Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Šampionát o nejlepšího boxera cechu Circle of Protection
Vydáno dne 01. 03. 2009 (1920 přečtení)

8. února po Nedělním turnaji, pro cech Circle of Protection nastal další turnaj… Šampionát o nejlepšího boxera.

cop_unor_01

Přibližně 2 hodiny po ukončení Nedělního turnaje se ono bojiště znovu zalidnilo, ale u jiné arény. U arény, kde se používají jen boxerky a trenky, ano u ringu.
Poté co přišli členové tohoto cechu k ringu, tak jsem zahlédl pro mne známé tváře Wzeta, Pajuse, Ufonku, Kováře Ludvíka, Donna, Aninku a Minasatira, postupem času jsem se dozvěděl, že další 3 pro mne neznámé tváře byli Annie, Taoki a Rurouni Kenshin, jakožto zakladatel tohoto cechu.

Poté co se rozcvičili, tak dostali od boha Rodriga výbavu a nastoupila první dvojice. Wzet a Kovář Ludvík… Kdo si myslíte, že to vyhrál? I já tomu byl překvapený, když Kovář Ludvík dostal konečnou ránu do brady a padl k zemi. Tuto taktiku odkoukal i Rurouni Kenshin, který takhle vyřadil v souboji Donna. V další dvojici jsem zpozoroval, jak Annie nandala Pajusovi, který odcházel z ringu s pěkně zakrváceným obličejem… Naštěstí to bylo jen ze zlomeného nosu, ale i tak to bylo rozhodující. Protože mu vlítla do očí krev a tak to měla Annie vyhrané. Následující dvojicí byl holčičí boj a to Aninka s Ufonkou, kdybyste to neviděli na vlastní oči, tak byste nevěřili vlastním očím... Takové rány nedávám ani já *Směje se*. Nakonec vyhrála Ufonka.

cop_unor_02

Zachycená myšlenka: Gentleman Donn nechává vyhrát Taoki

Nejvíce ze všech dvojic mě zaujaly dvojice, v kterých se účastnil boxer Donn, který nechával vyhrávat něžné pohlaví, jako ten správný gentleman. Naopak Pajus ukázal, že je správný vůdce cechu a byl tvrdý na každého, kdo se mu postavil. Až na Taoki, která mu dala ránu, tam kde slunce nesvítí a Aninku s Annie, které mu ukázali zač je toho loket.

Poslední dvojice byl Pajus s Donnem. Boxovali oba stejně a měli takřka stejnou taktiku, ačkoli Pajus zkusil něco nového a vyhrál.

Po všech zápasech se bůh Rodrigo schoval a všichni netrpělivě čekali na lavičkách, až konečně se zjevil a vyhlásil vítěze… „Taoki!“. Taoki se zvedla a šla za Annie, která jí „předala“ cenu za první místo, která byla půl roční neplacení cechovních poplatků.


Po skončení šampionátu jsme se všichni přemístili do ringu, až na Wzeta, který usnul na lavičce. Po zazvonění od boha Rodriga, začalo krveprolití. Krev lítala sem a tam, těla padala k zemi, boxerky lítaly do vzduchu. Padla poslední rána a padl k zemi poslední člověk, Kovář Ludvík. Přežil nejsilnější Rurouni Kenshin.

cop_unor_03

Zachycená myšlenka: Všichni proti všem

A tak skončil Šampionát v boxu cechu Circle of Protection, který vyhrála Taoki.

cop_unor_04

Zachycená myšlenka: Výherkyně Taoki[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 210 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist