Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Cestománie – Akropolis
Vydáno dne 13. 04. 2008 (2286 přečtení)

…letem světem za novým domovem…

Dnešní cesta mě zavedla do nově zbudovaného města a to jsou Akropolis, město guildy Myrmidons

Podívejme se tedy pod lupou na Akropolis. Město k nalezení kolem souřadnice 2053 1241 a je možné v něm zatím nalézt jen statik jako takový a sem tam nějaký baráček. I když není toho mnoho vidět, přeci jen zkušené oko zahlédne pár drobností.

První, na co jsem při nalezení města narazil, je hřbitov. Ten má krásný vchod, na kterém se po pravé ruce vyjímá kostra zřejmě hrobníka. Kdo ví…
Nicméně nad celým hřbitovem se vyvyšuje socha, která jakoby bděla nad hroby. Nebo snad něco skrývá? Podle místních pověr tomu tak může být.

acropolis


Vedle hřbitova je kaple, kde se konají místní bohoslužby a také nejrůznější typy pohřbů. Místnost přidává na kráse nádherná, dřevěná rakev.

acropolis


O další kousek může běžný poutník narazit na velmi strukturovanou stavbu, která v přízemí nabízí k posezení a pohoštění velikánský stůl a kolem něj židle. Místnost zdobí překrásné gobelíny, o jejichž původu můžeme jen spekulovat.

acropolis


Nad touto místností je patro, které skrývá pro mě zcela nejzvláštnější místnost. Z 90% je prázdná a těch 10% zabírá klec. K čemu tato klec stavitelům utkvěla v hlavě nevím, ale význam se snad brzy dovíme.

acropolis


A tak popojedeme a narazíme na místo odpočinku, meditace a klidného rozjímání. Toto místo kryje mnoho stromů. Nabízí se zde posezení na dřevěných lavičkách a pro místní kutily je zde měděný kotlík pro veškeré druhý vaření.

acropolis


Další nezbytnou součástí města je samozřejmě společenská místnost, kde je plno příležitostí se seznámit, pohovořit si u sklenky vína, korbelu dobrého piva či pár deci lihovin. K sezení lze využít pár stolů a také bar.

acropolis


Nad touto životně důležitou místností je zcela nezvyklé místnost s knihovničkami a také místnost pro spaní. Spí zde snad Šenkýř se svou milou? Či je to prestižní místnost pro Velmi Individuální Pány. Zeptejte se místního starosty – určitě to bude vědět.

acropolis


Nedaleko hospůdky lze objevit místo plné postelí a truhel pro nocležníky. Pravděpodobně se zde ukládají ke spánku místní vojáci. Nicméně se nám nepodařilo zastihnout majitele, takže opět význam těchto lůžek je zahalen tajemstvím.

acropolis


Nu a směrem na jih vedou schody na skálu, kde je aréna. Aréna skýtá spoustu možností, jak si zpříjemnit nudný den. Lze tady vyzvat někoho na souboj, lze tady získat cenu za vítězství v boxu, v soubojích a také lze taky schytat pár rajčat za nedobrý výkon v imitování sama sebe.

acropolis


Když už jsme u těch bojů – kromě kaple, kterou jste viděli na začátku cesty je zde i zřejmě obětní místnost. Zdobí ji neusychající krev na zdi, Křiž obětování a postelemi, určené zřejmě pro oběti? Kdo ví…

acropolis


Předposlední lokace se nachází blízko moře. Je to přístřešek rybáře. Je to neveliký dům, ve kterém je tolik známek tohoto řemesla, že by nikdo nemohl se minout při tipování, kdo zde přebývá. Kromě pracovny je zde i oddělená místnost, kde je velmi pohodlná postel a také knihovny o všech možných učebnicích kormidelnictví.

acropolis


Nu a naše cesta končí tam, kde mnohým začne. Od mola vedou cesty obchodní, dobyvatelské, výpravné, přepadové a v neposlední řadě také rybářské. Nechť Vám vítr fouká do Vašich plachet.

acropolis
[Akt. známka: 1,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 342 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist