Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj mágů
Vydáno dne 16. 03. 2008 (2031 přečtení)

Dne 15.3.2008 probíhal od 20 hodin turnaj mágů. Pojďme se společně podívat jaké to bylo a o co vůbec šlo.

…stáli proti sobě jako sochy vytesané z toho nejpevnějšího kamene. Z ramenou jim jako vodopád až k nohám spadaly róby. V rukou třímali hole a z očí jim sršely blesky. Každý úder srdce mohl rozhodnout. Kdo by byl rychlejší, měl by větší šanci. Alespoň se to tak říká. Tu se zdvihl vítr a bojištěm proletěl rudý šátek. Pomalu a neslyšně. Obloha se zatáhla a oba vykřikli současně: „An Mani!!!“

Na turnaj se sešla celkem pěkná skupinka soutěžících a asi skoro stejná skupinka pozorovatelů. Atmosféra mezi diváky byla celkem klidná. Sice bylo pár vybočení z normy, ale to bylo okamžitě potlačeno. Zpočátku bylo vše třeba uvést na pravou míru a poté se začalo.

Vybavení je popsáno v sekci Turnaje na stránkách Kelevaru, ale mnozí asi netušíte, že účastníci souboje se nenapadají fyzicky pomocí rukou, holí nohou atp. I když si k nohám padají. Kouzla se používaly všemožné. Krom těch jež byly zakázány. Nakonec se ale stejně vyvinula taktika pomocí kouzla Harm. Toto malé a nevinné prokletí v rukou mágů dokáže napáchat opravdu pěknou paseku. Občas se mágové doslova smažili v ohni.

mag1


Diváci mohli shlédnout několik opravdu překvapivých utkání. Až jsme se pomalu dopracovali k souboji o 3. místo. Utkali se o něj Dismounth a Vorech. Zde pár momentů:

mag2


mag3


Dismounth zvítězil a přišlo Finále. V něm se utkali Hollowman a Theep. Byl to opravdu napínavý souboj a bylo poznat, že účastníci jsou zdatní mágové. Chvíli to vypadalo opravdu nejistě.

mag4


mag5


mag6


mag7


A zde je již momentka z vyhodnocení:

mag8


Po turnaji jsem neváhal a zeptal jsem se vítěze Hollowmana na jeho trik jak zítězit. Zde máte jeho odpověď:

Hollowman:
Mám trik odkoukaný od Bource. On přišel na to používat Harmy. Je to rychlejší než KVF a také to bere méně many. Můžeš rychleji reagovat na soupeře a taky se nebát. A když je soupeř dostatečně zraněn, nepřestat a vytrvat s nátlakem.


To byl Hollowmanův recept na úspěch. Třeba to někoho z Vás inspiruje a příště uvidíme více nových a zdatných mágů.

Harmu zdar!!!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 125 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist