidí věřilo Gunnarovi a Uragiusovi, na které si lidé vsadili v řádkách statisíců, ani bych se nedivil, kdyby šlo o miliony. Jak jsem již zmínil. V tomto kole vyhrála Jessie, na druhém místě se umístil Fast Dead a na třetím Uragius, který vyhrál nad Gunnarem s velkým štěstím.

turnaje_rijen_01

Zachycená myšlenka: První souboj o první místo, který vyhrála s hodně velkým štěstím Jessie.


turnaje_rijen_02

Zachycená myšlenka: Druhý souboj o první místo...


Tří dny na to se uskutečnilo v boxu páté základní kolo, na které přišli Gunnar, Tucnak, Ratl, Hakrikus, Zmatek, Uragius, PetrMaster a Runcais. Jako náhradník přišel pouze Arax. První místo si vybojoval NeRo, druhé Tucnak a třetí již naposled působící Uragius.

Téměř posledním turnajem měsíce byl nedělní turnaj. V lukostřelbě si první místo vystřílel Arkan s pěknými 565 body. Rumburak s 540 body si vystřílel druhé místo a třetí místo si vystřílel Dionysios z Halikarnasu s 535 body. V sobojích se na prvním místě umístil Nagasi, naopak na druhém se umístil Zembla a třetí místo si obhájila Janicka.

Předposledním turnajem v měsíci říjen, byl zakončený dne 28. A to šestým základním kolem v boxu. Na kterém vyhrál Chosenx, na druhém místě se umístil Brass IV a na třetím místě se umístil Azazel.

Poslední den v měsíci se na Avatarově ostrově u Balrona a jeho malých ochránců se ve večerních hodinách otevřela magická brána, která vedla do Arény Démonů… Téměř 2 hodiny trvalo bojovníkům, mágům, alchymistům a všem, kteří přišli za dobrodružstvím, než zabili všechny démony a ukořistili poklad. Nejrychlejší ruku měl Dionysios z Halikarnasu u Lorda Lucifera, z kterého vzal unikátní barvu, kterou následně použil na Rune Book. U závěrečného pokladu a hlavní ceny vyhrál Haku s trochou štěstí. Pokladu byla soška Lorda Lucifera v podobě zmenšeného démona.

turnaje_rijen_03

Zachycená myšlenka: Vybitá aréna.


turnaje_rijen_04

Zachycená myšlenka: Lord Lucifer.


Taktéž se v tomto měsíci uskutečnilo několik turnajů, které se věnovali čistě cechům, jinými slovy „Turnaj Guild“. V příštím měsíci se můžete těšit na článek o Turnaji Guild.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 72 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist