Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Chceš se stát redaktorem Zemského Trubače?
Vydáno dne 03. 09. 2009 (1360 přečtení)

Přidejte se do redakce!

Prázdniny skončily a jelikož nehrozí, že budete někde ve velkém cestovat, je vhodná doba oslovit zájemce o práci v naší redakci. Uvolnilo se nám hned několik míst a rádi bychom tato místa zaplnili a celkově tak opět zkvalitnili obsah novin. Na utváření tohoto nového směru se můžete podílet třeba právě Vy!

Jak na to? Je to velice jednoduché. Stačí pouze zaslat e-mail na: zemsky.trubac@seznam.cz
Tento e-mail by měl obsahovat jméno Vaší postavy za kterou se hlásíte, dále témata kterým by jste se rádi třeba věnovali (akce, sport, povídky, rozhovory...) a nějaký článek týkající se světa Kelevaru či Ultimy samotné. Článek by měl být dlouhý alespoň na formát A4 velikostí písma 12. Důležité je, aby z něj bylo možno rozeznat Vaše jazykové schopnosti, tedy v tomto případě se vyhněte rozhovorům. Rozhovory, nám bohužel Vaše schopnosti příliš neukáží.

Samozřejmě práce v novinách není zadarmo a zasloužíté si odměnu. Redaktoři mají stálý měsíční plat 25 tisíc zlatých plus bonusy až 50 tisíc zlatých za každý vydaný článek. Můžete si tedy prací v novinách přijít i na pěkné peníze. Záleží pouze na Vaší šikovnosti.

Nebojte se formou e-mailu položit jakékoliv otázky!
Těšíme se na Vaše přihlášky.

kalamar2


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist