Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Leden a něco navíc
Vydáno dne 01. 02. 2009 (2476 přečtení)

V měsíci Leden jsme se mohli zabavit u jedné hry a sedmi turnajů. Pro mnohé mnoho a pro mnohé málo, ačkoli každý se bavil či rovnal síly se svými druhy nebo nepřáteli.

První a poslední hrou v novém roce, byla hra Capture the Hat, neboli Ukořistit klobouk s počtem 20 lidí. Hra se uskutečnila dne 2. ledna.
20 lidí je rozloženo do 2 skupin (modří a červení) po 10-ti. Ve skupině modrých byli Lico, Glorin, Emilie III, Olarf, Koppak, Lincoln IV., Dextr, Deverill, Narrenthurn a Tomboh. Ve skupině červených byli Smajdak, Mexican, Dromedr, Bakabal, Kovar Ludvik, Rynn, Hakrikus, Pajus, Kvari a Haldir z Cerisu.
V této hře jde o jedno, ukořistit protivníkův klobouk a donést ho na místo, kde je váš klobouk. Každý z těchto 20-ti lidí si mohl vybrat jednu z pěti dovedností, která jim byla nabídnuta po vstupu do „arény“. Ve výběru „povolání“ bylo ovládání zbraní luku a bardiche a kouzlení ohnivé střely (Flamestrike), blesku či léčení. Po té co si všichni vybrali, co je lákalo, začal boj o klobouky.

turnaje_leden_01

Zachycená myšlenka: Červená skupina 2 lukostřelci, 1 bardicha a 1 léčitel + jejich stojan na klobouk a z modré skupiny 1 bardicha a 1 kouzelník blesků.

turnaje_leden_02

Zachycená myšlenka: Červená skupina vlastní klobouk modré skupiny.

Nakonec to vyhrála skupinka červených, protože něco nebylo v pořádku s přičítáním bodů za ukradené klobouky. Každopádně všichni se bavili a jistě se těší na další Capture the Hat!


O 2 dny později byl nedělní turnaj, který nebyl nikterak zvláštní a probíhal přesně, tak jak by měl proběhnout. Třetí místo v lukostřelbě si vystřílel Kantry s 515 body. Na druhém místě se umístil Assasin s 525 body a na prvním místě se s pěknými 535 body umístil Kvari. V soubojích se umístil na třetím místě Carver, na druhém Fergas a na prvním Dirty Bastard.


10. ledna se konaly Dostihy. Již název turnaje sám o sobě napovídá, o co zřejmě šlo. 20 žokejů závodilo mezi sebou. Pravidla byla prostá, každý žokej musel jet 11 okruhů s překážkami různého druhu. Do druhého kola postoupili 4 účastníci z prvního kola. První kola byli dvě a každé s počtem 10 žokejů, tudíž v druhém kole bylo 8 žokejů.
Postupující žokejové do 2 kola byli Kaile se stříbrně zbarveným koněm, Dobromil s černým mustangem v dobré formě, Mapdi s modrým mustangem, Dionysios z Halikarnasu s neobyčejně krvavým mustangem, Kvari s vínovým mustangem, Hakrikus s černým mustangem, Omega s krvavým mustangem a Haldir z Cerisu se žlutohnědým koněm.
Na pěkné třetí místo dojel Mapudi, na druhé místo dojel Dionysios z Halikarnasu a na první místo s pěkným náskokem dojel Dobromil, který si zasloužil krvavého mustanga jako odměnu. Bohužel jediný žokej, který nedojel a ani se neúčastnil předávání cen, byla Kaile, která usnula na dráze.

turnaje_leden_03

Zachycená myšlenka: Zleva Kaile, Dobromil, Mapdi, Dionysios z Halikarnasu, Kvari, Hakrikus, Omega, Haldir z Cerisu a před nimi stojí bůh Perseus.


Den po dostizích následoval další nedělní turnaj, který byl zajímavější než ten minulý. V lukostřelbě se na třetím místě umístil Barathrum s 540 body o pouhých 5 bodů víc na druhém místě Killios a na pěkně vystříleném prvním místě se umístil Ebrithil s 550 body. U soubojů to bylo velmi zábavné. Při finálních soubojích o 1., 2. a 3. místo se na turnaji jakoby svět zastavil a bohové přestali reagovat, alespoň na 10 minut. Představte si netrpělivé bojovníky a diváky, co asi mohli dělat 10 minut, bez dozoru... Ne, nebylo to tak zlé, jen si diváci dělali ze všeho srandu, házeli po sobě sněhové koule a kouzla a... Jednoduše, kdo tam byl, tak se pobavil.

turnaje_leden_04

Zachycená myšlenka: Tak to vypadalo...


Bohové se probudili a začalo to na co všichni čekali a v tu chvíli se zdálo, že čas plynul velmi rychle. Avšak nedopřál Aladinovi, který skončil na třetím místě a ani Bakabalovi, který skončil na druhém místě. Tento turnaj jednoduše vedl Killios, který se umístil na prvním místě, které se právem zasloužil. Bakabal ho totiž v posledních dvou rozhodujících soubojích sekl pouze 2x a to ho sekl jen do ruky a podruhé do nohy.


O 3 dny později, 14. ledna, se konalo finále Šampiona v Boxu, kde šlo o hlavní cenu titul Šampiona Kelevaru pro rok 2008. Ve finále se utkali Carver, Ebrithil, Barca a Tucnak, neboli výherci 4 semifinálových turnajů. Na pěkném třetím a druhém místě se umístili Barca a Carver. První místo a titul Šampion Kelevaru pro rok 2008 získal Tucnak.


Kavalerie, každý měsíc se jednou tato soutěž koná a právě 16. ledna se mohlo 16 bojovníků a 4 náhradníci zaregistrovat, aby porovnali své síly. Boje byly občas, tak rychlé, že jsem nespatřil, kdo padl a kdo přežil. Avšak vím jedno, že to byla vskutku vážně velkolepá podívaná. Byl to můj první zážitek na turnaji tohoto typu a musím říct, že jsem nebyl zklamaný.
Poslední čtveřice byli Hakrikus s DarkSoulem a Kaile s Vorechem. DarkSoul padl v 7. kole a Kaile ve 3. kole. DarkSoul a Kaile bojovali velmi vyrovnaně, avšak Kaile s trochou štěstí a větší rychlostí zdolala DarkSoula a tím se rozhodlo třetí místo. Hakrikus s Vorechem, měli 2 souboje. První souboj vyhrál Hakrikus na 4 kola, bez škrábnutí. V druhém souboji utržil 2 rány, avšak ani to nestačilo ho shodit z koně.

turnaje_leden_07

Zachycená myšlenka: Průběh bojů.

Tím se tedy rozhodlo, že na prvním místě se umístil Hakrikus, na druhém místě Vorech a na třetím místě Kaile.

turnaje_leden_05

Zachycená myšlenka: Zleva Kaile, Hakrikus, Vorech a před nimi bůh Rodrigo.

Ke konci turnaje, jak všichni odešli z bojiště, jsem se Hakrikuse zeptal na pár otázek, které by vám mohli pomoci se umístit v příští Kavalerii:

turnaje_leden_06

Zachycená myšlenka: Hakrikus odpovídá na mé otázky.

Haldir z Cerisu:
Všiml jsem si, že jste měl výzbroj z Titania. Co jste měl na sobě ještě? Kde jste tuto zbroj ještě použil?

Hakrikus:
Ano, všiml sis správně. Mou výbavu doplňoval Amulet of Protection a Ring of Protection. Toto brnění jsem ještě použil na turnaji Guild a jinak ho používám na každou Kavalerii, protože je to zřejmě to nejlepší co mohu mít.

Haldir z Cerisu:
Koukal jsem na poslední dvojboj, kdy jste v prvním souboji porazil jednoznačně pana Vorecha a v druhém to bylo, tak tak. Rozhodlo to štěstí nebo zkušenosti?

Hakrikus:
Při tomhle druhu soutěže záleží spíše na štěstí, ale dnes mně hodně pomohla výbava.

Haldir z Cerisu: Věřil jste si na to, že dnes vyhrajete, nebo ne? A koho jste se nejvíce bál?

Hakrikus:
Dnes jsem si i věřil při zhlédnutí soupeřů. Ještě se stále nechytlo používání tohohle typu brnění. Každý se to bojí zničit a to mi hrálo do karet. Nejvíce jsem se bál DarkSoula, který proti mně šel v podobné výbavě. Jinak nepodceňuji nikoho, protože většinou se nedaří a jsem hrozný smolař.

Haldir z Cerisu: Já očekával, že řeknete například pana Dobromila. *Usmál se*

Hakrikus: Toho jsem naštěstí nepotkal *Zasmál se*. Bral jsem jen ty, s kterýma sem se mněl utkat.


Další nedělní turnaj, ve kterém jsme mohli vidět výtečné výsledky v lukostřelbě a to převážně u Svatopluka, který byl, tak překvapený, že jediné co mi řekl, bylo „Já ještě nikdy nic nevyhrál!“ *Usmál se*. Nu na prvním místě v lukostřelbě se umístil již zmíněný Svatopluk s 550 body. Druhý se umístil Rin Tin Tin s 535 body a v rozstřelu si Instinkt vystřelil třetí místo s 530 body. V soubojích mě zaujala jedna věc a říkal jsem si, jestli se bude opakovat i v příštím turnaji. Rin Tin Tin se umístil na druhém místě v lukostřelbě a na prvním místě v soubojích stejně jako minulý týden Killios. Na druhém místě v soubojích se umístil Dextr a na třetím místě Tomboh.


Předposlední nedělní turnaj v měsíci leden se v lukostřelbě umístil na třetím místě Caleb s 530 body. Na druhém místě Fergas s pěknými 550 body a na prvním místě Kvari s 565 body. Kvari střelil zatím rekord v měsíci leden, avšak ještě není konec. Překoná ho někdo v posledním týdnu měsíce? V soubojích se na třetím místě umístil Hakrikus. Na druhém Aladin a na prvním Barca.


Poslední nedělní turnaj měsíce ledna, bude ve shrnutí v příštím měsíčníku.

Tímto bych chtěl pogratulovat všem výhercům v měsíci leden ve všech kategoriích her i turnajů a účastníkům a lidem co se neumístili či neměli možnost se účastnit, tak promlouvám do duše „Nevzdávejte to a snažte s, i vy můžete vyhrát!“[Akt. známka: 2,60 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 65 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist