Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Cestománie – The Lost Temple
Vydáno dne 12. 04. 2008 (2147 přečtení)

..Templáři se svým výtvorem se Vám představují..

Když někdo patří k Templářům, je jeho vizitkou od nedávná toto rozsáhlé město. Nabízí mnoho možností pro strávení odpoledne. Také možnost získat vidět zeď, která je tak dlouhá, že jejího konce stěží dohlédneš. Pojďme se na to podívat zblízka.

Ve zdi jsou dvě brány, které Vám umožní vstup do města a také Vám umožní tak najít skulinky. Ale kromě vstupu je možné vidět také nádherné sochy, které lemují bránu. Už tento pohled působí velice monumentálně.

the lost temple


U jižní brány navíc je v blízkosti malá bašta. Je připravena pro obranu a je možné v ní najít veliké zásoby do obranného boje.

the lost temple


Boční brána je opět lemována sochami, stejně jako na jihu pokryté zlatem. Zeď zevnitř je naprosto nádherná a dodává celému městu pocit bezpečí a jistoty.

the lost temple


Směrem na sever se zeď zřejmě vlivem přírodních zákonů již dosti poničená a vítr na ni také zanechal stopy. Kdysi zde zřejmě také byla věž, bránící město. Nyní již je možné spatřit pouze rozvaliny a sutiny stavby.

the lost temple


Ve městě je možné narazit na mnoho zajímavých věcí a památek. Začneme na takovém směrovém rozcestníku. Odsud je možné plánovat výpravy a dělit například podíl z výpravy.

the lost temple


Templáři jsou také známi svou zručností ve střelbě na terč. Není se čemu divit, neboť jejich tréninková aréna je proto naprosto ideální. Pro střelce jsou k dispozici šípy, takže jedinná povinnost je mít luk.

the lost temple


Když už jsme u těch zajímavých a zvláštních lokací, ve městě je průzkumná věž. Před jejích vchodem je socha s názvem : „I See You..“ . Význam je možno přeložit ve vícero výkladech. Kamenné podloubí přímo vyzývá, aby půlelf vstoupil a rozhlédl se.

the lost temple


A po zběžném průzkumu lze na samotném vrcholu věže je možné do světa se podívat pomocí dalekohledu. Všechny směry jsou s krásným výhledem. Doporučuji východní směr – exkluzivní výhled.

the lost temple


Velké náměstí s townstonem nabízí opět místo pro shromáždění. Navíc je zde větší koncentrace strážných, čili o bezpečnost je velmi dobře postaráno.

the lost temple


Každé město má mít své místo, kde člověk může zapomenout na denní starosti. Kde může natáhnout své nohy, poslouchat proud tekoucí vody. A takové místo je i ve městě Templářů.

the lost temple


Jako strážní andělé jsou také na jedné straně města sochy. Varují lapky a vrahy před vstupem a vítají kupce a dobrodruhy do města odpočinku.

the lost temple


Poslední místo, které stojí za to, aby o něm svět věděl, je aréna. Stává se tak tradici, že nová města mají místo, kde je možné zkoušet fígly, boxerské údery a také je možné trénovat souboje. A k tomu účelu je zde Templar’s Ring.

the lost temple
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 83 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist