Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Oslava Fransoasových narozenin
Vydáno dne 01. 03. 2009 (2082 přečtení)

7. února byl pro každého běžný den jako každý jiný. Až na jednu osobu, na kterou večer čekalo velké překvapení, oslava narozenin, která se podle mě povedla.

Oslavu jsem plánoval již týden a půl před jejím samotným uskutečněním. Obepsal jsem Fransoasovy přátele a řekl jim můj plán a oni souhlasili. Poté jsem vybíral místo, které by bylo vhodné pro dům, kde se to vše mělo uskutečnit. Vybírání místa bylo vcelku obtížné. Chtěl jsem, aby oslava proběhla bez jakýchkoli problémů, takže to muselo být jednoznačně pod ochranou stráží a na místě, které moc lidí nezná. Po dlouhém bádání, kde by bylo místo a příjemné prostředí, jsem usoudil, že Skalky jsou jasná volba. Skalky patří cechu Kruhu ochrany (Circle of Protection), což tento cech patří také do širokého okruhu Fransoasových přátel, takže starosta Donn souhlasil. Dům byl tedy postaven a den před uskutečněním byl i připraven. Vše probíhalo, tak jak mělo, s čímž jsem byl nad míru spokojen.

narozeniny_unor_09

Zachycená myšlenka: Vše je přichystáno

Nastal onen den, kdy se to mělo uskutečnit. Vzhledem k tomu, že jsem Fransoasovi řekl, že se půjde do jeskyně, tak jsem neměl 100% jistotu, jestli tu bude a to bylo mé velké dilema. Tak jsem se šel zeptat ostatních členů cechu Dobrodruhů, jestli je Fransoas přítomen. Naštěstí byl! Tak jsem začal obepisovat ostatní a začal vše uskutečňovat. Sraz pozvaných byl u východní Britské banky, kde bylo čím dál tím víc a víc lidí s dárky v rukách.

narozeniny_unor_01

Zachycená myšlenka: Místo určené pro pozvané na oslavu narozenin

Na hodinách v bance zaznělo 7 hodin a to mi dalo signál jít s pozvanými na místo určené, do domu ve Skalkách. Ujali se místa a já jsem šel k Fransoasovi domů, který byl připravený na výpravu, na kterou jsem s ním byl domluvený. Udělal jsem magickou bránu do Skalek, jak jsme vešli do domu, kde viděl, co pro něj bylo přichystané. Místnost byla vyzdobena dekorativními stoly s povlečenými židlemi s křeslem v čele pro oslavence. Uprostřed místnosti byl stůl na, kterým byl dort se svíčkami, co symbolizovaly oslavencovy roky. V místnosti byly zamčené dveře, které skrývaly další překvapení, pro které ještě nenastal čas. Došlo k prvnímu překvapení, odhalil jsem pozvané lidi, kteří začali křičet „Překvapení!“.

narozeniny_unor_02

Zachycená myšlenka: 1. část překvapení

V tu chvíli jsem na Fransoasově tváři zahlédl slzu, kterou si hned utřel, aby si toho nikdo nevšiml. Vyzval jsem všechny, aby se usadili a oslavence, aby šel sfouknout svíčky a snědl dort. Jak tak učinil, tak jsem přešel na druhou část překvapení a to bylo za dveřmi. Po jeho vstupu do prázdné místnosti jsem začal čarovat a… Fransoas vyvalil oči. Před jeho oči se zjevil poklad a uprostřed místnosti byla truhla, která byla podepsaná od 4 různých lidí a podpis zněl „Imho imba equip k 31. Narozeninám pro Franasoase“.

narozeniny_unor_03

Zachycená myšlenka: 2. část překvapení

Poté jsme šli zpět, kde na něj všichni čekali s dárky za zády a ohňostroj, který zpříjemnil atmosféru.

Jak mu dali všichni dárky a popili a pojedli, tak se někteří rozloučili a někteří zůstali.

narozeniny_unor_04

Zachycená myšlenka: Rozdávání dárků

narozeniny_unor_05

Zachycená myšlenka: Loučení a zahájení 3. části překvapení

Já, Franasoas, Donn a Kathrin IX jsme zůstali a zakončili druhou část překvapení tím, že jsme se vykoupali v pokladu, který jsem přichystal.

Po zlaté koupeli jsme přešli k třetí části překvapení a to pokořit pár silných nestvůr do nějakého toho podzemí či jeskyně. Náš první cíl bylo podzemí zvané Deceit, kde jsme se se spoluprací pár lidí, co se k nám přidali, rozhodli zabít Prince kostlivců.

narozeniny_unor_06

Zachycená myšlenka: Zabití Prince kostlivců

Naštěstí nás bylo doopravdy hodně a vše šlo jak po másle. Naše skupina byla doopravdy ohromná, tak jsme se rozhodli jít i do jeskyně zvané Shame, kde byl úkol zabít temného pána Ralkadeše.

narozeniny_unor_07

Zachycená myšlenka: Probíjení se přes nelehké příšery

Bohužel to se nám nepovedlo, protože nás před jeho dveřmi přepadla skupinka vrahů. Až na toto ukončení vše dopadlo, jak mělo, tudíž jsem spokojený. Fransoas byl překvapený a když jsem se ho ptal, jestli se mu oslava líbila, tak mi odpověděl, že se mu oslava vážně líbila a že nečekal, že něco takového plánuji, když jsme měli jít bojovat a že byl hodně překvapený.

narozeniny_unor_08

Zachycená myšlenka: Úklid domu[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 72 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist