Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Návštěva kupce Rugara
Vydáno dne 24. 03. 2008 (2566 přečtení)

…aneb cesta za získáním Holy Might Deedu…

Co vše se podaří lidem sehnat, když je cena lákavá. Čeho všeho jsou lidé ochotni se vzdát a kolik času je možné nechat v soutěži, jehož výsledek má majiteli zaručit buď nezničitelnou věc, či mnoho peněz.

Inu, výhra je to, na co se hráči dívají. Co vše pro výhru nechají v soutěži je věc druhá. Každý má tendenci chtít úplně nejvíc a pokud ne, tak to není pokládáno za úspěch. A tak hrdinové z celého světa se scházeli v chrámu Humility, aby se setkali s kupcem Rugarem a jeho pomocníkem Laydanem. Oba dva vzácní hosté z Yewu přišli mezi hráče s nabídkou, která se nedá odmítnout.
Kupec každého hráče, který přinesl svůj vklad do hry – tj. z každého magického kruhu přinést hůlku libovolného kouzla – vnořil do pravidel, udělil mu truhlu, která měla svou barvu a také název dle jména soutěžícího. Dům, ve kterém se vše odehrávalo, byl na nedaleké pláži, od chrámu.
Úkoly byly jednoduché – splnit požadavky kupce a nebýt poslední ze všech hráčů. Ale, každá disciplína měla své úskalí a zrádnosti. Inu, není se obchodníkům čemu divit. V dnešní době je potřeba získávat vzácné věci, či ty, které jdou dobře na odbyt.

A tak, než se člověk nadal, už tady byla první zkouška. Rajčí peří a Rajky. Datum stanoveno, úkol vysvětlen a od té doby si Rugar jen mnul ruce, když viděl, jak se mu do truhel sbíhají itemy. Jelikož byl ale namlsaný tím, jak se hráči snažili, dal jim jako druhý úkol klíčky. Ale nejen tak ledajaké klíčky, ale klíčky z Phek-la. Braly se oba dva druhy – jak zelený teleport key, tak i růžový guardowner key.
V tu chvíli se Pheklo stalo místem, kam se neustále chodilo a čekalo na itemy. Inu, kdo si počká, ten si počká. A někdo to možná koupí i na tržnici. A tak se i stalo, že během pár chvil z královské tržnice zmizely všechny klíče.
A opět jako vždy musel jeden z hráčů opustit řady. Jediný, kdo z toho zatím profitoval byl Rugar. Itemů přibývalo a výnos se zvětšoval a zvětšoval.

Třetí úkol – a zde hrála velkou roli bájná Safira – místo, kde čas nehraje žádnou roli. Místo, kde mrtví ožívají, aby umlčeli živé. Bylo potřeba získat co nejvíce Ankh prstenů. I zde sehrála velkou roli tržnice a podpora hráčů.
„Dobře jsem to vymyslel“ , musel si říkat Rugar, když pozoroval plnící se truhly. Čas byl ovšem neúprosný a další hráč byl z kola ven.

Na čtvrtý úkol od kupce čekali všichni jako na smilování boží. A taky se dočkali toho, že jejich věčná otázka – na co mi budou róby, které získám v jeskyních, platné. Inu, teď je potřebovali , jako nikdy předtím. Tak se všichni vrhli na shánění, hlavně aby nebyli poslední. Rugar je bedlivě pozoroval a jako vždy vyhlásil, kdo nepostupuje. Samozřejmě, že od té doby bylo vidět, kdo jak shání a jak je na tom. A tím někdo jsem myslel Temného Mstitele. Inu čtěte dále…

Před ukončením pátého úkolu si někteří hráči as říkali, proč mezitím přesně tohle nesbírali. Vždyť to měli rovnou před nosem. Inu, co se dá dělat. A tak se opět naplnily truhly, aby se všechno pomaličku přesunulo do Rugarova měšce. Jak jinak…

Šestý úkol spíše představoval záchrannou misi či takový ochranný tábor, kde oživení je v denním proudu. Ano, hráči tentokráte od kupce dostali úkol, aby sehnali co nejvíce oživujících krystalů a hůlek. Kdo by to řekl, že. Ale skutečně to Rugar chtěl. A když je ve hře tak lákává cena, tak to snahu ještě zvyšuje.
Mimo to, řady hráčů už pěkně prořídly a bylo vidět, že si zatím nejlépe vede Temný Mstitel, Abny, Annie, Nagasi a Vorech.

Pro sedmý úkol si to vymyslel Rugar krásně. Zlato, magie v nich skrytá ho natolik lákala, že se rozhodl získat co nejvíce magických amuletů. Dlouho nebylo vidět Nagasiho a tak bylo ze startu celkem jasné, kdo půjde z kola ven.

Po zadání osmého úkolu už začalo jít pomalu do tuhého. Tady už nestačilo sehnat materiál, ale bylo nutné také z něj kovat Rose Komplety. Času je ovšem příliš málo a práce stále mnoho. Proto byli hráči spatřeni, jak dnem a nocí v kuse kovají, kovají a kovají.

Poté, co Rugar zjistil, že přeci jen se lépe prodávají vyrobené věci , navíc s podpisem hráčů, v jeho hlavě se zrodila myšlenka na získání další užitečné a hlavně velice cenné věci. Agapite Heatery, které zřejmě v Yewu jsou velice cenné a dobře jdou na odbyt. A tak začala veliká poptávka na tento kov. Kolik holoubků bylo vysláno, kolik kupců bylo vykoupeno, to nemělo v historii Kelevaru obdoby.

A to už soutěž spěla do svého konce, kdy před posledním úkolem stáli Abny a Temný Mstitel. Netrpělivě jsem naslouchal, co Rugar řekne. A z jeho úst se ozvala tato věta: „ Vězte, že ten, kdo bude mít v truhle více těžkých kuší z jasného Valoritu, ten získá odemne to, co mu náleží“. Úderem osmé hodiny se rozběhli oba finalisté vstříc svému osudu.
Bylo po celé zemi slyšet nabízení neuvěřitelných částek za prodej Valorite. Ceny stouply neuvěřitelně nahoru a ne jeden bůh se při obchodu zapotil…

Nu a jak to všechno dopadlo? Největší roli sehrála taktika. Někdo do soutěže vložil milióny zlatých, jen aby nevypadl a někdo zase dobře počítal s tím, kolik čeho mají ostatní v truhlách. Na hru he potřeba se nejen dívat ze strany peněz, ale také taktiky.


A taktiku zvolil Abny navýsost šikovnou. Podařilo se mu ve finále překonat, do té doby jasně favorizujícího, Temného Mstitele a dokonal cestu za výhrou.
A jeho výhrou mu budiž magická knížka – Holy Might Deed.

Sumarizace výsledků:


První úkol:
Rajčí peří: 328 kusů
Rajky: 89 kusů


Druhý úkol:
Zelené klíče do Pekla: 108 kusů
Fialové klíče do Pekla: 278 kusů


Třetí úkol:
Ankh ringy: 780 kusů


Čtvrtý úkol:
Sorcerer a Nekro róby: 845 kusů
Great Nekro róby: 196 kusů


Pátý úkol:
Bojové amulety: 699 kusů celkem


Šestý úkol:
Ress krystaly a Ress hůlky: 361 kusů celkem


Sedmý úkol:
Veškeré bracelety: 862 kusů
Bracelety magie: 279 kusů


Osmý úkol:
Rose komplety: 309 kusů celkem
z toho finalisti:
Temny Mstitel 125 kusů
Abny 76 kusů


Devátý úkol:
Agapite heatery: 1458 kusů celkem
z toho finalisti:
Temny Mstitel 1080 kusů
Abny 198 kusů


Poslední úkol:
Valorite těžké kuše: 2721 kusů celkem
Temny Mstitel 999 kusů
Abny 1722 kusů


fotky jsou k dispozici na strance http://zemsky-trubac.ic.cz/Rugar/


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 267 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist