Zemský Trubač
  Dnešní datum: 18. 07. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

téma * Jedna kapitola končí, druhá začíná...
Vydáno dne 01. 02. 2009 (3465 přečtení)

Asi tak by se dalo charakterizovat to, co se děje v současném Chaosu.
Chcete se dozvědět něco o jeho současném uspořádání, pravidlech a lidech? O plánech frakce a cílech, kterých chce dosáhnout?
Přečtěte si tedy tento článek, ve kterém vám bude objasněno, co se vlastně v současném Chaosu děje.


Reforma

Možná jste to zaregistrovali, možná ne. Z realizačního týmu odešel GM Caranthir a o chod frakcí se nyní starají Perseus a Ana... Aeneas.
Společným úsilím radních a RT Chaos koncem roku 2008 prošel jakousi "reformou" pravidel, uspořádání a přijímání nových sil.
Co se tedy změnilo?
Z nejvýznamnějších úprav jmenuji například to, že chod frakce nyní spočívá především na bedrech samotných členů a Lord Blackthorn je nyní pouze
duchovním vůdcem frakce. Neméně důležité jsou úpravy v uspořádání frakce - ačkoliv je Chaos rovnoprávnou frakcí, kde má hlas každého jednotlivce
stejnou váhu bylo ustanoveno, že jednou za 3 měsíce bude radou zvolen "předseda rady" - vlastně takový guildmaster, který má na starosti
administrativní úkony ve frakci. Další změnou je frakční štít. Dosud byl udělován jen za významné skutky, od reformy však má právo vlastnit štít
každý člen frakce. Změn je samozřejmě více, ovšem tyto jsou nejdůležitější a hlavní poselství Chaosu - svoboda pro lid, zůstává nezměněno.

Členové a frakce

S reformou přišla i potřeba najít nové bojovníky za svobodu, kteří by mohli šířit myšlenku Chaosu mezi neutrální lid a bojovat proti útlačným silám, vrahům, či nečestným lidem, denodenně otravujícím život ve městech.
Po dlouhé době, kdy frakce relativně stagnovala se tedy opět otevřel prostor novým silám. Nejde však jen o sílu v pažích, ale také o víru v kodex, schopnosti a čestnost, což rozhoduje o tom, zda se z člověka může stát plnoprávný člen Chaosu. Bylo tedy upraveno přijímání lidí tak, že na základě pohovoru rozhoduje 5členná rada o přijmutí, či zamítnutí nového adepta a po dvouměsíčním zkušebním období bude tento postaven před celofrakční hlasování, kde bude rozhodnuto o přijetí za právoplatného člena. Aby se však zamezilo jakékoliv možnosti přijetí někoho, kdo ve frakci nemá, co dělat, má každý člen právo veta, které může v krajním případě využít.
Díky "znovuotevření" frakce se v poslední době stalo adepty mnoho dobrých bojovníků a politiků jako Theep s Apowerem, Wolf, Elmorn, či Bakabal a během dvou týdnů započne hlasování o přijetí prvních z nich za členy.

Chaos_1

Chaos a král

Jako frakci nám bylo RT zakázáno jakkoliv vystupovat proti králi, takže i RP Chaosu je takové, že krále a jeho paladiny podporujeme a spolupracujeme s nimi v boji proti vrahům a nekromantům. Sice to není to, co by chtěli všichni lidé, ale jako hráči s tím nic nenaděláme, tudíž i RP naší frakce hrajeme tak, že krále podporujeme.
Přijali jsme to my, tak prosím i lid kelevarský, ať konečně přijme to, že Chaos žádnou revoluci ani nic podobného v plánu nemá a ani se o sesazení Richarda nebude žádnými kroky pokoušet.
Možná se situace jednoho dne změní, zatím se však plnou silou soustředíme na souboj s utlačovateli svobody - frakcí Order, Temnému kultu a všem ostatním, kteří otravují život neutrálnímu lidu a s nadějí vzhlížíme k následujícím měsícům, kdy se budeme pokoušet o osvobození jednotlivých měst a jejich následnou správu, vedoucí k rovnoprávnému a spravedlivému postavení všech dobrých lidí.

Fórum

Chtěl bych objasnit, jak to je s Chaosem a fórem. Klasické příspěvky členů a adeptů jsou jen jejich osobními názory a nikdo z nich nemluví za celou frakci. Když některý z nás vydává oficiální stanovisko, jasně to v diskusi oznámí, abyste poznali, co vám chce frakce říct jako celek. Zmiňuji to jen proto, že se občas někteří naši horkokrevní bojovníci nechají strhnout do víru hádek a frakce nechce, aby jejich příspěvky byly považovány za stanovisko Chaosu.

Plány současné i budoucí

"Frakce jsou zbytečné..." To je věta, se kterou se setkávám vcelku často. Je pravda, že v poslední době byl život obou frakcí omezen kvůli zákazům, neaktivním GM a málo členům. Postupně se ale význam jak Chaosu, tak Orderu opět zvyšuje a se zavedením Královské rady znovu získávají pravý smysl. Budou probíhat boje o území, ve kterých chce Chaos prokázat, že reforma byla něčím, co jej zregenerovalo, a že je schopen přinést neutrálnímu lidu svobodu lépe, než kdy dříve.

Samozřejmostí je pořádání různých turnajů, akcí, či questů. Ve fázi příprav je nyní jedna akce, na které se zaručeně pobaví všichni pyromané a na nějaký ten quest také dojde. Určitě dojde i na menší turnaje, pořádané u příležitostí různých oslav Chaosu, jubileí, vítězství, či jiných významných momentů... Nechte se překvapit, Chaos je zpět a s větším odhodláním, než kdy dříve!


Tolik bych napsal k současnému dění v Chaosu. Od příště se již budu zabývat konkrétními tématy jako rozhovory, turnaje, boje o města atp.
Takže:

Buďte svobodní,
buďte s námi,
buďte Chaos!


Poznámka autora:
Ještě bych vás, milí přátelé, chtěl na konci svého článku požádat o trpělivost s námi, adepty Chaosu. Ať už bojovníci, obchodníci, nebo politikové, snažíme se jen o to, aby se z Chaosu stala silná frakce, která bude jak v oblibě neutrálů, tak bude bavit nás v ní hrát. Chceme se zaučit a být dobrými lidmi, někteří z nás prohánět vrahy, jiní pomáhat nováčkům, další zase vystupovat jako dobří řečníci. Dejte nám tedy k tomu, prosím, příležitost.
Adamek, adept Chaosu


Související články:
Co je Chaos jako frakce a chaos jako myšlenka? (27.10.2007)
Beseda Chaosu (01.09.2006)
Pravdy a lži na fórum (19.08.2006)
Poradna u Lišky (19.08.2006)
Rozpuštění frakce Chaos (28.07.2006)
[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: AmF | Počet komentářů: 189 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1932 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1545 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1396 hl.)
 
Je mi to jedno (1381 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1328 hl.)
 
Nečtu to tu (1478 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9060

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist