Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Eagles of Freedom slovy Tomboha
Vydáno dne 06. 04. 2008 (2277 přečtení)

Jeden článek na toto téma … již zde naleznete z data 17. 06. 2007 za tu dobu se hodně změnilo pokud vás to zajímá tak si počtěte…

Vasilo Koroptev : Zdravím , měl bys čas na rozhovor? *usmál se*
Tomboh : Ahoj. Nějaký čásek mám. *mrkl*

Vasilo Koroptev : Tak sem se s tebou rozhodl udělat Interwier o gildě Eagles of Freedom, kterou vedeš... Od kdy je tomu tak?
Tomboh : Guildu Eagles of Freedom vedu přibližně od konce února roku 2007. Čas utíká rychle. *posmutněl*

Vasilo Koroptev : Jak ses dostal k vedení Orlíků?
Tomboh : Jako budoucího GM mě navrhl Jan Kovar, který je mým dobrým kamarádem. Vše se stalo po svolání velké valné hromady převážně lidí, kteří byli sice spíše inactivní, ale guildu zakládali a nebyla a myslím že ani teď jim není lhostejná její budoucnost. Guildmasterem sem se stal asi proto, že mě navrhl Honzík Kovářů, což už jsem se zmínil výše. Avšak bylo to spíše tím, že v té době krom mě moc lidí v úvahu asi nebylo.

Vasilo Koroptev : Takže prvním zakladatelem byl / byli? A proč zrovna Eagles of Freedom … snad to není pro tebe nerozluštitelná otázka *směje se*.
Tomboh : Nooo kam až sahá historie guildy Eagles of Freedom znám spíše z vyprávění, protože jsem nebyl tou součástí která byla vlastně stavebním kamenem, avšak něco ti o tom povím. Zakladateli byli ještě Jan Kovar, Mara Acoma, Nasgul, Avivaz, Bulo, Raf a později se tuším přidali Asderty a Sumák. Jméno Eagles of Freedom (orlové svobody) měl na jazyku prý už na střední škole Jan Kovář. Z nějakých důvodů si vzal orly za symbol a vytvořil kolem nich určité svoje soukromé náboženství. Založení EoF vlastně umožnilo Janovy náznak tohoto náboženství předat jiným lidem.

Vasilo Koroptev : Kolik vás je teď v gildě aktivních přibližně … nemáte problémy s neaktivitou?
Tomboh : No slovo aktivní je u nás dost relativní, ale kdybych to musel vzít do počtu tak z té spousty lidí asi těch 10 opravdu aktivních a zbytek občas logující anebo vůbec nelogující. S neaktivitou má dle mého názoru problémy většina guild. Věřím že spousta lidí se při přechodu na novou kouli vrátí a EoF bude po nějakém času na vrcholu své slávy.

Vasilo Koroptev : Když už jsme u té nové koule .. tak trochu odbočím od tématu co si o tom myslíš? Přechod a vše okolo toho?
Tomboh : Osobně jsem jeden z těch stále remcajících hráčů. Vím, že dost lidí se snaží o skutečný přechod a strávila scriptováním, trénováním a dalšími důležitými prvky spousty a spousty hodin. Já jen v současnosti v novou sféru nevěřím, někdy snad možná bude, ale nemyslím si že bude v současné době, tak do půl roku. Je to jen můj názor a můžu se plést. Nerad se těším na něco dopředu. Jak se říká: ,,dokud neuvidím, neuvěřím” *usmal se* (pozn. red.: Už možná věří…)

Vasilo Koroptev : Jak to máte s gildovním oblečkem? Máte?
Tomboh : Jako většina guild máme. Taková zvláštní oranžová barva. Prvně sem chtěl navázat na oblečení jaké nosil Jan Kovář, což byla taková růžová. Avšak nakonec sem si to rozmyslel, protože by dosti lidí mohlo remcat. Nakonec vlastně před guildovním turnajem sem řekl v té době svému zástupci, jestli by nenamíchal nějaké barvy. Namíchal asi pět a z nich jsme vybrali tuto oranžovou, která se pro nás stala určitým symbolem. *zapřemýšlel se*

Vasilo Koroptev : Pořádáte gildovní schůze?
Tomboh : Dříve byly pořádány pravidelně, ale kvůli časté, spíše neúčasti, jsem byl nucen je zrušit. Někdy koncem měsíce května tohoto roku začnu zase hrát jako dříve a provedu určité změny a schůze zase budou *usmál se*

Vasilo Koroptev : Co na nich řešíte? Jak probíhají? Kde se konají?
Tomboh : Řešíme dá se říci co měsíc dal a co měsíc vzal. Co by jsme mohli zlepšit, kde nás tíží pata. Když někdo něco vyhrál předešlý měsíc tak ho před všemi chválím, ale to je spíše samozřejmost. Je zde prostor aby se každý vyjádřil a řekl si co si myslí. Naše schůze mají avšak své pravidla, žádné vyrušování, slovo má jen jeden a o slovo se hlásí. Schůze se konají v našem malém, leč krásném městečku: Eagles city

Vasilo Koroptev : Městečko leží kousek od Yewu mám ponětí… Kolik vás stálo? Kdo platil náklady, apod.? Něco pověz o městě *usmál se*
Tomboh : Popravdě historie městečka mi není moc známa, což je smutné, leč pravdivé. Vím jen že jeho zakladateli jsou stejní lidé kteří zakládali i EoF. Bohužel je to městečko velmi malé a bez statiku. Věřím, že časem dáme dohromady dostatek financí, aby jsme ho rozšířili a byl i statik *usmál se*.

Vasilo Koroptev : Děkuji za rozhovor… Přeji hodně úspěchů , štěstí a všeho… Zbytek se dá nakrást jak se říká *směje se*.
Tomboh : Také děkuji a přeji příjemný zbytek dne *usmál se*.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 190 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Vasilo Koroptev )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist