Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Upravený Trinsický dekret
Vydáno dne 10. 03. 2008 (2039 přečtení)

Změna trinsického dekretu...

Každý občan země Kelevarské musí držeti se slušného chování a zásad, nechce-li skončit v šatlavě. Ve městech patřící králi a ve městech cechovních, chovati se slušně a uctivě vůči ostatnímu lidu Kelevarskému. Zejména se vyvarovati podvodného jednání, krádežím, ublížení na zdraví či majetku, hrubých urážek, vykrádání domů (toto se nevztahuje na války znesvářených skupin, frakce války cechů a podobně.). Vykrádači domů pronásledováni budou, ať to jsou vrazi nebo občané.

Občané, co vraždí pod ochranou stráží a nejsou přitom Vrazi, ti, co se tváří, že jsou spořádání občané, též trestáni budou.
Každý, kdo bude u podobného jednání přistižen, bude po zásluze potrestán. A to uvalením do klády, kde bude veřejně pranýřován, nebo uvržením do pracovního tábora či dokonce popravou. Taky bude muset odčinit všechny škody vzniklé jeho nepřístojným jednáním.
Zneužívání ochrany královských stráží k pácháni ničemností tedy po zásluze trestáno bude a dotýčný ze společnosti vyvržen bude.

Každý, kdo vstoupí do jakéhokoliv města pod ochranou mojí královské stráže je povinen se říditi tímto dekretem. Neučiní-li tak, vystavuje se nebezpečí postihu.


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 86 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Notář Krále Richarda I. )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist