Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Červenci a něco navíc
Vydáno dne 01. 08. 2009 (1799 přečtení)

Začátkem prázdnin jsme se mohli umístit na mnoha turnajích a jedné hře. Přesněji jsme se mohli umístit na 6 turnajích a 1 hře.

4. 7. Nám bohové připravili hru „buď a nebo“, nebo-li hazardní hru Dlaždice smrti. Mnoho lidí ví, o co jde a ti co neví, tak si to i tak rádi zkusí. Je to prosté… Vyber si dlaždici, a pokud přežiješ, tak pokračuje tvůj soupeř až do doby, dokud někdo neumře a ten kdo přežije, tak postupuje. Štěstí a víc než štěstí měl Kovář Ludvík, který šlápnul na zlatou dlaždici. Druhým byl Double, který měl taktéž štěstí, ale ne tolik kolik Kovář Ludvík. Dohromady se vybralo 960,000 zlatek. Za první místo bylo 768,000 zlatek a za druhé místo bylo 192,000 zlatek.

Den na to byl nedělní turnaj. Na lukostřelbě se na prvním místě umístil Beowulf s 540 body, na druhém Dionysios z Halikarnasu s 530 body a na třetím Lincoln IV. s 525 body. V soubojích se na prvním místě umístil Dionysios z Halikarnasu. Na druhém místě se umístil Gery a na třetím místě se umístil Ludra.

O týden později v sobotu se naskytla opět příležitost porovnat síly na koni s kopí, jako každý měsíc. Tento měsíc v Kavalerii přálo nejvíce štěstí člověku jménem Beowulf, který si jako vítěznou cenu odnesl štít Kavalerie. Druhý komu přálo štěstí, byl Walius a třetí komu přálo štěstí, byl Sinuhet.

Následující den následoval další nedělní turnaj. V lukostřelbě na stupnici vítězů stál na prvním místě Pajus s 540 body, po rozstřelu 475 bodů. Na druhém místě stál Dextr s 540 body, po rozstřelu 415. Na třetím místě stál Durius s 525 body. V soubojích dal poslední ránu Dromedr, který si vybojoval první místo. Druhý, který jeho ránu dostal, byl Zembla. Jako třetí se umístil Nagasi.

Ve středu 15. 7. se uskutečnil turnaj mágů, na který se zapsala známá jména, jako Koral, Brass IV, Grindelwald, Dionysios z Halikarnasu, Haldir z Cerisu, Arietis, Aribeth, Smajdak, Glorin, Tucnak, Brunno a další… Avšak v poslední trojici nakonec skončili, Dionysios z Halikarnasu na 1. místě. Na 2. místě Grindelwald a na 3. místě Haldir z Cerisu.

Tentýž týden v na nedělním turnaji vyhrál v lukostřelbě Wokous s vážně pěknými 565 body. V soubojích vyhrál „opět“ Dionysios z Halikarnasu. Druhé místo si v lukostřelbě vystřílel Ludra a to 545 bodů a v soubojích si druhé místo vybojoval Gavin. Třetí místo v lukostřelbě si vystřílel Kenny s 540 body. Na třetím místě v soubojích se umístil Elias, který v cestě za 3. místem porazil favority, které někteří odhadovali na stupnici vítězů místo něj samotného.

turnaje_cerven_01

Stupnice výherců na soubojích


O týden později jsme mohli opět porovnávat naše síly na dalším nedělním turnaji. V lukostřelbě se na prvním místě umístil Walius s 535 body. Na druhém místě se umístil Koral o 5 bodů míň a na třetím místě se umístil Fergas s 515 body. V soubojích se na prvním místě umístil Zembla, na druhém místě se umístil Walius a na třetím místě se umístil Fergas.


[Akt. známka: 3,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 66 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist