Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Večerní útok netvorů na Britain
Vydáno dne 16. 03. 2008 (2165 přečtení)

...aneb situace, před kterou mi zůstal zrak stát...

Byl krásný březnový večer a město Britain bylo už zahaleno do půlnoční tmy, jen sem tam mezi mráčky vysvitl měsíček a osvítil střechy domů a tmavé kouty ulic. Stál jsem u první banky a ukládal si věci a připravoval se na spánek jako mnozí obyvatelé. Rozhodl jsem se ještě projít po městě a podívat se na osvícený hrad. Přišel jsem k hradu, všude bylo už ticho jen stráže pochodovaly po hradbách a v dálce štěkal pes. Vydal jsem se ještě ke kovárně, ale co jsem neslyšel? Nebyl to zvuk nočních kovářů ani alchymistů, jenž snad nikdy nespí. Hrozný to zvuk, jenž doléhal k mým uším. Vyděsil jsem se, co se to děje a zvědavý jsem utíkal k zdroji. Když jsem došel na kraj města, zhrozil jsem se. Obrovské ošklivé stvůry proháněly pár statečných jedinců, jenž bránili své domovy před útokem tohoto zla.

Jsem už starý muž a boj není pro mne, ve svém mládí jsem si toho užil až až, a tak jsem se rozhodl pozorovat tuto situaci z bezpečné vzdálenosti. Na zemi leželo pár mrtvých spálených těl, stvůry kolem sebe chrlily oheň na všechny strany. Malá skupinka vyzbrojená meči a luky vyrazila, prošli kolem mne. Vrhli se na jednu z těchto stvůr a statečně ji zdolali. Jenže…

... v zápětí se vynořily ze tmy další dvě a vypustily ze svého chřtánu proud žhnoucího ohně a nebohé hrdiny spálily na popel a prach. Smutný jim konec, říkal jsem si. Najde se ale někdo, kdo je zastaví? Popošel jsem o kousek a spatřil skupinku bojovníku chaosu, jak hrdě bojují. Pár stvůr se jim podařilo zabít, ale ihned mrtvá těla prohledávali a jásali z bohatství, jež sebou tyto nestvůry nesly. Říkal jsem si: “No co, brání město, ať si to užijí“ . Pak jsem ale zaslechl strašný řev, otočil jsem se a spatřil jednoho bojovníka řádu, jak probodl jednu ze stvůr svým mečem a ta padla k zemi mrtvá. Porozhlédl se kolem po dalších stvůrách, sesedl ze svého oře a prohledal tělo. Zaujala mne jeho odvaha, sám se staví těmto stvůrám a riskuje svůj život. Vydal jsem se podél města k další skupině hrdinů, jenž se snažili zabít další ze stvůr. Zaslechl jsem v jejich hloučku slova: „Jeho bohatství patří nám všem rovným dílem, neboť všichni bojujeme stejně statečně“ . Ale zjevila se další obluda a už na ně byly dvě. Jednu zdolali a už se chystali na další, když se zjevili dva bojovníci chaosu a krutě člena řádu bez jediného slova či náznaku zezadu probodli. Ihned slezli ze svých ořů a tohoto muže oloupili. Toto jednání mne velice zarazilo i ostatní muži, kteří s ním bojovali, nevěřícně koukali, co se to děje, a z hrůzou sledovali jejich jednání. Jeden ze členů cosi řekl, a pak opět zmizeli ve tmě, aniž by si dělali starost s druhou stvůrou, která se rychle blížila. Tu brzo zdolali obyvatelé města a vydali se dál za město hledat další. Já byl stále v šoku z toho, co jsem viděl.

Nevěřil jsem svým očím, je snad chaos banda lapků a zlodějů? Co je vedlo k těmto podlým činům? Nevrací se náhodou zase doba intrik a lží? Nechce opět Blackthorn zaútočit na trůn?

Snad tomu není tak dávno, kdy sám Blackthorn zavraždil krále Artura. Kde je rovnováha, o kterou se tak Richard snaží? Snad moudří vědí. Já už jsem starý a chci mít jen klid a mír.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 266 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Jakub IV. )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist