Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Duben a něco navíc
Vydáno dne 01. 05. 2009 (2025 přečtení)

První soutěž v Dubnu byla Dlaždice smrti. Naopak první turnaj byl mimořádný velikonoční turnaj v boxu a následně jarní Dostihy a Kavalerie a to jsem ještě nepočítal každonedělní turnaj. To nám dává 1 soutěž a 7 turnajů tento měsíc. Dále nás na velikonoce navštívili 2 prodavačky…

4. dubna jsme se mohli zapsat na hazardní soutěži Dlaždice smrti. Jak je již známo o této soutěži, tak vyhrává ten největší šťastlivec. Zapsalo se celkem 44 lidí a vybralo se 1 320 000 zlatek. Největším šťastlivcem se stal Swift, který si odnesl 1 056 000 zlatek a druhým největším šťastlivcem se stal Caendra, který si odnesl 264 000 zlatek.

Den na to se uspořádal nedělní turnaj, kde na lukostřelbu nepřišlo příliš mnoho lidí. Avšak jedno bylo jisté, Dobromil si zasloužil obdiv od všech, kteří se alespoň trochu snažili v postupu dál. Proč se ptáte? Dobromil se umístil jak v lukostřelbě (545 bodů), tak v bojích na prvním místě. Na druhém místě se v lukostřelbě umístil Remo s 530 body a na třetím Kocus s pěknými 520 body. V soubojích se na druhém místě umístil Fergas a na třetím Irenicus.

O týden později se 12. Dubna uspořádal další nedělní turnaj, kde se nedělo nic zvláštního. Až na to, že v lukostřelbě se umístil na 1. místě Carver s 525 body, na 2. místě Andreas s 520 a po rozstřelu s 500 body a 3. místo si vystřílel v rozstřelu Tomboh s 520/390 body. A v bojích na prvním místě Fergas, na druhém Beowulf a na třetím Temný Mstitel.

Na velikonoce jsme si mohli u krásných dvou prodavaček koupit pomlázku a velikonoční vajíčka. U prodavaček bylo vcelku přeplněno… Zajímavé bylo, kde byli slečny? *Usmál se* Ale našly se i takové, které se nebály vyjít do ulic.


turnaj_duben_01

Zachycená myšlenka: Prodejci pomlázek a vajíček

V podvečer stejného dne jsme se mohli zapsat na mimořádný Velikonoční turnaj v boxu, v kterém si zapsaní rovnali síly pomocí svých pěstí. Na prvním místě se umístil Dromedr. Druhé si vybojoval Thomas Zluthi a třetí si vybojoval Rasselas.


turnaj_duben_02

Zachycená myšlenka: Nebojácní boxeři


V sobotu tentýž týden jsme mohli prohnat naše koně na Jarních Dostizích. Na první místo doběhl žokej Haldir z Cerisu se svým béžovým koněm. Na druhé místo doběhl žokej Arthas se svým černým mustangem a na třetí místo doběhl žokej Hakrikus se svým temným koněm, mnozí mu říkají Nightmare.


turnaj_duben_03

Zachycená myšlenka: Netrpělivá zvěř s jezdci


V neděli se uspořádal další turnaj, kde v lukostřelbě si zasloužil zlaté místo Liman s 545 body po rozstřelu 495 body. Stříbrné místo si zasloužil Dionysios z Halikarnasu s 480 body po rozstřelu a bronzové místo si vystřílel Gunnar s 535 body. V soubojích se umístil Temný Mstitel na prvním místě, na druhém místě Killios a na třetím místě Dionysios z Halikarnasu.

O týden později opět v sobotu jsme se mohli zapsat na Kavalerii, která proběhla vskutku zajímavě… Možná by bylo správné slovo, chaoticky *Usmál se*. Svým kopí a silou prokázal Bakabal své první místo. To samé i Mexican, který si zasloužil druhé místo a na třetím místě se umístil Beowulf.

Poslední turnaj, který jsme mohli zažít tento měsíc byl nedělní turnaj, kde se v lukostřelbě umístil na prvním místě Fergas s 555 body, Barathrum s 545 body na druhém místě a na třetím místě Narg s 535 body. Poslední vítěznou ranou se rozhodlo, že bude na prvním místě Killios a na druhém Remo. Třetí místo si vybojoval Etax.[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 159 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist