Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Květen a něco navíc
Vydáno dne 02. 06. 2009 (1897 přečtení)

V měsíci Květen se uskutečnilo nevídaných 6 turnajů a 1 soutěž.

První den v měsíci nám zahájil Turnaj Řádu. Turnaj řádu probíhal velmi zajímavě a prakticky bez komplikací. Ze začátku nás Haku představitel tohoto turnaje seznámil s informacemi a poté se začalo soutěžit. Umístění samotného turnaje dopadlo, tak že Djondir si obhájil první místo, Haldir z Cerisu obhájil druhé místo a třetí místo obhájil Temný Mstitel. V bonusovém kole, kde všichni bojovali se všemi, vyhrál Haldir z Cerisu.

turnaj_kveten_01

Zachycená myšlenka: Haku soutěžícím sděluje informace

turnaj_kveten_02

Zachycená myšlenka: Bonusové kolo aneb jatka


Další událostí byla soutěž a to den na Turnaj Řádu a to Bomberman. Bomberman byl rozdělen do čtyřech týmů po šesti lidí. Prvním týmem, který vyhrál, byl tým Bílých, kde byli zapsáni tyto lidé Dionysios z Halikarnasu, Hakrikus, Fantasyk, Kaile, Ludra a Mejlon. Jako druhý se umístil tým Červených, kde byli zapsaní Peco, Lico, Arietis, Bakabal, Dave Mira a Brass IV. Jako třetí se umístil tým Zelených a to Noxxx, Desswar, Jigsaw, Gunnar, Liman a Glorin. A posledním týmem byl tým Modrých, kde se zapsali Haldir z Cerisu, Daffy z Cerisu, Pajus, Abny, Kovář Ludvík a Uragius. Avšak jak to občas bývá, tak se někdo zapíše ačkoli nepříjde… A bylo tomu i v této soutěži.

turnaj_kveten_03

Zachycená myšlenka: Bomby a soupeření o body


Třetím dnem v měsíci jsme se mohli jít podívat na nedělní turnaj. V lukostřelbě se na prvním místě umístil Metlafous s nastřílenými 565 body, na druhém místě se umístil Haku s nastřílenými 545 body a na třetím místě se umístil Vykostovac s 535 body. Avšak v aréně vyhrál na prvním místě Temný Mstitel, na druhém místě Dionysios z Halikarnasu a na třetím místě Fergas.

O týden později jsme se sešli opět na nedělní turnaj. Na lukostřelbu přišlo nevídaně mnoho lidí. Pěkné zlaté místo si vystřílel Daffy z Cerisu s 565 body. Stříbrné místo si vystřílel Zembla s 545 body a bronzové místo si vystřílel Richard IV. s 535 body po rozstřelu s 500 body. Souboje proběhli takřka stejně jako minulý týden, až na umístění lidí. Zlatou a poslední ránu dal Dionysios z Halikarnasu. Jemu se neubránil Fergas, který se umístil na druhém místě a na třetím místě se umístil Gavin.

turnaj_kveten_04

Zachycená myšlenka: Výherci v lukostřelbě


Týden na to se uskutečnil zvláštní nedělní turnaj. V lukostřelbě si první místo vystřílel Diablonegro s 565 body, druhé místo si vystřílel Oddin s 545 body a třetí místo si vystřílel Perseus s 535 body po rozstřelu 500 body. V soubojích se umístil na prvním místě Iluvatar, na druhém místě Narval a na třetím místě Esgaroth.

24. se uskutečnil další nedělní turnaj. Šťastlivci v lukostřelbě s dobrým nápřahem a přesnou střelou byli Gargamel s 550 body na prvním místě, Sargas s 535 body na druhém místě a Galadrielka s 525 body na třetím místě. V soubojích se usmálo štěstí na Sargase, který se usmál na prvním místě. Na druhém místě se umístil Gavin a na třetím místě se umístila Jessie.

Poslední den v měsíci neboli o týden později se uskutečnil další nedělní turnaj. Na který se přišlo podívat snad nejméně lidí za posledních pár měsíců. V lukostřelbě si vystřílel první místo Vexter s 525 body. Druhé místo si vystřílel Furakon s 520 body a třetí místo si vystřílel Haku s 510 body. V soubojích se neúčastnilo moc lidí… Avšak Kolik Atsepicnu si vybojoval první místo, druhé místo si vybojoval Irenicus a třetí místo si obhájil Krvel.


[Akt. známka: 3,50 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 67 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist