Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Řád Paladinů
Vydáno dne 09. 06. 2008 (1626 přečtení)

Tak konečně jsme se dočkali. Je 8.6. 2008. Krásný večer, přesněji 20 hodin, a my sedíme na hradě. Je tu spousta lidí a čekáme kdy přijde Král...

A Král také přišel. Chvíli to však trvalo. Zúčastněných byla opravdu fůra. Tváře známé i neznámé. Sál napráskaný. Do toho všeho se zjevil Caranthir a udělil spoustu důležitých rad co a jak. (Jako že Paladini jsou pro zábavu, výhradně RP, žádné PK postavy a další a další…)

paladin1

Potom přišel Sir Valerius a sjednal si pořádek. To jste měli vidět, ta rychlost. Pak vešel za přílivu zvolání přítomných sám Král. Usadil se na trůn a zahájil onen večer. Mluvil o potřebě Paladinů o ctnostech, o dobrých srdcích lidí a dalších věcech. Jeho řeč byla opravdu pěkná a u mnoha lodí vyvolala spousty vzpomínek. Nejednomu zaslzely oči. Jakmile Král svou řeč dokončil, předal velení Siru Valeriovi a odešel.

paladin2

„Tak slečinky…“, zahájil Valerius svou řeč a v podobném duchu pokračoval. Vyslechli jsme si spoustu narážek o tom že neumíme tvořit řadu a jaké hrůzy nás čekají. Možná to vše mnohé odradilo, možná ne, to ukáže čas. Jediné, co jsme však měli udělat bylo vyplnit přihlášku. Mnohým to šlo ztuha. Kdekdo se neuměl podepsat. Nakonec se to ale zvládlo a truhličku zaplnilo 49 uchazečů, nevím však zda toto číslo je konečné (ne všichni mohli přijít). Tímto bylo naše sezení rozpuštěno. A co nás čeká dál?

paladin3

Přihlášky budou vystaveny na vývěsce, kde se může každý vyjádřit k přihlášeným. Ti kteří z toho vyjdou nejlépe, postoupí dále. Pak jsou v plánu nějaké turnaje, úkoly a jiné věci až se počet zredukuje na elitu. Elitu která by neměla přesáhnout počet více jak deseti členů.

paladin4

Držte nám všem palce! Ať žije Král![Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist