Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Přehled Talentů
Vydáno dne 01. 02. 2009 (11346 přečtení)

Zdravím milí čtenáři jako další článek sem si pro vás připravil něco málo o talentech přehled a tak dále co je k čemu dobré jaké povolání byste měli volit hlavně aby vás to bavilo co v kterém talentu vyrobíte.

TALENT MINING

Jako první bych probral TALENTY TĚŽEBNÍ (Harvesting), tam patří : FISHING, LUMBERJACKING, MINING

Začneme tedy talentem Mining. Já osobně mám ke skillu mining velký citový vztah, jelikož jsem ho jako nováček na Kelevaru dělal ručně pomocí tlačítka F1. *směje se* Každý dobře pamatuje, kdo byl na tom stejně jako já a nevěděl co to je Assist. Mining byl můj první GM skill. Taky mě vždycky bavilo kopat a jen pečlivě sledovat, copak se nám v batůžku objeví, občas to udělá velikou radost. Tak tedy, to bylo slovo úvodem a jdem na samotný talent k talentu Mining. Jak jistě víme, je třeba pár skillů na GM, to jsou ( Mining, BS, Tinkering ), pokud máte tyto skilly na 100% vytrénovaný, můžete vyrazit k Vulkanovy, o tom ještě více na konci článku. Takže Mining je hlavně pro kopáče a pro ty, co baví lítat po dolech. A bez minerů by se hlavně kováři a jiné talenty neobešly. Co se vlastně dá vykopat ?

mining


Titanium Ingot - Kopnete kdekoliv chce to jen štěstí

Bronze ingot - Slitina se silver ingotu a dull copper Steel Ingot

Steel ingot - Slitina ze 2 iron ingotů a 1 valorite ingot Damascenes Ingot

Damascenes Ingot - Slitina z 1 bantitan a 2 rose ingotů a 2 vials of blood

Opál ( drahokam ) - Možný kopat jen na Avatarově ostrově.

Reagenty - Možno kopat reagenty Pumice, Obsidian, Pig Iron, Brimstone

Ještě bych dodal takovou maličkost. Na slitiny potřebujete stejně jako na tavení rudy výheň. Postup je: 2x kliknout na výheň a znova zaměřit výheň. Otevře se menu a tam si vyberete co chcete slít. Musíte mít dostatek požadovaných surovin na to slévaní, jinak se okno s nabídkou neotevře.

TALENT LUMBERJACKING

Neboli sekání speciálního dřeva. Na tento talent potřebujete následující skilly Lumberjacking, Bowcraft, Carpentry. Pokud je tak, gratuluji, můžete si dát talent Lumberjacking. Tady hlavně musíte sekat , sekat a sekat hledat speciální stromy, z kterých vytěžíte různé dřeviny, které se zase hodí truhlářům , kovářům a při výrobě luků pro bowcraft talent atd... Při získání určitých dřevin, například Silver logů je velmi obtížné shánět speciální strom, který se nachází u elfů, kteří ho střeží. Pro zkušené dungaře, by to neměl být problém. Zase jiné dřeviny je hodně lehké získat, jen to chce čas. Tak vrhnem se na to, co můžeme vůbec nasekat.

lumber


Silver log - Mimořádně vzácné dřevo z posvátného stříbrného stromu elfů, v jejich panství je nutno hledat.

Ebony log - Tmavé a nesmírně tvrdé dřevo jehož výskyt je jen na málo místech.

Yew´s log - dřevo které se dá těžit jen v severních lesích okolo Yew.

Yew Heaven´s log - dřevo, které se dá těžit jen na ostrově Avatar.

TALENT FISHING

Toto je velmi zajímavý talent hlavně pro rybáře srdcaře. Neboli k rybaření stačí vzít prut, případně lodičku a vyjet na moře nahodit a jen čekat, co se chytne na háček. Na tento talent potřebujeme Fishing, Tracking, Veterinary, Animal Lore, vcelku průměrně rozšířený talent, kterým příjdete krásně k lehkým penízkům. Chce to jen dost štěstí a dobrou návnadu. Tak copak, že to můžeme z vody vytáhnout ?

fishing


Golden fish - nahodný efekt: šance na absorb kouzla, +3 magery nebo regenerace many 1 bod za 2 vteřiny (10 minut).

Lucky fish - Po snědení této ryby nebudete mít velmi dlouho hlad, nasytí jako žádné jiné jídlo.

Silver fish - +5 parrying (10 minut)

Zlatá lastura - Obsahuje Zlatou perlu, potřebnou pro jiné talenty.

Váza - Dekorace. Pozor. Velmi křehká a často se zničí.

Zde už se přenášíme někam jinam a to do TALENTŮ VÝROBNÍCH (Craftsman), tam patří ALCHEMY, BLACKSMITHY, BOWCRAFT-FLETCHING, CARPENTRY, TAILORING, TINKERING Začneme tedy s talentem Alchemy.

TALENT ALCHEMY

Tady najdeme převážně využití na PvP, případně PvM. Speciální lahvičky, které dokáži neskutečné věci *usmál se* . Ale také zde nalezneme jednu věc, která se dřív dala těžko sehnat, pouze z Reward systému. Každý moc dobře pamatuje na lahvičku jménem Impress Potion, ten je možno teď umíchat, je ale třeba najít rybáře. Noo, tak to bysme měli něco k Alchemě. Podíváme se co můžeme umíchat.

alchema


Paradise potion (vázáno na mistra) - nelze předávat, nelze ztratit. 1 zlatá perla, 10x bloodspawn +25% magical resist, šance na doplnění 100% bodu které seberu protivnikovi zásahem, imunní na paralýzu, (10 minut)

Rejuvenation potion - 7 eye of newt, 7 vials of blood - Doplní manu, život a staminu

Impress potion - 5x zlata perla a deamon bone - Možnost podepsat si zbraň atd...

Berserk potion - 10x executioners cap, +15 sword, -15 parry (5 minut). Na vypití potřeba skill Taste ID 80

Iron skin potion - 12 bloodspawn, +25% resist na fyzický útok, nelze použít v morfu, (3 minuty). Na vypití potřeba skill Taste ID 80

Absorb potion - 10 deamon bones - Šance na absorbci kouzla (2 minuty). Na vypití potřeba skill Taste ID 70

Reflect potion - 10 blackmore - Obdoba kouzla Magic reflection. Na vypití potřeba skill Taste ID 90

TALENT BLACKSMITHING

Velmi využívaný talent, řekl bych, že jeden z nejvíce. V čem je tento talent výjimečný? Tak kováři jistě mají výhodu nakovat speciální brnění, které se dá využít v dungu na turnají na PvP. Ale hlavně je tu jeden krásný černý meč. Parádní je, že má krvácení ubírání HP nepříteli a navíc se nedá ztratit, teda pokud nenastane vyjímka přetížení atd... To, že umřete, vás mrzet nemusí, meč vám zůstane, ale pozor, není nerozbitný, takže, až se meč rozpadne, budete muset kovat nový. Je hodně využívaný v dungeonech, účinný na monstra a tak dále. Každopádně je i hodně ukecaný. Podíváme se, co takový zkušený kovár může všechno vyrobit...

Bsko


The Black sword (vázáno na mistra) - nelze předávat, nelze ztratit. (30 blackrock ingotu, 5 opálů, 10 obsidianu) Silný meč s vlastní duší. +5 taktika, krvácení protivníka. Na ukování navíc potřeba skilly Swordsmanship, magery, parrying a tactics na 100. Šance na přičtení bodů života protivníka.

Damascenes sabre - (20 Damascenes steel ingot, 20 vials of blood) Rychlá a lehká šavle. Šance na přičtení bodů života protivníka. Nemůže používat nekromant. Nutná 3000 karma.

Titanium spear - (10 titanium ingotu, 10 heaven logu) šance na oslabení protivnika, +300% dmg na tlustokožce (obři, titani)

Titanium War mace - (15 titanium ingotu, 2 heaven logu) šance na vysátí many protivnika, +300% dmg na tlustokožce (obři, titani)

Titanium Platemail komplet - (15~25 titanium ingotu) Kazda část –3int a +3 anatomy, +3% resist piercing dmg. Komplet imunni na paralizu. Amor 51

Damascenes Ringmail komplet - (15~25 Damascenes steel ingot /část) každý dil +2% archery, 2 tactics, +3 Dexterity Nemůže nasadit nekromant !!! Amor 40

Socha z titania - (20 building stones, 130 titanium ingot, 3 ebony logy) Dekorace do vašeho domu

TALENT BOWCRAFT & FLETCHING

Talent velmi málo rozšířený, na celém serveru snad není nad 10 lidí, co mají tento talent. Co na něj potřebujeme? Takže Lumberjacking, Bowcraft, Carpentry, Archery, vcelku obtížné skilly. No, výroba luků a kuší, převážně tyto itemy, se dají využít krásně, jak na pvp, tak na pvm, tak i na turnaje. No, o tomto talentu asi nemám víc co říct, podíváme se na výrobu.

bow


Snowstorm - (vázáno na mistra) nelze předávat, nelze ztratit. (10 vláken z tarantule, + 25 silver logů, 5 titanium ingotů) Šance na zmražení nepřítele po zásahu

Bow Wing of Death - (10x obsidiánu, 2 zlate perly, 15 Silver logs, 3 vlákna od tarantule) +15 archery, +15 taktika, šance na kritický zásah nepříteli. Možno střílet jen explosion arrow.

Crossbow Hornet - (3 vlákna od tarantule, + 20 ebony logs, opal) +15 archery, +15 tactics, šance na blesk nepříteli, +30% resist na fyzické útoky. Možno střílet jen lightning bolt.

Silver Bow - (20x Deamon bone, 1 Holly Water, 10 logů, 20 ingotu Silveru)

(Vysoký bonus proti nemrtvým )

Silver Crossbow

Silver Heavy Crossbow

Blackrock Bow - (10x Wyrm Heart, 10x Dragon Blood, 20x Blackrocku, 10 logů)

( Vysoký bonus proti drakům )

Blackrock Crossbow

Blackrock Heavy Crossbow

Valorite Bow - (15x Serpent Scale, 20x Valorite, 10 logů)

( Vyšší bonus proti všem )

Valorite Crossbow

Valorite Heavy Crossbow

Lighting bolt - (1 shaft, 1 peří, 1 citrine, 1 Executioner's cap) střelivo potřebné pro Hornet

Exsplosion arrow - (1 shaft, 1 peří, 1 rubín, 1 Volcanic ash) střelivo potřebné pro Wing of Death

TALENT CARPENTRY

Tento talent mě velice pěkně překvapil, jak je krásně využitelný do dungu. Morfnutí do medvídka, který je vcelku silný, se hodí vždycky. Jen nevýhoda je, že nemůže kouzlit a na vyléčení potřebujeme Veterinu. Co potřebujeme na samotný talent Lumberjacking, Bowcraft, Carpentry (Taming 65, Herding 100, Magic resistance 100, Magery 100). Ale nedá se svítit, i tak si myslím, že je to dost využitelné a účinné. Pak zde najdeme i baráček a plno hůlek, na co jsou, se podíváme.

carp


Bear´s Wrath - (vázáno na mistra) nelze předávat, nelze ztratit. (25 silver logů) Umožňuje nositeli přeměnu do velkého medvěda a využívat tak vlastností této přeměny. V lidské podobě nositeli přidává +20 % tracking Grizzly morf: +120 str +35 dex, imunita na paralizu, +20% resist na fyzický útok, 55 armor, morf není přerušen kouzlem dispel. Medvěd nemůže kouzlit.

Dragon Staff - (25 eben logů 10 dragon blood, nutné mít skill 65% taming a 100% herding) + 5 taming, fire resist 20%. šance na paralízu protivníka, resist na dračí oheň 50% Skill macefighting potřebný k nošení 70% a taming 100%

War Staff - (25 heaven logů, 2 diamanty) +5 macefighting a +5 tactics, +20% resist na fyzicke zraneni šance na drain staminy. Skill macefighting potřebný: 99

Staff of Arcanum - (2 zlaté perly, 20 heaven logů) Nutný skill magic resistance na 100%. +5 magery, +10% magic resistance na kouzla, šance na flamestrike při úderu, +1 many kazde 2 vteriny, šance na absorbci kouzla protivníka. Nelze nosit s těžkým brněním.

Drum of Domination - (1 x kůže z draka, 5 heaven logů, 5 wyrm heart) Buben na provokaci draku a dalších silných monster

Stoneplaster House with Cellar - (120 yewských logů, 150 building stone, 100 steel ingotu 50 prken, 50 hrebiku) Dům s pěkným sklípkem.

Stolek se zrcadlem - (20 Yew logů 10 hřebíků (1 část) dekorace), (2 části) funguje jako kontejner

TALENT TAILORING

Velmi, velmi využitelný talent na PvP, v nabídce itemů totiž najdeme super róbičku, která má skvělé vlastnosti ve využití PvP. Co umí, se dozvíte níže, co je třeba za skilly, vcelku jednoduché Tailoring, Anatomy, Animal Lore. Noo, plno koženého brnění se tam dá ušít, jak ze škorpionů, tak z démonů až po bazilišky. Na šití potřebujeme speciální šitíčko a také látku, to jistě všichni víme a přesuneme se do části výroba.

tailoring


Great Sorcerer Robe - (vázáno na mistra) nelze předávat, nelze ztratit. (100x folder silk cloth, 1x Dress form, 10x holy water, special sewing kit, 15 vlaken tarantule) 40AR, - pridava +10 anatomy, +10 inteligence +10% magic resist, sance na absorbci many z kouzla oponenta, nemozno nosit k tomu brneni nebo stit.

Cloak of Inkognito - (1x dress form 50 folder silk cloth, 1x Black color, 10x thread) Stálý efekt kouzla "inkognito".

Peacemaker - (30 folder silk cloth, 1x dress form, 5 thread) Armor +5, +10% peacemaking

Deamonhide Armor (z kůže balronů) - (20 kůží, 5 thread, Specialni sewing kit) Každý dil + 5% resist na draci flus, 3% fire resit a jako komplet vytvaří silné reaktivní brnění. AR: 51

Reptile komplet (z kůže bazilišků) - (20 kůží, 2 thread, Specialni sewing kit) Každý dil přidává +2 anatomy a +3% poison resist AR: 35

Scorpion komplet (z kůže krále škorpiónů) - (20 kůží, 5 thread, Specialni sewing kit) Každý dil přidáva +2stealth +1 tactics +2 dexterity, AR: 36

Folder Silk Cloth - (250 spider silk, 1 silver wire, 10 thread, 5 wool) Materiál pro výrobu z látky.

TALENT TINKERING

Tady si toho moc nepovíme, jen v rychlosti, co potřebujeme, abychom mohli tento talent mít. Mining, BS, Tinkering. Jednoduché skilly, docela se to chytlo a lidi to využívají, třeba Tailoři by se bez tohoto talentu neobešli, proč se podíváme zde...

tinker


Mechanical Golem - (vázáno na mistra) nelze předávat, nelze ztratit.
(opal, 120 steel ingotu, 10 iron string, 3x clock parts, 10 axle with gears, 20 oil flask) Po poklikání na sošku se vyvolá mechanický golem imunní na oheň a jed (soška je na 150 použití)

Dalekohled - (2 diamanty, 3 golden ingoty, 1 uni ingot, 3 hinges) Umožňuje použít na moři skill tracking.

Titanium Sewing kit - na 5 použití (10x thread, 1x pig iron, 1x titanium ingot, 1 yew log) Nutné na šití koženého brnění (pro Talent-tailoring) Jednorázové použití na jeden kus koženého oblečení! (Vyrobí 5 kusů na jendo použití)

Thieves Lockpick - (4 steel ingoty, 1 pig iron) Lockpick na 100 použití se sníženou váhou

Golden Earrings of Vitality - (2 Zlate perly, 1 golden ingot) Regenerace +1 hp/2 sec, +5 anatomy

Opal Ring - (1 opal, 1 blackrock ingot) +10 Dex, nositel je imunní na nekromancerské kouzlo halucinace.

Tak to abych vám trošičku přiblížil Talenty, jak je vidím, k čemu jsou dobré a tak dále. Myslím, že už to není zas taková novinka, takže každý ví, co si má dát a co který talent dokáže. Čerpal jsem hlavně z webu kelevarského, kde se také můžete podívat na pořádný popis talentů v sekci výroba. Takže talentům zdar![Akt. známka: 2,87 / Počet hlasů: 39] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Vasilo Koroptev | Počet komentářů: 280 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Vasilo Koroptev )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist