Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Bratrstvo vs. Kelevar
Vydáno dne 06. 04. 2008 (2063 přečtení)

Rozhovor s Tidusem, představitelem guildy Bratrsvo...

Taoki: Takže nejprve, jak by jsi zhodnotil průběh bojů s frakcí Order a Chaos?

Tidus: Jak bych to zhodnotil? Řekl bych to asi tak, že někoho válka baví a někoho zase ne. Setkávám se teď hodně s tím, že utíkame z bojů apod. To je myslím oboustrané, u nás možná více, protože když naběhnou obě frakce, tak je to pak "zajimave"... :-) Hodně našich členů si na tom vcelku dost vydělá, ani já nebudu lhát, že nemám o nějaký ten komplet navíc. Kladně beru to, že se něco dělo a nebylo to jen každodenní makrováni, ale na druhou stranu se mi nelíbí, že válka na nás vrhá špatné světlo.

Taoki: Jak by jsi zhodnotil obě farkce, z hlediska nějakého "čestného způsobu boje"? (např. neodlogování, atp.)

Tidus: Obě frakce mají svým způsobem lidi, kteří bojují čestně a někteří se leknou jen menší přesily. Namátkou Asdan Kael z Orderu, ačkoliv se mi to těžko říká, si zaslouží můj obdiv, protože ten bojoval opravdu vždycky do posledních sil. Když jsme se sešli v přiměřeně vyrovnaném počtu, tak bojovaly obě strany čestně. Záporně na mě působí členi jako Smajdak, kteří nebojovali a pouze chodili provokovat. Jinak, pokud si dobře vzpominam, nikdo "naschvál" neodlogoval, ale spíš se využívala stará dobrá gata na tržnice a její blokování. :-)

Taoki: V poslední době se více hovořilo o vašem boji s frakcemi, ale co guilda Phules, neutlumil se boj s ní?

Tidus: Guilda Phules už nějakou dobu s námi nebojuje, myslím tím, že nejsme ve válečném stavu. Říkali, že se do boje s frakcemi nechtějí míchat a že je nebaví odkupovat stále killy. Z mojeho pohledu jsme měli více killů my a oni oproti tomu, s kým bojujeme teď, byli dost slabý nepřítel. Takže ano, dá se říct, že se boje dost utlumily.

Taoki: A "nebrousí si zuby" na vás i jiná gilda? Co tak pozoruji, tak dosti lidem lezete krkem.

Tidus: Hehe, to je asi pravda, ale já žádné valné nesympatie zatím nevypozoroval a jestli je to opravdu tak.. Pak nám nezbyde nic jiného, než se stát vrahy a měřit všechny stejným metrem.

Taoki: Jak hodnotíš vystěhování z Krondoru?

Tidus: No hodnotit to moc nemůžu, protože to je čistě věc RT. Zaráží mě pouze věci jako dekrety a podobná pravidla, když Kelevar není RP server. V tom je právě tento server unikátní, GM zasahují do hry víc, než by měli a proto je tolik lidí, kteří přecházejí na jiný server. Ale zpět k tomu hodnocení, samozřejmě mě to rozhořčilo a moc kladných komentářů k tomu neřeknu. :-)

Taoki: Plánujete v bojích setrvat?

Tidus: Dokud budou finance a výdrž tak určitě, jak jsem již zmínil, alespoň se něco děje a nemíchame doma tmr nebo nesmrdíme v Destardu. Takže jo, v bojích vytrváme, dokud nás nepřestanou bavit. :-)

Taoki: A plánujete nějak zlepšit své "vystupování"? Na fóru se přeci jen diskutovalo, že mnohdy vaše slovní výstupy na fóru, než aby zajistily respekt, tak jsou spíše k smíchu...

Tidus: Měnit kvůli hře se nebudeme. Jestli jsou k smíchu, tak je to jedině dobře, hry jsou pro pobavení.

Taoki: Dobře tedy, moje otázky byly vyčerpány, děkuji za rozhovor.


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 244 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist