Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Vyhlásenie lóže Reformátorov
Vydáno dne 16. 03. 2008 (1399 přečtení)

Kým po celej zemi pomaly doznievajú oslavy a veselie z korunovácie, prvý panovník z radov neútrálnych občanov, kráľ Richard I. zvaný tiež Ctnostý, sa ujíma svojich povinností.

Práve z radov prostého ľudu vzišla v hlbinách vekov aj lóža Reformátorov. Uplynulé dni boli pre nich nemenej významnými, než pre samotného Richarda, šampióna ctností.

Kráľ Richard je naplnením sna o spravodlivom vladárovi a zavŕšením jedného z najsmelších cieľov reformátorského hnutia. Dlhoročná práca v prospech neutrálne zmýšľajúceho obyvateľstva priniesla svoje ovocie. Lord Indirshvan, ktorý sa aj vďaka ich úsiliu prinavrátil do svojej rodnej zeme a za pomoci statočných dobrodruhov sa stal ochrancom Ctností a strážcom Rovnováhy.

Nám všetkým je teraz nesmiernou cťou vzdať hold kráľovskému majestátu a zaželať mnoho úspešných rokov po boku kráľovnej Patrície. Pevnú ruku a spravodlivý úsudok pri správe zeme, rovnako ako mierové a prosperujúce spolužitie s Tsuranskou Ríšou.

Sláva Richardovi, kráľovi kráľov!


[Akt. známka: 1,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Reformátoři )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist