Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Výprava do Pekel Horoucích
Vydáno dne 27. 07. 2008 (2241 přečtení)

…jak se v novém světě koná výprava do dungeonů…

Není tomu tak dávno, co jsem v tomto světě poznal oblíbeny Dark Temple a už se na mě chystala další výzva, v podobě Phek-la.

Již na začátku výpravy jsem zjistil, že lodě jsou nyní rychlé a cesta po moři je rychlejší až na Water Elementály, kteří se snaží cestu zpříjemnit 
Při prvním konfliktu bylo zjištěno, že otrava je dobrá věc. A také speciální zbraně jsou také výborné. Taková Damascenes Šavlička – to je něco. Ale také tzv. Black Sword – to je velice mocná zbraň. Stopy po krvi jsou po dlouhou dobu vidět a nepřátelé houfně umírají pod jejich mocí. A tak naše velmi početná skupina – cca 15 lidí – procházela místnostmi. Hned na začátku této výpravy jsme našli Holy Forge – vzácnou tu výheň. Její moc k nám sálala po celou dobu.

První patro bylo celkem v pořádku. Až na neskutečné problémy se synchronizací celé bandy jsme se úspěšně probojovali k prvnímu klíčníkovi. Jeho mrtvola na sebe nenechala dlouho čekat a náš postup tak byl ničím neohrožen. Přes portál jsme narazili na první, větší odpor. Lukostřelci. Kromě zručnosti ve střelbě jsou nyní i zdatní kouzelníci a jejich magické schopnosti nám dávaly pěkně zabrat. Ale přesila byla více než jasný fakt jejich smrti. Další změnou byly dveře u fontánek, kde jsem zaznamenal příjemné zpestření a ne jen fakt vše vybít.

Během jedné šarvátky jsme získali další klíč pro postup a nic již nebránilo se vrhnout do dalšího patra Pekla. Čekal jsem dole obávané množství lukostřelců, ale zde jsem na odpor ještě nenarazil. Naše luky a chladné zbraně byly smrtící. Cestou, necestou jsme přes stálý odpor Temných Elfů objevili páky. K mému překvapení se jejich název změnil a byly již pojmenované jinak. Jejich význam je stále stejný a stále účinný. A tak jsme vstoupili do Dračí sluje a nastal čas střelných zbraní. Mocní drakové postupně upadali pod našimi střelami. I mocná Ancient Wyrma umřela pod palbou. Cesta dál je volná!!

U obvyklého místa umíraní – kruhu smrti jak mu říkám – se boj rozhoupl na delší dobu, neboť nepřátel bylo mnoho. Během boje se i několikrát u naší družiny muselo vydatně léčit. Malé tajemství rubínových dveří mě zatím zůstalo utajeno, postarali se o to Jakub IV. a Pajus. Během soubojů bohužel padla naše jedna bojovnice u pák, před Dračí Slují. Slíbili jsme si, že ji zachráníme. Pomalu se k nám blížila místnost plná bran a jen jedna je ta pravá. Která to bude?

První pokud nevyšel a tak jsme se my „ neschopní“ vrátili zpět a co nejdříve se snažili dostat k místu, kde umřela naše bojovnice. Cesta byla rychlá, svižná, jakoby nás poháněla neviditelná síla (nebo snad bohové?) a brzy jsme již našli těla. Oživení bylo rychlé, honem hojící kouzlo a vyrážíme dál. A opět tam, kde jsme neuspěli. Brány. Tak která to bude. Tu ne, tu taky ne, tahle vypadá divně a tato ještě hůř. „Jdu sem!!!“ řekl jsem. Chvíle napětí, nejistoty… „Jo, sem o patro níž, pojďte!”

A tak začal poslední štace. Boj ve spodním patře. Krok za krokem jsme získávali více místa a posílaly nemilosrdně Temné Elfy zpět do říše smrti. Dokonce jsme měli takové štěstí a nalezli dvě modré truhly zapomnětlivého mága a tak byla radost naše dvojnásobná, či troj  . Nicméně jak se blížil konec naší výpravy, museli se vypravit dva dobrodruhové vydat na začátek a umožnit kamarádům se dostat na konec. Tak jsme s Pajusem vyrazili. Našli jsme danou páčku, zabili její strážkyni – nebezpečnou Mambu – a vydali se domů. Byl jsem velice unavený, ta cesta a boje mě stáli spoustu sil. Snad kamarádi dopadli dobře…


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 220 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist