Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Září a něco navíc
Vydáno dne 01. 10. 2009 (1992 přečtení)

Zapsat jsme se mohli na 6 turnajích a 1 hře. Každopádně měsíc Září byl nejslabší na turnaje v celém roce, ptáte se proč? Čtěte dál...

3. září došlo k vyhlášení výherců ve Velké prázdninové akci. Výherce v této soutěži byl Haldir z Cerisu, o 300 bodů méně byl Dark Frenklin a na třetím místě se umístila Gina.
Za první místo si odnesl Haldir z Cerisu unikátního vlka v modré barvě a Prsten vítězů (+15 síla, +15 inteligence)
Za druhé místo si odnesl Dark Frenklin Diadém moci (+5 inteligence, +5 síla, +15% reset proti bleskům, -10% reset proti ohni)
Za třetí místo si Gina odnesla Slzy bohů (+5 inteligence, +5 obratnost, +5 síla)
Více informací se dozvíte ve speciálně věnovaném článku pro tuto soutěž…

soutez_zari_01

Zachycená myšlenka: Unikátní vlk za první místo.


6. září se uskutečnil nedělní turnaj, kde se v lukostřelbě umístil na prvním místě Arvandor s 560 body, na druhém místě se umístil Arax s 545 body a na třetím místě se umístil o 5 bodů méně Erlo. V soubojích „opět“ vyhrál Dionysios z Halikarnasu, druhé místo si obhájil Nagasi a třetí místo vyhrál Kolik Atsepicnu.

O týden později začal další nedělní turnaj v měsíci. V lukostřelbě si vystřílel první místo Wokous s 545 body, druhé místo si vystřílel Beowulf s 530 body a třetí místo se uskutečnil rostřel, kterého se účastnili s 520 body El Cid, Daffy z Cerisu a Vexter. Druhý rozstřel měli opět všichni stejný počet a to 445 bodů až třetí rozstřel se jim povedl odlišný a to úspěšně pro El Cida s 495 body, Daffy z Cerisu měl 484 bodů a Vexter 455 bodů. V soubojích se umístil na prvním místě „naposled v měsíci“ Dionysios z Halikarnasu. S ním prohrál Sinuhet, který se umístil na druhém místě, kterému moc nepřálo štěstí a na třetím místě se umístil s +35 stříbrném brnění, Ludra.

turnaje_zari_04

Zachycená myšlenka: Boj o umístění do dalšího kola.


Ve večerních hodinách tentýž den se uskutečnila hra Capture the Hat (Dále CtH). Skupiny se opět rozdělili do dvou týmů, které proti sobě bojovali ve stejném počtu a to 10 na 10. Vyhrál tým červených se 7 body a tým modrých ukořistil klobouk jen 3 body. Tým červených na rozdíl od týmu modrých měl určenou taktiku i sehranost, protože se v jejich týmu nacházeli vrahové a lidé, co jsou zvyklí na tento typ boje, to naopak modrému týmu hodně chybělo.

turnaje_zari_02

Zachycená myšlenka: Modrý tým.turnaje_zari_03

Zachycená myšlenka: Konec Capture the Hat.


O týden později nastal další nedělní turnaj, který začal přibližně o půl hodiny později. Lukostřelba bohužel nebyla a soubojů se ujal Hakrikus. První místo si konečně odnesl někdo jiný než Dionysios z Halikarnasu a to Sinuhet, druhé místo Nagasi a třetí místo již zmíněný Dionysios z Halikarnasu.

Tři dny na to byl zahájen Šampionát v Boxu, kterému schází ještě 3 části, takže se „boxeři“ připravte… Každopádně výherce byla Jessie, s kterou se uvidíme ve Čtvrt-Finále. Na druhém místě se umístil Gunnar a na třetím Zembla.

27. září se uskutečnil poslední nedělní turnaj, který byl pod správou nového Kancléře Renfiera. Lukostřelba proběhla poměrně rychle a na souboje přišlo poměrně hodně lidí. První místo v lukostřelbě si vystřílel Dromedr s 545 body, druhé místo si vystřílel Dionysis z Halikarnasu s 525 body a třetí místo si vystřílel Nagasi s 520 body, který měl taky rozstřel, který vyhrál o pouhých 5 bodů, takže štěstí stálo na jeho straně. Souboje si vybojoval Sargas, kde ve finále porazil Temného Mstitele, který se umístil na druhém místě. Na třetím místě se umístil Caendra.

30. září se uskutečnil v podvečerních hodinách další Šampionát v boxu, avšak tentokrát to bylo 2. základní kolo. První místo obhájil tentokrát Gunnar, druhé místo obhájil ze stejného cechu Nagasi a třetí místo si obhájil Vorech.

turnaje_zari_01

Zachycená myšlenka: Boj o umístění v Boxu.


Taktéž bych rád upozornil cechy, které se chtějí zapsat na Turnaj Guild 2009, takže pokud máte zájem se přihlásit, tak neváhejte a pište na aeneas@kelevar.cz. Více informací se dozvíte ve speciální kategorii na Kelevarském fóru.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 80 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist