Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Únor a něco navíc
Vydáno dne 01. 03. 2009 (1977 přečtení)

V měsíci Leden jsme se mohli zabavit u 1 hry a 7 turnajů. Pro mnohé mnoho a pro mnohé málo, ačkoli každý se bavil či rovnal síly se svými druhy nebo nepřáteli.

Začátek měsíce byl zahájen Nedělním turnajem, kde se v lukostřelbě umístila na 1. místě Aninka s pěknými 555 body. O 10 bodů méně Andreas na 2. místě a na 3. místě Kvari s 530 body. V soubojích vyhrál Dobromil, na 2. místě se umístil Striker a 3. místo si vybojoval Dionysios z Halikarnasu.

O týden později na Nedělním turnaji se v lukostřelbě vystřílel na zlaté místo Minasatir s neuvěřitelnými 580 body. Stříbrné místo si vystřílel Lotus XIV s 575 body a bronzové místo Caleb s 530 body.

Po střelbě jsem si Minasatira odchytl a…

Redaktor:
Zdravím, je to neuvěřitelné, ale scházelo, tak málo a mohl být nový rekord. Koukám, že ses připravoval na tento den, tento turnaj vskutku… Dobře. Vidím, že máš pěkný luk a drahé brnění… Pověz ostatním, co by měli mít za věci a jak by měli být připravení, aby nastříleli takové body jako ty.

Minasatir:
Taktéž zdravím, bylo by to krásné trumfnout onen rekord, nicméně 580 bodů je také pěkné *Usmál se*. No jak jsem se připravoval? To je jednoduché. Každý se připravuje individuálně, já osobně jsem si vzal brnění z damascenes a obyčejný elfí luk. Základ mého úspěchu spočíval v tom, že před týdnem moje přítelkyně vyhrála taktéž turnaj, tak jsem jí vyzvídal, jak to udělala. Při turnaji jsem si stoupl za ní a sledoval její krásné a něžné tvary. Postavil jsem se před terč, upřeně se soustředil na červený bod uprostřed a rychle vypálil. Šípy jsem pálil hned za sebou a vyšlo mi to *Usmál se*. Proto bych řekl, že každý má šanci a každý může mít stejné body, jako jsem měl já či má přítelkyně *Mrkl*.

V soubojích vyhrál Dot, druhý schod si zasloužil Ebrithil a třetí Jessie.

turnaje_unor_10

14. února se na trhu objevila brána, která směřovala na klání v boji na koních s kopím, jinými slovy Kavalerii. Boje byly vážně těsné a v některých okamžicích rozhodovalo štěstí. V mnohých bojích nerozhodla kopí, ale zbraň a štít. Na 1. místě se umístil Haldir z Cerisu, na 2. místě se umístil Theep a na 3. místě Dionysios z Halikarnasu.

turnaje_unor_02

Téhož dne po odbití 11 hodiny večerní, zaznělo světem, že na tržnici je umístěná brána na Pouť.
Když jsem procházel tržnicí o půl hodiny později, tak na tržnici nikdo nebyl. Hned jsem tušil, kde všichni budou. Po té co jsem prolezl magickou branou, co směřovala na pouť, se mi poskytl výhled na 3 disciplíny, které byli přeplněné lidmi.
1. disciplína byla lukostřelba, kde když člověk nastřílel určitý počet, tak dostal od boha Krula odměnu v podobě zlatek či magické zbraně. 2. disciplína byla o tom projít magickými bránami v 3 ohrádkách, projití bylo velmi těžké, protože jen jedna brána vedla do další ohrádky. Jak se vám to povedlo projít, tak vám bohyně Takara změnila barvu kůže. 3. a to poslední disciplína pod kontrolou boha Heimdalla, byla „chaotická“ cesta, kterou když jste prošli, tak na vás čekal člověk Donn, který vám dal na výběr 3 čísla. Jak jste si vybrali, tak vám dal danou odměnu, já dostal 10 magických šípů a 5 magických šipek.

turnaje_unor_03

Zachycená myšlenka: Lukostřelba

turnaje_unor_04

Zachycená myšlenka: Magické brány

turnaje_unor_05

Zachycená myšlenka: Dráha, jinak řečeno chaotická cesta

turnaje_unor_06

Zachycená myšlenka: Jeden z výherců magických bran

O den později byl Nedělní turnaj, kde se účastnil vcelku hojný počet lidí na lukostřelbu. Vystřílené body na finálních příčkách byli, tak těsné, že jsem koukal. S 550 body se Temný Mstitel umístil na 1. místě. O 5 bodů méně se umístil na 2. místě Swift. Na 3. místě se umístil Beowulf, taktéž o 5 bodů méně, takže nastřílel 540 bodů. V bojích to měl jednoznačně od začátku vyhrané Killios, který bojoval s magickou zlatou palicí, která dávala rány, jak žádná jiná zbraň. Na druhém místě se umístil Ludra a na třetím místě Jessie.

turnaje_unor_07

Zachycená myšlenka: U terčů s výherci

O týden později 21. února v sobotu nám sobotní odpoledne nadělilo Turnaj mágů, kde se mohl zapsat každý, kdo měl chuť. Přihlásil jsem se tedy také jako dalších 15 lidí. Lidí přišlo méně, ale o to byla větší zábava. Svou taktikou s čarováním, si zasloužil první místo El Halem, naopak druhé místo Fergas a třetí místo Haldir z Cerisu. Osobně musím říct, že ti co nepřišli, tak udělali chybu…
Po domluvě s bohem Krulem zůstali El Halem, Koral a Haldir z Cerisu a domluvili se na… Každý s každým. Jen pro zajímavost 1. místo si obhájil El Halem, na 2. místě skončil Haldir z Cerisu a na 3. místě se umístil Koral.

K večeru stejného dne se konal další turnaj a to Kušařský turnaj. Na turnaj přišlo hodně lidí, avšak převážně členové z Frakcí, aby porovnali své síly. Turnaj vyhrál neutrál Beowulf, na druhém místě se umístil Ornis a na třetím Nagasi.

turnaje_unor_08

Zachycená myšlenka: Boj o první místo

turnaje_unor_09

Zachycená myšlenka: Kušařská aréna s 3 finalisty a hromadou diváků

Poslední Nedělní turnaj v lukostřelbě vyhrál Tatos s 565 body, na druhém místě Gunnar s 550 body a na třetím místě Aladin s 540 body. V soubojích se na prvním místě umístil Latifah, na druhém místě se umístil Beowulf a na bronzovém třetím místě Dionysios z Halikarnasu. Jak si můžete všimnout, tak tento měsíc Dionysiosovi moc nepřál, tak uvidíme, co mu nadělí příští měsíc.[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 63 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist