Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Drahokamy, drahokamy a drahokamy
Vydáno dne 02. 03. 2008 (1599 přečtení)

Již od nepaměti ztrpčují vrahové život horníkům. Z vyššího principu mravního, začalo být vraždění horníků bráno za zbabělost. Bylo přisuzováno vražedné chátře, která nedokáže zabít nic, co se umí bránit.

Tentokrát však vrazi potřebovali horníky živé. Vlastní hloupostí přišli o bankéře a hrozí jim i ztráta Skalního města. Cech bankéřů požaduje spoustu drahokamů. A drahokamy kopou právě horníci.

Všechny tyto skutečnosti si dala gilda Questions dohromady a přišla s velmi neobvyklou nabídkou. Nabídla horníkům ochranu, výměnou za veškeré drahokamy, které horníci vykopou. Samozřejmě ostatní kovy si mohli dobrovolníci ponechat.

Z počátku byli horníci nedůvěřivý. Avšak po té, co tento systém okusili první z nich, naše nabídka se šířila od jednoho k druhému. Dokonce i pár dobrodruhů vyměnilo sekyry za krumpáče.

hornici


Panovala zde naprosto netradiční nálada. Přirovnal bych to snad jen k Vánocům. V jistém slova smyslu to také Vánoce byly. Jeden z kopáčů si během pár hodin odnesl neuvěřitelných 48 ingotů mytherilu, druhý zase 3 ingoty Uniculia.

ThemePolo, Zlej Bombej, Gabor Fakatchi a Smokink střežili své ovečky, jak nejlépe mohli, a ony je na oplátku zasypávaly drahokamy. Dokonce i sami vrazi vzali do rukou krumpáč a zažili tak tu těžkou lopotu při hledání safírů, rubýnů, esmeraldů, diamantů a dalších drahokamů.

hornici


Vrahové kouzlili magické brány k bankám a do dalších dolů. Po celou dobu téměř nevznikali konflikty. Až na pár nevyrovnaných osobností a příslušníky Chaosu, kteří se pokusili vrahy zabít. A také se jim to povedlo. Poté však nechali horníky na pospas osudu uprostřed temných dolů. Nakonec byl však chaos poražen a již se neopovážil udeřit znovu.

hornici


Celkově se pod naši ochranou vystřídalo něco přes 40 dobrovolníků. Jsme vděčni lidu hornickému, že nám pomohl v tak těžkých chvílích, jako byla tato.

Zlej Bombej[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Zlej Bombej )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist