Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Roleplay dungeon, aneb dobrodruzi hurá na ně
Vydáno dne 01. 02. 2009 (2228 přečtení)

Viděli jsme, stříleli jsme, ale lékaře jsme nenašli.

Většina z nás jistě viděla v jednu chvíli kolem data 30.12. auditko o této akci. A navnadila se tedy na další sledování, ti kdož nestihli- čtěte dál...

Celá akce začala menší předmluvou Hakrika už na fóru, kde sháněl hráče a uváděl lidi do obrazu jak to tedy nakonec bude. Představil nám všechna možná povolání, mezi kterými nechyběl ani nekromant, mág, rytíř, klerik, nebo lučištník.

Takže dalším bodem bylo zaslání přihlášek Hakrikovi s tím kdo budeme a jako kdo budeme vystupovat. Přihlášek přišlo opravdu hodně a bylo tedy na čase se začít vybavovat. Nikdo z účastníků nepodcenil svoje vybavení a svědomitě se řídili instrukcemi specifikovanými samotným pořadatelem. Vždyť vše mělo vypuknout už kolem sedmé hodiny večerní a tak nikdo neotálel a všichni dobrodruzi se trmáceli do Borgu a Honesty, coby vybraných míst pro start.

Bohužel se na pár lidí čekalo a proto se vyrazilo o několik desítek minut pozdeji, ale to nikoho nezaskočilo ani netrápilo. Jako cíl byla vybrána známá jeskyně Shame, kterou se rozhodli dobrodruzi dobýt a vyplenit.

Hned po průchodu do jeskyně však překvapil pohled na mrtvého dobrodruha Thunderheavena, ale nikdo se nenechal zastrašit a klerikové s paladiny alespoň mohli hned na začátku ukázat co v nich vězí.

První patro, s pavouky a sem tam s nějakou to přerostlou krysou, nebylo problémem, avšak problémy na sebe nedaly dlouho čekat.

Totiž hned od následujícího patra až po zbytek dungeonu se již dobrodruzi nesešli. Výprava se rozdělila do takových třech až čtyřech skupin.

První skupina vyrazila rychlostí koně v trysku kupředu a oddělila se tak rapidně od zbytku.
Ostatní zaskočeni tímto nečekaným počínáním se rozhodli buď v průběhu dobývání odejít, ztratit se a nebo dohonit skupinu co utekla.

Bojovníci statečně umírali, ale nakonec se skupiny sešli téměř až na konci dungeonu, kde se zjistilo, že chybí předměty k pokračování dál, takže vznikl "úderný oddíl" pod vedením Mága Smrtky, který se vydal mimo Dungeon jít a zajistit tyto předměty.

Po dlouhém čekání se ovšem navrátili a zvedli morálku a nadšení všem, kteří tam čekali.

Dungeon byl nakonec pokořen a zabit byl i pár monster v podobě Cukrové vaty a barevného obra s vykulenýma očima. Dobyvatelům se Shame nakonec povedlo pokořit za rekordní 4 hodiny, akce totiž "bojově" s pár přestávkami trvala od 20:00 do půlnoci.

Všichti ti, jenž vydrželi do konce byli nadšení a provolávali slávu jak Hakrikovi, tak svým spolubojovníkům, druidům, mnichům, paladinům a klerikům, bez kterých by tato akce ztroskotala.

Odměnou dobrodruhům nebyly jen zlatky, ale také zkušenosti na jaké se nazapomíná.

Celá tato akce se konala pod záštitou bohů, pevných svalů a nervů bojovníků léta páně 2008, dne 30.12.

RP Dungeon

"Vykulený žabák"

RP dungeon 2

"Přeživší"[Akt. známka: 2,44 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Nika | Počet komentářů: 233 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist