Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Březen a něco navíc
Vydáno dne 01. 04. 2009 (2635 přečtení)

V Březnu jsme se mohli zapsat na 7 turnajů, 1 hru a 2 soutěže. Po shlédnutí článků o turnajích z minulých měsíců můžete sami usoudit, že je tento měsíc nejvíce zajímavý. Potkala nás i Loterie, ve které vyhráli lidi zajímavé ceny…

Zahajující den v měsíci byla neděle. Jak už jistě víte, co je každou neděli, nedělní turnaj… *Mrkl* V lukostřelbě se na třetím místě umístil Vokurka s 535 body. O 10 bodů víc s 545 body se umístil na druhém místě Haldir z Cerisu a na krásném prvním místě se umístil Bakabal s 560 body. V soubojích to bylo velice těsné, kde se na třetím místě umístil Lotus XIV. Na druhém místě Latifah a na prvním Fergas.

Tentýž den pozdě v noci nás navštívila Loterie, která nadělila mnoha lidem smutek až na pár šťastlivců, kteří vyhráli pěkné ceny.
Jeden z těch šťastlivců vyhrál mytherilově modrou Tuniku Loterie. Koppak vyhrál krvavé brnění kované ještě starými kováři a +15 Bow of Vanquishing & Electricity of Energy Bolt. Naopak Stratoss měl štěstí na mustangy, jelikož vyhrál několik mustangů různých barev. Mnozí Loterii „věnovali“ několik milionů zlatek a nic nevyhráli… Ale i to se může stát, to je riziko soutěžících, přece pak by to nebyla Loterie *Usmál se*

turnaje_brezen_01

Zachycená myšlenka: Jedna z výher

5. Března proběhla hra Capture the Hat, ve které si skupina červených ukořistila pouze 1 bod, naopak skupina modrých neuvěřitelných 9 bodů. Skupina modrých byla v převaze, neustále se doplňovali, spolupracovali a bojovali za jedním cílem a to získat klobouk (bod). Lidé ze skupiny červených pobíhali zmateně, nesystematicky a díky tomu prohrávali, ale alespoň se všichni bavili…

turnaje_brezen_02

Zachycená myšlenka: Boj o vítězství

3 dny po Capture the Hat byl nedělní turnaj, který navštívilo vcelku hodně málo lukostřelců, tudíž měli šanci vyhrát všichni. Mexican se umístil na třetím místě s 525 body. Dobromil po rozstřelu s Temným Mstitelem si vystřílel druhé místo s 530 body (po rozstřelu 445 body). Pozlacené místo si vystřílel Temný Mstitel s 530 body (po rozstřelu 515 bodů). V soubojích se na pěkném třetím místě umístil Dionysios z Halikarnasu, na druhém místě Fronzen a na prvním Fergas.

Následující týden ve středu se na tržnici otevřela brána, která vedla na zcela nové bojiště, které lidské oko ještě nespatřilo. Po vstupu na bojiště, každý mohl zaregistrovat, že půjde o 2 týmy, které půjdou proti sobě. Na západ a na východ od brány byli přípravné místnosti oplocené živým plotem pro každý tým. Jižně od přípravných místností byli vrátka, které vedli na „bojiště“, na kterém už na týmy čekal buď Nelek, mrazící střelec, nebo čarodějnice Idola s ledovým dechem. První kolo proběhlo, vcelku rychle… Nikdo nevěděl, co ho čeká a co si má obléci, strategicky každá rozumná dvojice si určila jednoho bojovníka na blízko a druhého na dálku. A šlo se do boje. Poté do první kolo bylo rozhodnuto a taktéž o postupujících dvojicích se přešlo na druhé kolo. Bojovníci, kteří se vybojovali do druhého kola, tak byli netrpělivý a všem se jistě honili hlavou otázky „Budeme mít stejné protivníky? Budou stejně silní?“. Druhé kolo začalo a dvojice vkročili na bojiště… První dvojici tvořil Minasatir a Cicinka de Poyte a druhou dvojici tvořil Šmajdák se Sani Nax Rifatim. Zahlédli Idolu, která se na ně již připravovala a… První rána padla. Boj byl velmi vyrovnaný, ačkoli přáno bylo více první dvojici. Druhé kolo skončilo vcelku rychle. Poslední 3 finální dvojice, byli netrpělivý a nevěděli, co je čeká. Z ničeho nic, nějaká magická síla přemístila všechny diváky k bráně na tržnici a před nimi vyrostl živý plot. Po shlédnutí zjistili, že plot, který dělil obě bojiště zmizel. Díky zmizelému plotu se utvořilo jedno velké bojiště. Finální dvojice již tušili, co je čeká… Netrvalo dlouho a uprostřed bojiště se začali zjevovat mraziví tvorové. Byl tam mrazivý lukostřelec, čaroděj, strážný a generál. Bůh Rebel pronesl pár slov, kde jeho malý proslov končil větou „Nejsou žádná pravidla.“ a vrátka se otevřela. Začal boj o život. Poslední, kteří zůstali na nohou byli Pilly a Dave Mira. Pilly využil božská slova „Nejsou žádná pravidla.“ a začal na Dave Miru čarovat, aby vyhrál. Nakonec se na turnaji proti příšerám na prvním místě umístila dvojice Haldir z Cerisu a Pilly, na druhém místě dvojice Dave Mira a Neptun a na posledním pěkném místě se umístila dvojice Minasatir a Cicinka de Poyte.

turnaje_brezen_03

Zachycená myšlenka: V horním bojišti Minasatir a Cicinka de Poyte, v dolním bojišti Šmajdák a Sani Nax Rifati

turnaje_brezen_04

Zachycená myšlenka: Na koni generál a okolo něj jeho přisluhovači

turnaje_brezen_05

Zachycená myšlenka: Finální dvojice

Netrvalo dlouho a pro 8 šťastlivců byla připravena další soutěž a to soutěž ve výrobě.
Poté co ručička na hodinách v Británii ukázala 7 hodin a 30 minut večer, se Beowulf, Ornis, Haldir z Cerisu, Koral, Thomas Zluthi, Dionysios z Halikarnasu, Kaile a Dark Kalypsso přemístilo na Kolbiště, kde je čekal bůh Rodrigo. Jak se všichni připravili, tak jim bůh Rodrigo vysvětlil, co je bude čekat.
Soutěž se dělila na 5 částí. V první části bylo nutno natěžit 200 železa, 5 stříbra a vyrobit pilku. Pro mnohé bylo těžké natěžit tolik stříbra, protože se kopalo na vcelku malé ploše. Když se na tak malé ploše sejde 8 lidí, tak je to hned pryč. V druhé části bylo nutné natěžit 200 železa, 5 agapite a vyrobit malou truhličku. V třetí části bylo nutné natěžit 200 železa, 5 zlata a vyrobit model lodě. Ve čtvrté části byl úkol natěžit 200 železa, vyrobit kovadlinu a hodiny. Jakožto poslední úkol bylo projít branou jako první. Jako první prošel cílovou branou Haldir z Cerisu, o 10 vteřin později prošel Dionysios z Halikarnasu a jako třetí došla Dark Kalypsso.

turnaje_brezen_06

Zachycená myšlenka: První část, kde všichni snažili vykopat stříbro

turnaje_brezen_07

Zachycená myšlenka: Finální trojice s divákem a bohem Rodrigem

Den na to následoval nedělní turnaj, na kterém se nedělo nic zvláštního. V lukostřelbě se na prvním místě umístil Andreas s 525 body po rozstřelu 485 body. Na druhém místě se po rozstřelu umístil Barathrum s 390 body. Na třetím místě se umístil Arax s 515 body. V soubojích se na prvním místě umístila Jessie, na druhém Haku a na třetím Carver.

20. Března se uskutečnila Kavalerie. Vše probíhalo, tak jak mělo až na poslední boj, kde Dionysios z Halikarnasu utržil ránu, která ho málem stála život. Zdálo se, že je konec a je již rozhodnuto a vyhraje Fergas, avšak Dionysios se zničeho nic v 9. kole zotavil. Díky Dionysiově zotavení Fergas ztratil sebekontrolu a přestal se bránit, jak by měl, to ho málem stálo život. V 10. kole nebylo rozhodnuto, tak oba bojovníci zesedli z koně a ze svých posledních sil se rozběhli proti sobě a… Bylo rozhodnuto první souboj vyhrál Dionysios z Halikarnasu. Druhý souboj vyhrál téže Dionysios.
První místo si tedy vybojoval Dionysios z Halikarnasu, druhé místo si vybojoval Fergas a třetí místo si vybojoval, Koral.

turnaje_brezen_08

Zachycená myšlenka: Souboj o první místo

turnaje_brezen_pavouk

Zachycená myšlenka: Umístění jednotlivců

Předposlední nedělní turnaj v tomto měsíci si v lukostřelbě vystřílel zlaté místo Sigaron s 550 body, stříbrné místo si vystřílel Furakon s 540 body a poslední bronzové místo si vystřílel Andreas s 535 body. V soubojích se umístili na všech finálních místech členové frakce Chaos a to na prvním místě Fronzen, na druhém místě Bakabal a na třetím místě Fergas.

V posledním víkendu tohoto měsíce jsme v sobotu mohli jít zabít pár démonů do „Arény Démonů“. Již z názvu jde usoudit, že to nebylo nic lehkého. Po vstupu do arény na bojovníky čekalo desítky démonů, čekajících na mladé duše. Uplynula přibližně hodina a démoni byli posláni, tam kam patří. Jenže pro bojovníky nastala další zkouška, zkouška cesty k výhře. Cesta byla pokrytá tajemnými dlaždicemi. Každá dlaždice se po určité době měnila a teleportovala pryč z místnosti. První kdo zdolal dlaždice byl Dionysios z Halikarsnasu, který si odnesl výhru v podobě vzácné červené róby, Roby Diabolis. Druhým byl Bivoj, který došel zároveň s Dionysiosem avšak vydal se na nesprávnou cestu v rozcestí…

turnaje_brezen_09

Zachycená myšlenka: Bojuju, bojuju a je ze mně hromosvod

turnaje_brezen_10

Zachycená myšlenka: Kat Belzebub

turnaje_brezen_11

Zachycená myšlenka: Souboj…

V neděli se uskutečnil turnaj, na který přišlo neuvěřitelně málo lidí. V lukostřelbě se z počátku zdálo, že bude rozstřel téměř 5 lidí s 515 body. Avšak ke konci lukostřelby přišli 3 šťastlivci, Arax s 570 body se umístil na prvním místě, Koppak s 525 body se umístil na druhém místě a Furakon s 520 body se umístil na třetím místě. V soubojích se na prvním místě umístil Fronzen, na druhém místě Dionysios z Halikarnasu a na třetím Latifah.

Jak jsem již napsal v titulku, tak tento měsíc byl nejvíce zajímavý za poslední dobu. Poté co jste si tento článek přečetli, co říkáte? Potkalo nás toho málo? Příští měsíc se nám otevře brána na Dostihy…[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 98 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist