Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Srpen a něco navíc
Vydáno dne 03. 09. 2009 (1636 přečtení)

V měsíci Srpen jsme se mohli zúčastnit na neuvěřitelných 8 turnajích a 2 soutěžích.

Druhým dnem v měsíci jsme se zašli podívat na nedělní turnaj a někteří si přišli za soupeřit. V lukostřelbě se poštěstilo Dionysiosovi z Halikarnasu, který vyhrál i souboje… Dionysios z Halikarnasu na prvním místě nastřílel 525 bodů, na druhém místě Vincent Vega nastřílel o deset bodů méně a to 515 bodů. Na třetím místě nastřílel Sinuhet 505 bodů. Jak jsem již zmínil dříve, tak Dionysios z Halikarnasu vyhrál i souboje, druhé místo si vybojoval Jira a třetí Caendra.

O týden později se účastnil další nedělní turnaj, který byl poměrně hodně rychlí. V lukostřelbě se na prvním místě umístil Gery s pěknými 530 body. Na druhém místě se umístil Gargamel s 525 body a o 5 bodů pod ním se na třetím místě umístila Caendra. V bojích vyhrál se stříbrným kompletem spíše s ohromným štěstím Ludra, Nagasi se umístil na druhém místě a na třetím místě se umístil Sony.

turnaje_srpen_01

Zachycená myšlenka: Výherci v lukostřelbě


O den později byl turnaj o nejlepšího PvP bojovníka. Na turnaji se účastnilo poměrně málo lidí, na to kolik se čekalo, že přijde. Na prvních třech místech se umístili vrazi Tucnak na prvním místě, Vorech na druhém místě a Ozzy II. na třetím místě.

14. srpna se upořádali prázdninové dosithy, s kterými byli ze začátku poměrné problémy, avšak v druhém kole vše proběhlo poměrně rychle. Pro soutěžící čas utíkal velmi rychle, když se předháněli a snažili se vyhrát ze všech sil. Na prvním místě se umístil Haldir z Cerisu s vyšlechtěným béžovým koněm z Královských stájí. Na druhém místě se umístil Ansidor z Dienu a na třetím Dionysios z Halikarnasu.

turnaje_srpen_02

Zachycená myšlenka: Skupina A


turnaje_srpen_03

Zachycená myšlenka: Sázky...


turnaje_srpen_04

Zachycená myšlenka: Finální trojka.


O dva dny později se místo každotýdenního nedělního turnaje uspořádal v 17:00 turnaj v boxu. První místo si vybojoval Vexter, druhé místo si vybojoval Sony a třetí místo si vybojoval Caendra.

turnaje_srpen_05

Zachycená myšlenka: Zápas o postup do semifinále.


22. srpna se uskutečnila Kavalerie. Jezdec, který se umístil na prvním místě, byl Fronzen. Na druhém místě se umístil jezdec DarkSoul a na třetím místě se umístil jezdec Elias.

Tentýž týden byl nedělní turnaj, na který přišlo poměrně hodně málo lidí na lukostřelbu, přibližně 15-20. Naopak na souboje bylo přes 30 lidí. V lukostřelbě se umístil na prvním místě Bred po rozstřelu s 480 body, jinak s 520 body. Na druhém místě po rozstřelu se umístil DarkSoul s 470 body. Na třetím místě se umístil Kocus s 515 body. V soubojích se na prvním místě umístil Rix, na druhém místě se umístilSony a na třetím místě se umístil Nagasi.

26. srpna začala „Velká prázdninová soutěž“, ve které šlo o získávání bodů. Všichni, kteří zabíjeli příšery od této chvíle do konce prázdnin (29. srpna byla soutěž prodloužena do konce dne 2. srpna), tak se jim náhodně přičítali body. Za body se následně na konci soutěže rozdali body, podle počtu bodů. Samozřejmě výsledky Vám sdělím v příštím vydání…

V sobotu se uskutečnila soutěž The Last Hero, neboli Poslední Hrdina.
Přihlásili se Fronzen, Sinuhet, Tomboh, Dromedr, Lauriel, Radouch, Lucenzo, PetrMaster, Ornis, Sumi, Rougasek, Haldir z Cerisu, Natus Cainum, Omega, Kovar Ludvik, Ansidor z Dienu, Amazonka, Infernos, Azazel, Zembla, Emhyr var Emreis a Lukas. Příprava probíhala přibližně 30 minut, než vypukla hotová jatka. Všichni se mezi sebou začali mlátit, avšak první cenu mohl vyhrát jen jeden a to poslední válečník, hrdina.
Na třetím místě se umístil Azazel, který taktikou s lukem a na blízko velmi neuspěl a Kovar Ludvik jej porazil. Jako druhý přežil Fronzen, který s taktikou „Blade Spirit“ a útěk, taktéž moc neuspěl. A na prvním místě se umístil Kovar Ludvik, který všechny nástrahy a zapeklitosti vyřešil s klidnou hlavou... A velkým štěstím.

turnaje_srpen_06

Zachycená myšlenka: Zůčastnění, čekali na instrukce


turnaje_srpen_07

Zachycená myšlenka: Kovář Ludvík a Azazel


turnaje_srpen_08

Zachycená myšlenka: Kovář Ludvík a Fronzen


Posledním turnajem v měsíci byl nedělní turnaj, kde v lukostřelbě vyhrál první místo Koral s 555 body, druhé místo vyhrál Miguel s 535 body a po rozstřelu s 510 body a na třetím místě se umístila Yanette po rozstřelu s 430 body.


[Akt. známka: 3,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 34 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist