Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Chystané úpravy - systém odměn
Vydáno dne 01. 04. 2009 (2177 přečtení)

Copak se to na nás chystá?

Není to zase tak dávno, co jsme na fóru mohli nalézt zmínky o jakémsi systému benefitů. I když Rebel tvrdil, že něco podobného se chystá, nějak to upadlo. Dlouhou dobu bylo ticho po pěšině. Jen tak zkusmo jsme zjišťovali co je na tom pravdy. Jaké bylo naše překvapení, když jsme byli pozváni na rozhovor. Mohu Vám říci, že tato záležitost rozhodně není už „v plenkách“, jak nám bylo tvrzeno. Celá věc je před dokončením a spuštěním do ostrého provozu.

Ke každému acc se budou evidovat body. Body se budou sčítat za všechny postavy na acc. Body bude možno získat za různé věci přímo ve hře, tak i za reklamu na shard venku (rozuměj bannery na tvém webu). Přičemž každý hráč může vydělat nějaký ten bodík navíc za příchod nového hráče. Pokud se Vám daří na nedělních turnajích, vězte že bodíky za umístění také dostanete. Samozřejmě nemůžeme očekávat, že by benefity byly bůhvíjak levné. Získat nějaký ten dárek bude asi trošku problém. Každopádně co nás překvapilo asi nejvíce, nemusíte získat jen nějaké skvělé předměty přímo ve hře, ale můžete dostat dárek poněkud praktického charakteru (ty prý ale nebudou nejlevnější, protože by jinak shard zbankrotoval).

Sice trvalo chvíli přemlouvání, ale získal jsem i kratičký seznam akcí za které by se měly body dát získat. Bohužel nebyly mi prozrazeny hodnoty bodů, které za podobné akce dostaneme. Ale i kdyby to mělo být tak, že dostaneme za každou akci třeba jen jeden bod, stále se budeme mít na co těšit. Bohužel RT si bodové hodnocení střeží jako poklad. Tak tady malá ochutnávka, seznam není kompletní a bylo mi řečeno, že některé položky se budou vztahovat jen na určité skupiny (PK, Order, Chaos...)

  • přivedení nového hráče
  • reklamní baner
  • skillcup 1000
  • skillcup 2000
  • skillcup 3000
  • full skillcup
  • vítězství na turnaji (nedělní, dostihy, kavalerie...)
  • nějaký významný výkon v questu
  • zabití vraha (nejspíš bude platit pro všechny)
  • zabití modrého (asi bude jen pro vrahy)

Poslední dvě položky mi vůbec nebyly vysvětleny a tak se můžeme jen domnívat jak to vlastně bude. Zajímal by mě tzv. „balíček pro nekromanty“.

Nyní trochu k bonusům. Mělo by jít o různé itemy ve hře. Domečky zbraně, amulety atp. Nejspíše to nebudou nějaké SUPERIMBAUBER věcičky, ale nejspíše by měly hodně přilepšit. Vše by mělo být nějak vyváženo. Nemělo by to narušit vyváženost světa. Každopádně podařilo se mi vymámit, alespoň návrhy pár věciček, které můžeme dostat na tzv. Praktické užívání. Měli bychom zaplatit body, vyplnit několik nutných údajů a můžeme se těšit na odměnu. Tak nějak by to mělo fungovat. Každopádně tyto věci budou asi za několik desítek tisíc bodů a nebude vůbec snadné je získat. Mělo by dokonce být i nějaké omezení získaných bodů za den v určité sekci. Třeba vám to započítá 50 zabitých a dost. Další zabíjejte, ale už bez bodů. Nejspíše nás čeká mnoho zajímavých chvilek. Tak zde přidávám ony skvělé náhledy na fajn věci. Nevím jak vy, ale já bych si je přál. Některé budou ve více provedeních. Flash disk, deštník...

imbaequip1

imbaequip2

imbaequip3

imbaequip4

imbaequip5

Byl jsem ujištěn, že skriptování celé věci ve hře bude brzy hotovo. Taktéž by měl být celý systém provázán s webem Kelevaru a mohly by nám tak začít vznikat i zajímavé statistiky. Kdo ví. Je dost možné, že se toho všeho dočkáme už v Květnu. Taky už se těšíte tak jako já?[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 191 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist