Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Rozhovor s Keyllorem o Královské radě
Vydáno dne 01. 03. 2009 (1554 přečtení)

Vážení čtenáři, jak jste si mohli všimnout Král Richard I., vládce země Kelevarské, šampión Ctností a strážce Rovnováhy již před pár dny založil Královskou radu. A tak Vám přináším rozhovor ze zástupcem za Chaos Keyllorem. Dozvíte se pár drobností o této Královské radě.

Lotus XIV: Zdravím, mé jméno je Lotus XIV, měl byste chvíli čas na krátký rozhovor?

Keyllor: Taktéž zdravím. Chviličku si určitě najdu.

Lotus XIV: To jsem rád *usmál se*.
Takže přejdeme přímo k věci. Je to již nějáký ten den co vznikla Královská rada, můžete přiblížit našim čtenářům co má za účel tato rada, čím se zabývá?

Keyllor: Královská rada, složená ze zástupců z řad neutrálů a obou frakcí, byla založena za účelem pomoci králi Richardovi s řízením království. Má vydávat různé "zákony", nařízení... Prostě podílet se na politickém dění ve světě.

Lotus XIV:Vyčerpávající odpověď. A k těm zástupcům, jak byli voleni? Lidem, králem nebo dokonce RT teamem?

Keyllor: Zástupce neutrálního lidu si volili sami neutrálové. Zástupce frakcí si volili členové jednotlivých frakcí. Počet křesel, které mají frakce k dispozici, se odvíjí od počtu území, měst, která frakce spravují.

Lotus XIV: Systém volení se mi velmi zamlouvá, doufám že bylo zvoleno dobře. Takže co je to vůbec Královská rada máme za sebou. Zástupce také. *usmál se* Doslechlo se mi že sezení bývá někdy docela ostré a někdy to tam pěkně skřípe, co je na tom pravdy?

Keyllor: Vůbec nic. Zasedání proběhla zatím pouze dvě a z toho první bylo pouze informativního a představovacího rázu. Druhé zasedání proběhlo naprosto v klidu. Budeš muset své informátory lépe platit *usmál se*.

Lotus XIV:S těmi informátory si to ještě vyřídím *culí se*. A můžeš nám čtenářům přiblížit jak takové zasedání probíhá?

Keyllor: Jako každé jiné. Někdo přednese návrh, o kterém se pak diskutuje a hlasuje, případně se o něm diskutuje později na vývěsce.

Lotus XIV: Dobrá, zní to velice lehce ale ve skutečnosti to asi tak lehké není jak to zní. A už jste nějáký zákon,nařízení vydali? Jestli jste nám neusnuli na vavřínech *usmál se*.

Keyllor: Prozatím ne. Snad ani není v této době něco takového nutné. Sice o něčem jednáme, ale prozatím nemohu prozradit více. Co mohu prozradit je, že pomůžeme se zprovozněním divadla v našem hlavním městě. Bude probíhat jakási veřejná sbírka, takže bych teď rád požádal všechny obyvatele, kterým není kulturní život v Britainu lhostejný, aby se do této sbírky zapojili. Zatím se král snaží od vrchního stavitele zjistit, kolik materiálu a peněz bude na opravu potřeba. Až bude toto jasné, dáme to jistě všem vědět.

Lotus XIV: Dobrá chápu,nechám se překvapit co nakonec ujednáte. Divadlo v hlavním městě? To je paráda, zase trochu kultury do krve *těší se* a k té sbírce doufám, že lid bude natolik štědrý že přispěje na divadlo ať ho máme co nejrychleji postavené.

Lotus XIV: Myslím si že jste na všechny otázky vyčerpaně odpověděl. Děkuji a těším se na další spolupráci. Přeji příjemný den.

Keyllor: Není zač. Také se těším na další spolupráci. Hezký den.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lotus XIV | Počet komentářů: 54 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist