Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Lovec nebo lovná zvěř?
Vydáno dne 01. 03. 2009 (2085 přečtení)

Lovci se vydali do podzemí Toxikonu zabít bájnou Medůzu, avšak není příliš velká hranice mezi lovcem a kořistí…

11. února se skupinka dobrodruhů vydala do podzemí Toxikon, zdolat bájnou Medůzu. Členové zmíněné skupinky byli Donn, Hakrikus, Wzet, Dextr, Alpinious a Haldir z Cerisu.

Haldir z Cerisu si zapomněl prsten titánů, tak se pro něj vrátil. Jenže kdyby věděl, že cestou zpět potká vraha El Halema, tak radši zůstane se zbytkem skupinky uvnitř podzemí. Bohužel stalo se, Haldir z Cerisu umřel, avšak vzdoroval dosti, ale ne dostatečně. Šel tedy k bráně života, která ho přivedla opět mezi živé, a šel se vybavit. Mezitím se zbylí dobrodruzi přesunuli do 2. patra podzemí. Jak se Haldir z Cerisu vybavil, tak se přemístil k podzemí a čekal na něj další vrah jménem Rajhrad. Duše Haldira z Cerisu se přemístila do posmrtného života, kde toužila o oživení, avšak vůle nechtěla. Zůstal tedy chvíli před podzemím, kde se začalo dít něco nekalého. Začali se sjíždět vrazi z celého světa, kteří prahli po krvi. Po krvi skupinky dobrodruhů, kteří byli v podzemí.

Po delší absenci Haldira z Cerisu řekl Dextr, ať se všichni vrátí, že něco není v pořádku a také nebylo. Na skupinku venku před podzemím čekalo několik vrahů. Naštěstí Dextr vyšel po schodech, tak rychle a potichu, že si jej nevšimnuli. Upozornil zbylé dobrodruhy a začala bitva o život.

toxikon_unor_01

Zachycená myšlenka: Přichystaní vrazi na útok

První z vrahů, kteří chtěli hlavy těchto dobrodruhů, byli Dark Frenklin, Rajhrad, Jack the Reaper, El Halem a Largon. Alpinious spolu s ostatními zatarasili schody a snažili se zabít vrahy, které je chtěli vždy překvapit. Překvapení ze začátku bylo spíše pro vrahy, kteří nečekali, že se tak obrní. Koně jim překáželi k vrácení na povrch, tak museli utíkat před Wzetem, který byl v proměně za medvěda a před Dextrem, který měl silný měč. Jediný z vrahů, který tuto sílu nezvládl, byl Largon, který to tam nezvládl rovnou několikrát. Avšak vrazi se nedali a přivolali další posily, které jim byly více než užitečné. Donnovi zrovna v tu chvíli přišel holub a musel odejít, takže dobrodruzi pokračovali ve čtyřech a to Hakrikus, Wzet, Dextr a Alpinious.

Dayton která přiběhla zároveň s Ratlem, Barčou a Tučňákem, přišla s neobyčejnou taktikou. Vyčarovat lední medvědy a poslat je na ně. Hned se této taktiky chytli i nekromanti Rajhrad a Dark Frenklin a pro dobrodruhy to bylo nemilé překvapení. Avšak i přes ohromnou sílu medvědů a zbraní, které proti nim čelili... To nestačilo. Tak jednoho z vrahů napadlo, povolat draky. Povolal přes desítky draků, kteří byli divocí a neútočili jen na dobrodruhy, ale i na vrahy, kteří okolo nich proběhli. Někteří z nich tomu zaplatili i životem.

toxikon_unor_02

Zachycená myšlenka: Dayton se svým bravurním plánem spolu s nekromantem Rajhradem

toxikon_unor_03

Zachycená myšlenka: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá

toxikon_unor_04

Zachycená myšlenka: Bitva o holý život

toxikon_unor_05

Zachycená myšlenka: Dextr na obhlídce

Po přibližně 45 minutách vzdorování se vrazi rozhodli, že přivolají mocné démony, kteří jim pomáhali a to docela v hojné míře. Démoni totiž mohli čarovat, jak je totiž známo, tak v podzemí Toxikonu je nemožné čarovat.

toxikon_unor_06

Zachycená myšlenka: Další dílo vrahů

Vrazi si povšimnuli, že i to nestačí, tak se šli vybavit a poslali další. Nakonec se u onoho podzemí vystřídalo přes 17 vrahů… Largon, Dark Frenklin, Rajhrad, Jack the Reaper, Ratl, Tučňák, Barča, Dayton, El Halem, Pipik, Agony, Šmajdák, Fler d’Cream, Ageless, Ajsa, Tvarůžek a Sani Nax Rifati.

toxikon_unor_07

Zachycená myšlenka: Konečná bitva

Po hodině vzdorování, dobrodruzi byli poraženi. Vrazi si ještě v té vítězné náladě pozabíjeli všechny draky, co byli v okolí.

toxikon_unor_08

Zachycená myšlenka: Vedle Fler d’Creama kosti dobrodruha Hakrikuse

toxikon_unor_09

Zachycená myšlenka: Zabíjení draků

Duše dobrodruhů se slezly ve městě zvaném Lamorík a pomocí dobrých léčitelů byly oživeny.[Akt. známka: 2,14 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 80 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist