Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Červen a něco navíc
Vydáno dne 01. 08. 2009 (1827 přečtení)

V měsíci Červen jsme se mohli zabavit u šesti turnajů.

Zprva bych se chtěl omluvit pravidelným čtenářům Zemského Trubače, že Souhrn turnajů na měsíc Červen vychází o měsíc později. Bohužel jsem musel vyrazit na jednu výpravu, naštěstí jsem se vrátil živ a zdráv s novými články.

První turnajem, na kterém jsme se mohli zapsat a užít plno zábavy byl nedělní turnaj, dne 7. Června. Na turnaj přišlo poměrně málo lidí, avšak výsledky byli vcelku překvapující. Na lukostřelbě se na třetím místě p rozstřelu umístil Daffy z Cerisu s pěknými 525/480 body. Na druhém místě se umístil Hakrikus s 530 body a na prvním nejvyšším místě se umístil Vexter s 540 body. Boj proběhl velmi napínavě… Na třetím místě se umístil Gavin, na druhém Haldir z Cerisu a první místo si obhájil Dionysios z Halikarnasu.

turnaje_unor_10

O týden později v sobotu jezdci nasedli na své oře, oblékli se do těžkých brnění, chopili se kopí a vyrazili na Kavalerii. Boj probíhal vcelku chaoticky. Turnajem prošlo mnoho náhradníků a i ti, kteří nebyli v náhradnících zapsaní. Na turnaji se zapsalo mnoho dobrých jezdců, avšak nakonec to dopracovali na stupnici vítězů první Dionysios z Halikarnasu, druhý Ludra a třetí Philantrophe.

Den na to se uspořádal nedělní turnaj, turnaj probíhal jak každý jiný. Na lukostřelbě se sice o kousek, ale málem umístili tři lidé s 535 body, což bylo nejvíce, co kdo nastřílel. První místo si vyslouženě vystřílel Furakon po rozstřelu s 490 body. Taktéž po rozstřelu si Arkan vystřílel 470 bodů a druhé místo. A třetí místo si vystřílel Gery s 525 body. V soubojích si první místo vybojoval Dionysios z Halikarnasu, druhé místo Rix a třetí místo Haldir z Cerisu.

17. Června jsme si mohli jít porovnat síly na Kušařský turnaj. Na turnaji se sešlo vcelku hodně lidí. První místo si vystřílel Swift, s trochou štěstí se na druhém místě umístila Lucy Liu a na třetím místě se umístil Bakabal.

turnaje_cerven_01

Zachycená myšlenka: Výherce Swift s jeho výhrou


Tentýž týden v neděli 21. Června jsme mohli jít na další nedělní turnaj, kde opět na lukostřelbě s ohromným náskokem nad ostatními vyhrál Vexter s 550 body. Na druhém místě vyhrál Krvel s 515 body a na třetím místě po rozstřelu vyhrál Carver s 510/540 body. V soubojích se na prvním místě umístil Haldir z Cerisu, na druhém místě se umístil Gavin a na třetím místě se umístil Fergas.

Poslední turnaj, na kterém jsme se mohli zapsat, byl nedělní turnaj. V lukostřelbě si první místo vystřílel Ludra s 535 body, druhé místo si vystřílel Nagasi s 530 body a na třetí místo si vystřílel, opět po rozstřelu Sargas s 515/445 body. Naopak v soubojích vyhrál bez vážného zranění Dionysios z Halikarnasu. Na druhém místě skončil Gavin a třetí místo si vybojoval Rix.


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 141 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist