Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Kdo se vypořádá s modrými zloději
Vydáno dne 01. 04. 2009 (2101 přečtení)

Když se řekne Chaos vybaví se nám svoboda, když řekneme Řád vybaví se nám poslušnost. Tyto dvě věci by měly být v rovnováze jinak nám vznikne to, čeho jsme svědky poslední dobou ve frakčních soubojích i honech na vrahy a nekromanty a jiné vyvrheli naší společnosti

O tom že se v letošním roce Chaos probudil do nového života jste si již přečetli. Reforma guildy, změna ve vedení na straně RT, větší vůle rozhodování svěřená samotným členům a rozložení moci rovnoměrně mezi členy frakce.
To jsou věci se kterými se chaos pomalu sžívá a pozvolna sbírá síly k naplnění svých ideálů.

V současnosti čítá naše společnost sedmnáct členů a dalších osm adeptů kteří doufají o svém přijetí. Někdo by si mohl myslet že takový počet lidí musí vést k šarvátkám uvnitř guildy ale rozum a klidné rozhodování patří k vlastnostem každého kdo jakkoli vystupuje pod jménem Chaosu.

Budování dobrého jména a dodržování dohody s králem o obraně království nyní patří mezi hlavní a ne zrovna lehké úkoly. Boj proti vrahům potažmo Temnému kultu sužují mnohé problémy. Velká organizovanost kdy během chvíle dokáží svolat vysoké počty bojovníků je velká zbraň v rukou vrahů. Méně početné skupinky frakčních bojovníků jsou pak často vytlačeny a musí odejít se sklopenou hlavou že nedokázali ochránit neutrální lid.

Bohužel spousta z těch kvůli kterým se vlastně do bojů s vrahy pouštíme se chová s naprostou neúctou a pohrdáním kdy jak hladové krky jen čekají až někdo padne v boji aby si nakradli co možná nejvíce. Ano nakradli. A je jim jedno jestli je jejich oběť ze skupiny vrahů nebo neutrálních. Kde je v tu chvíli Řád který má chránit tyto své slušné občany kteří se snaží bojovat proti nepřátelům krále.

Jaké využívají prostředky pro boj s těmito parazity království? Člen frakce se může spolehnout na pomoc svého kamaráda, ale kdo ochrání před okrádáním neutrální občany? Kde jsou Paladinové jakož to prodloužená ruka krále? Myslím že tohle vykloubené rameno spravedlnosti by si zasloužilo narovnat aby se ve světě zjednal pořádek. S těmi kdo se přiživují jak supi na mrtvolách žádné slitování! A nejsou to jen tací kteří podkopávají snahy o boj s vrahy.

Najdou se i slušní vyhlížející občané kelevarští u kterých se v nelehkých chvílích projeví jejich skutečná povaha a střelí Vám šíp do zad. Nedočtete se zde žádných jmen. Toto není udání, spíš apel na ty kteří by měli stát v první řadě když se bude potírat takové chování.

Chaos bude vždy bojovat proti vrahům i nekromantům aby ochránil svobodu neutrálního lidu. Ale aby se lidé chovali podlé zákonů a ctili krále chce kdo? Máme opravdu zapotřebí frakci která je založena na tom že by ráda vnesla pořádek do našeho světa ale na mnoha frontách tohoto boje naprosto selhává? Odhodlají se snad už s modrými zloději zatočit?

Když o to řád nestojí ať CHAOSU král dá volnou ruku a nechá nás potrestat ty kteří kradou, loupí a podvádí. Budou vydáni na nemilost ti kteří se proviní tím že z neutrálních si budou chtít dělat otroky nebo snadný cíl. Až příště bude kdokoli okrádat naše padlé spolubojovníky, nebo se bude chtít přiživit na cizí válečné kořisti bude pronásledován, bude dostihnout a bude popraven.

Každý není rozeným bojovníkem a tak k tomu lidé věřící v toleranci, nadšení a vášeň také přistupují. Každá válka potřebuje své diplomaty a každá armáda své řemeslníky a obchodníky, ale někdy není jiná možnost než s mečem v ruce a magickou formulí na rtech jít bojovat proti těm kteří ohrožují náš svět.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lotus XIV | Počet komentářů: 112 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist