Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Soutěž o 100 000 gp pro všechny !
Vydáno dne 01. 05. 2009 (1720 přečtení)

Ano přátelé, neklame vás zrak. Zemský Trubač pořádá soutěž o 100 000 gp na ruku. Všechno je na vás! Máte dobré nápady a myslíte, že jste originální ? Tak právě pro vás tato soutěž je… Jednoduché jak facka! Čtěte dál.


Máme tu první soutěž tohoto typu. Myslím, že je to vtipné, pro každého lehce dostupné a nikdo s tím nebude mít problém. Vaším úkolem je doplnit do níže uvedeném obrázku originální vtipnou hlášku, která nás zaujme …

Vše je jednoduché - obrázek si stáhnete do počítače, doplníte do bublin svojí hlášku a jste ve hře.Jak jednoduché.

Vyhněte se prosím nevhodným slovům a sprostým frázím, však vy víte. Obrázek je originál, patrná změna se trestá vyloučením ze soutěže.


!!! Čtěte pozorně !!!

Do soutěže se zapojíte odesláním svého návrhu na email zemsky.trubac@seznam.cz do meilu napište svůj nick ve hře a svoje icq nebo jak vás kontaktovat děkujeme. Stačí jen čekat na konec měsíce, koho z vás vyhlásíme za nejoriginálnějšího. Výherce se dozvíte v dalším vydání Zemského Trubače s tím, že přijde další obrázek a další soutěž určitě v dalším čísle najdete rozhovor s prvním výhercem. Třeba to bude příště o mnohem větší sumu, záleží na vás, jak se chytnete a budete soutěžit. Vše je zadarmo, Zemský Trubač vám šetří peníze a rozdává !

Výhru 100 tisíc gp předá osobně Zemský Trubač nejoriginálnějšímu vítězi soutěže ! Vše financuji já. Děkuji za podporu Zemského Trubače.

Soutěžní obrázek pro tento měsícsoutěž


[Akt. známka: 2,71 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Vasilo Koroptev | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Vasilo Koroptev + Mariane )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist