Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Nové cechy za poslední dobu
Vydáno dne 01. 10. 2009 (1830 přečtení)

Elias jako svůj příjmací článek věnoval novým cechům, které v poslední době vznikli. Napsal tedy o Naději dobra a cechu zvaném -Legendary-...

Určitě si ti bystří z Vás všimli , že se v kelevarském světě objevili nové skupiny lidí.
Já jsem se dozvěděl o některých víc. Můj první úlovek je guilda:

-Legendary-

S nápadem na jméno guildy přišel sám Guildmaster. Jméno nemá žádný význam, bylo založeno jen na tom, že se členům líbilo. Prvním velitelem této skupiny lidí se stal Dash, jelikož byl jeho nápad založit guildu. Tato společnost je zásadně založená na zábavě v oblasti boje PvP. Všichni v guilde ovládají černou magii. Kvůli členům milujíci boje s jinými lidmi se také uvažovalo o tom, že by se cech -Legendary- stal cechem vrahů. Návrh byl zamítnut po té, co si uvědomili, co to znamená být vrahy. Avšak jsou tu i členové, kteří jsou obeznámeni s postojem vrahů, ale žádný z nich vrahem už není. V guildě je osm členů a tři adepti. Tato skupina je pod stálým a vysokým dohledem Dashe, který prozatím působí jako diktátor. Taktéž by guilda chtěla do budoucnosti koupit nějaké město (Kdo by prodal má se hlásit u Dashe). Ti, kteří by měli zájem vstoupit k těmto zabijákům vrahů, nesmí býti vrahem, musí být velmistrem v zabijáckých oborech (Magera, Healing, Alchema...atd.) a měl by ovládat umění: Jak poslat vraha na onen svět. Poukazuji na to, že tento cech vznikl proto, aby společně bojovali proti vrahům a jim podobným, takže od něj nečekejte, že se bude věnovat něčemu jinému. A co by chtěl guildmaster vzkázat všem uchazečům? "Je čím dál tím víc lootu".


Člověk putuje světem a přemýšlí, které další společenství vzniklo. Žádné však tento měsíc nepřišlo na svět. Avšak je tu Cech, který byl založen už před několika týdny, ale zatim se o něm moc neví. Tímto bych rád poukázal na seskupení přátel, kteří se rozholi utvořit společnost jménem:

Naděje Dobra

Jméno guildy bylo určeno podle toho, aby lákalo nováčky do guildy, která se jim bude snažit pomoct v boji proti zlu. Nápad na vznik tohoto přátelského svazku byl PetraMastera a Misicky. Skupinka těchto lidí je společenská a spojuje ji velké přátelství. V guildě máte volnost (až na pár pravidel), takže můžete zabíjet vrahy nebo si vydělávat na příšerkách. V guildě je 10 členů a v tuto chvíli 5 adeptů. Tato guilda stále nabírá adepty, takže neváhejte. Jestli že vás guilda zaujala, tak byste meli vynikat alespoň v jedné vyrobní schopnosti. Jako adepti musíte udělat několik úkolů, které si vyberete sami a za ně budete dostavat kolem 1-3 bodů. Pro dosažení pozice člena, musíte získat 12 bodů. Kdo by chtěl do této společnosti, by si měl taktéž prečíst její stránky http://nadeje-dobra.clanweb.cz/ a pak zkontaktovat vůdce PetraMastera. Členové této guildy vás rádi uvítají.


Dále když už jsem doumal nad guildami které vznikly minulí měsím, skočila mi do hlavy myšlenka na cech vrahů, který nese nazev Syndicate. Tato myšlenka však skončila když jsem se dozvěděl, že toto není nová skupinka vrahů, nýbrž přejmenovaná. Zatím proto nemám důvod o ni psát.
Taktéž bych chtěl velice poděkovat oběma vůdcům cechů, kteří mi věnovali svůj čas a byli ochotni odpovídat mi na otázky. Ti, kterým se jedna ze dvou uvedenych guild líbila, ať se hlasi u guildmasterů. Čím víc lidí najde díky tomuto článku inspiraci k tomu přihlásit se k těmto skupinám, tím více budu potěšen.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Elias | Počet komentářů: 72 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist