Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Rozhovor se staronovým členem Temného kultu
Vydáno dne 01. 07. 2009 (2908 přečtení)

Jak se říká, zubatá každého jednou dostihne. Ta kelevarská je však rychlejší než kdejaká jiná. Pojďte se začíst do rozhovoru se Smrtkou.

Smrtka

Redaktor: Nazdar Smrtko, máš chvilinku nebo jsi zrovna někde na lovu?

Smrtka: Ahoj Jacku, chvilička se pro tebe vždycky najde.

Redaktor: To jsem zvědavý zda budeš mít stejný názor až se dozvíš o co jde. *Usmál se*
Brzy vyjde červnové číslo Zemského Trubače a spoustu lidí by určitě zajímalo co se kolem Temného kultu děje. Je mi jasné, že říct jim spoustu věcí nejde, ale poskytnout jim pár zajímavých informací o některých členech by snad šlo. Co takhle kdybys mi odpověděl na některé otázky ohledně Tvé osoby?

Smrtka: Pokud se to nebude týkat vnitřních záležitostí Temného kultu, není problém. Však ty sám víš, co říct můžeme a co ne.

Redaktor: *Usmál se* Zapomeňme tedy chvilku na Temný kult a pojďmě se vrátit do minulosti. Předpokládám že ses nenarodil jako vrah. Jak dlouho jsi v této zemi a na co nejraději vzpomínáš?

Smrtka: S přestávkami a to i hodně dlouhými, přes 5 let a 4 měsíce. <>br A na co nejraději vzpomínám? Na dobu největšího rozmachu guildy Šmudlové, kde vyčnívala spousta známých tváří Kelevaru, mimo jiné i zakládající člen Kalten, dnešní Hrdina Kelevarský. Později guilda -bA-, kde jsem zažil hodně legrace. Zapomenout nelze ani na hráče Šmudlu/Nithaella, který mne provázel po většinu mé herní doby a teď samozřejmě Temný Kult, díky kterému na Kelevaru ještě stále jsem. Také si rád zavzpomínám na úplné začátky, první kroky postavy a tak dále. Mohl bych pokračovat, ale bylo by to asi na dlouho.

Redaktor: Jasně. Jsi jeden z těch starších hráčů, což mě přivádí k tomu, že jsem se o Tobě bavil s pár lidma, kteří tě znají právě z dob staré sphery a nikdo si na Tebe neztěžoval. Byl si zřejmě čestný, slušný a nebyly s Tebou žádné problémy. Přišel přelom a najednou jsi jeden z nejobávanějších vrahů. Proč si sis vybral cestu vraha? Mělo to nějaký důvod?

Smrtka: Mnoo... *na chvíli se odmlčel* O té čestnosti na staré sphere bych si tak jistý nebyl. Ano, za dob guildy Smudlove bych nikomu neublížil, ovšem přátelství se Šmudlou/Nithaellem mne hodně změnilo.
Po Vánocích 2005 jsem zabavil Sekeru Sněženky, na kterou mělo nárok více lidí (jak už to většinou bývá, při nálezu něčeho cenějšího se věc prodá a lidé si rozdělí zlaťáky – poznámka redakce). Byl jsem zkrátka proti prodeji. Některé jsem vyplatil, ale na některé nezbylo a tím jsem se vlastně dopustil krádeže. Od té doby sem zažíval krušné časy.
A proč jsem se stal vrahem?
Nejspíš proto, že mě hodně bavily souboje proti ostatním lidem. Nutno dodat, není nad to si někoho ulovit, především pokud je na výpravě v dungeonu. V mých žilách nejspíš kolovala krev vraha již od mého zrození a jen čekala na svoji příležitost dát to na jevo. Hromadné souboje mě ale tak moc nelákaly. I proto mě ani v guildě -bA- nebylo nějak zvlášt vidět. Další věc, která se mi u vraha líbila byla ta, že jsem nemusel být na nikom závislý a mohl si dělat co jsem chtěl. Ke štěstí mi stačil malý dřevěný domek, pár lahviček a bylinek. Přiznejte si, komu z vás stačilo tak málo ke štěstí. *Usmál se*

Redaktor: Další věc, na kterou jsem se Tě chtěl zeptat je často zmiňovaný přechod na novou spheru. Pro Tebe to bylo jistě oživení. Myslím, že i díky tomu ses stal jedním z nejobávanějších vrahů v naší zemi, kteří se pouští i do bojů z početnější skupinou. Jak hodnotíš souboje mezi hráči (často označované zkratkou PvP) na staré a nové spheře? Ptát se co ti víc vyhovuje je asi zbytečné...

Smrtka: Tak nová sphere nabízí více možností. Hlavně jde o manovou zásobu a využití kouzel, které by dříve nikoho nenapadlo používat (např. kombo feeblemind+mind blast).
Vlatně jsem se před přechodem aktivně zapojil do TESTu a nastavování nové tváře Kelevaru, takže jsem měl i možnost spolupracovat s nastavováním jistých kouzel a konzultovat je (třeba již zmíněný Mind Blast). Na staré sphere byly boje hlavně o instantu (3-5 kvf), nyní, díky rezistům, absorbům a maxstatům je instant téměř nemožný.
V dnešních bojích jde hlavně o vysoké poškození v rozsahu přibližně 5-10 sekund. Na nové sphere platí taktéž pravidlo: Čím lepší/dražší vybavení, tím větší šance na přežití. Vysoké rezisty a absorbce, to je důvod toho, že jsem běhal i proti početnějším skupinám bezestrachu, že umřu. Pohotové reakce v tom však měly také svůj díl úspěchu. Dnes je situace už horší. Ceny klesly a lidé pochopili, že nosit drahé výbavy se vyplatí. Situace se tedy trochu obrátila a i pro mne je dnes stále těžší někoho zabít.

Redaktor: Nyní k Temnému kultu. Pokud vím, u zrodu Temného kultu jsi nebyl. Netrvalo však dlouho a díky Tvým dovednostem tě přijal temný bůh mezi své služebníky. Naučil Tě některým dovednostem a ty si mu naoplátku každý měsíc přinášel duše svých obětí. Bylo jich stovky a lidé v celé zemi začali mít strach. Dokonce i ti nejudatnější – paladinové. Pak si ale Temný kult opustil. Můžeš nám popsat proč ses chtěl dostat k Temnému kultu a proč si od něj následně odešel?

Smrtka: Popravdě už ani nevím jestli napadlo vstoupit do Temného kultu mne nebo mi to někdo navrhl. Už je to nějakou dobu a na toto si zrovna nepamatuju. Hlavní však je, že jsem byl v té době velmi úspěšný zabiják, který chtěl stále víc. Magii jsem již dávno ovládl mistrovsky a touha po větší moci mne hnala dál. Zabíjel jsem pro zábavu, už mi nešlo ani zdaleka o kořist.. Temný Kult mi mohl nabídnout mnohem větší možnosti za nepatrnou daň. Stovky duší obětovaných pro bytost, která mne obdařila nezměrnými schopnostmi bylo to nejmenši, co jsem pro ni mohl udělat.
Temný Kult jsem potom opustil po neshodě s jiným Nekromantem. Přiznám se, že se hodně zajímám o politiku a již nějaký čas nesnáším frakci Chaos. Možnost uškodit jim za každou cenu mi zatemnila hlavu, a tak jsem zneužil pravomocí, které mi dala má rodina a přátelé.
Je celkem jasné, že se tento čin nelíbil mému kolegovi, kterého jsem do svého plánu zatáhl proti jeho vůli... Bylo načase opustit Temný kult, protože jsem zklamal. Asympatie vůči politické skupině byla přiliž silná.

Smrtka si pro svou oběť chodí často velice rychle...

Redaktor: Jakmile si Temný kult opustil, nebyl si moc vidět a někteří lidé se začli cítit přecijen o trochu bezpečněji. Nyní jsi však opět zpět. Slyšel jsem slova jednoho z paladinů, který tuto zprávu komentoval slovy: „Tak jsem koukal, že v Temným kultu je zase Smrtka. To zase nebudu moct opustit město.“
Takový strach z Tebe někteří mají... Proč si opět v Temném kultu a jaké plány s ním máš v budoucnu?

Smrtka: Chvíli po opuštění Temného kultu jsem krátce opustil i Kelevarský svět. Jak jsem již psal, nebylo nic, co by mne zde drželo. Za můj návrat může naléhání Dark Frenklina a malá aktivita Temného Kultu. Bylo načase se navrátit a ukázat opět lidem ve zdejší zemi, jakou silou vládneme.
A budoucnost? O té se tu veřejně bavit nebudeme. Snad jen... !!|| BOJTE SE ||!!, je čeho se obávat.

Redaktor: Myslím, že prozatím tato slova lidem budou muset stačit. Jsme tu přecijen od něčeho jiného. Díky za rozhovor kolego *Usmál se, odložil pero a kus papíru, nasadil klobouk kouzelníků, nasedl na šlechtěného mustanga a s krvavou dýkou se vydal mezi lidi....*[Akt. známka: 4,08 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Jack the Ripper | Počet komentářů: 687 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist