Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Jmenování Paladinů
Vydáno dne 20. 07. 2008 (4199 přečtení)

V pondělí byli jmenovaná nová skupina ochránců Krále - Paladini.

Sir Valerius přivedl před krále Richarda jedenáct mužů, kteří prošli skrz síto přísného výběru. Jejich jména se navždy zaryla do paměti celého Kelevaru. A ti muži jsou:

Alpinious
Baldur
Dextr
Donn
Fransoas
Hakrikus
Karotka Rudykopalson
Olarf
Sparhawk
Wzet
Zedulus

paladini - nastup


Pak Sir Valerius volal jednotlivá jména a tito muži pronášeli svou slavnostní přísahu před naplněným sálem. Jejich slova se nesla ve větru do široké dáli. Po slavnostní přísaze je Král Richard pasoval na paladiny a propůjčil jim odznak této skupiny - plášť a štít.

paladini - slib


paladini - slib - pokracovani


Potom, co svůj slib dořekl poslední muž - Zedulus, stálo v hale jedenáct Paladinů. Jedenáct mužů, kteří by měli symbolizovat to nejlepší z naší země.

Někteří jsou však skeptičtí vůči nim a hledají chyby na jejich zatím neposkvrněných tvářích. Jak se věci vyvinou nikdo neví. Jedno je snad jisté, musíme Paladinům dopřát čas, aby mohli ukázat, zda slavnostní přísaha nebyly jen řeči do větru či se jejich slova naplním skutkem.

Do příštího čísla se pokusíme získat pro vás něco víc. Shrnout působení Paladinů za dva týdny, získat rozhvoor jak s nimi, tak i těmi, kdo byli odmítnutí do této skupiny.


[Akt. známka: 3,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 336 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist