Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Richardův dekret
Vydáno dne 10. 03. 2008 (1523 přečtení)

Král Richard vydal tento týden nový královský dekret

Já král Richard I., král země kelevarské, tímto vydávám nové královské výnosy.

  • Prohlašuji osm ctností za svaté principy tohoto království, žádám, aby jejich výklad byl zařazen ve školách a univerzitách, aby k nim bylo přistupováno s náležitou úctou
  • Tímto prozatím odjímám Řádu podíl na vládě v této zemi, který měl prostřednicvím královny Patricie a zbavuji ho povinností, kterými byl vázán panovníkovi. Chránit království nechť je otázkou cti a ne povinnosti. Řád a rytíři nadále podléhají královně.
  • Tímto prohlašuji, že v královském hlavním měste jsou vítáni všichni stejně a tak vyhánět někoho z tohoto města je oprávněn jen někdo z pověření krále. Toto ovšem neplatí pro vrahy.
  • Tímto prohlašuji, že hrad Lorda Blackthorna i nadále zůstáva v jeho správě a stavá se vyslanectvím skupiny Chaos v hlavním městě s právem na vlastní stráže.
  • Tímto prohlašuji, že jsem vydal pokyn k zahajení přestavby pevnosti za mostem do města Britain, který na žádost královny Patricie bude obsazen Řádem, která tak symbolicky bude hlídat vchod do hlavního města. Bude to zároveň jejich vyslanectví v hlavním městě s právem na vlastní stráže. Tato stavba bude z částečně Řádem financována.
  • Tímto vyhlašuji, že jsem se rozhodl dát Řádu do správy město Trinsic a Chaosu město Vesper jako jejich sídelní města. Tímto dekretem frakcím bude umožněno řídit chod jejich měst, právo v něm bydlet, vybírat peníze za nájmy a podobně. Zárověň povoluji frakcím provozovat exkluzivně v obou městech tržnice. Počet takto přidělených měst nemusí být konečný.
  • Tímto oznamuji že ruším poplatky za nedělní turnaj dále pak ruším poplatky za vstup na královskou tržnici.
  • Tímto prohlašuji, že největším nepřítelem království jsou mágové vyznávající kult nekromancerský a na obranu proti nim v brzké době vytvořím z výkvětu společnosti skupinu ctnostných bojovníků, které naučíme magii obranné a dobré a kteří budou hájit zájmy království, ctností a potírat temné mágy.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 250 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Notář Krále Richarda I. )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist